אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בגיל 15 רציתי להדריך בקייטנה, אבל אבי אמר לי: "יש לי מספיק עבודה בשבילך, לא צריך לרעות בשדות זרים"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
מסכנים האנשים שההורים שלהם לא נותנים להם שום בחירה לגבי החיים שלהם.
מסכנים האנשים שההורים שלהם לא נותנים להם שום בחירה לגבי החיים שלהם. רציתי להדריך בקייטנה, אבל אבי אמר לי: 'יש לי מספיק עבודה בשבילך. לא צריך לרעות בשדות זרים',
מסכנים האנשים שההורים שלהם לא נותנים להם שום בחירה לגבי החיים שלהם. | 06.04.13
18.
לא כל סימן שאלה צריך להפוך לסימן קריאה
אז היא אמרה!!! אז אבא שלה אמר!!! אז מה? אז אמרו, אני משוכנע מכאן שגם הם חיים בסוג של כלוב מזהב, ולא כל הנוצץ זהב, אז הםאמרו, איש אישה כישר וכטוב בעיניהם יעשו, מי שרוצה לעובד מבוקר עד ערב שיעבוד, אני למשל ממש לא רוצה, ולשבת בבתי קפה מבחינתי זו לא אקסטרא אלא מאסט, זכותי לחשוב כך, זכותם לחשןוב אחרת, הכל טוב.אין ספק שהבית שלה הרבה יותר יפה משלי, אני אחייה עם זה. שבת שלום.
יוסי | 06.04.13
16.
הבעיה מתחילה בפרימטיביות של הדור המבוגר.
מדוע אתם סבורים שאם צעיר יושב בבית קפה הוא לא עובד? אני יושב בבית קפה ואני עובד על הלפטופ. המציאות היום היא לא כמו לפני 40 שנה. יום עבודה שלי הוא 6 שעות.. ואין שום סיבה שאני אתייצב ב8 בבוקר בעבודה. אני מעדיף להגיע ב 11 אחרי שהלכתי לקאנטרי ואחרי שאכלתי בבית קפה. מה רע בזה? זה לא שאנחנו לא עובדים.. פשוט היום יש הרבה משרות שהן יותר גמישות. גם ההורים שלי לא מבינים את זה, הם חושבים שצריך לרדוף אחרי הכסף ומבחינתם צריך לעבור 14 שעות ביום. בעיניי זה מתכון בטוח לחיים ממורמרים.
רז | 06.04.13
12.
למה יש כתבות על אנשים שהצליחו בגלל אבא שלהם תביאו כתבות על אנשים שהצליחו למרות
שההורים שלהם היו חסרי פרוטה זה יותר מעניין! הכתבה הזאת בלי תוכן על אישה שקיבלה הכול על מגש של זהב ומתחת הקליפה שניסתם לקלף ממנה אי אפשר לראות בה כלום מלבד פרסומת סמוייה לחברה שלה.
אריאל | 06.04.13
2.
מה מטרת הכתבה?
אנשים לא רוצים שהעבודה תגדיר אותם.. אנשים רוצים להגדיר את עצמם. כן אפשר לעבוד 18 שעות ביממה ולהרוויח 30 ש"ח לשעה ולהיות "מסודר". אבל אז אתה לא חיי. אנשים רוצים שהעבודה תייצר אורך חיים סביר ולא שהעבודה תפגע באורך חיים. לפעמים יש ריחוק אדיר בין כתבות נהדרות שמופיעות בכלכליסט אל מול כתבות שלא ברור מה התוכן שלהן..
ירון | 06.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת