אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אאורה ישראל תקים מגדל בן 45 קומות ברמת גן בפרוייקט פינוי בינוי

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מה הרעיון להעמיס כל כך הרבה דירות על התשתית ? בטוח שיחזיקו מעמד? יצליחו לשלם
ועד בית? או שהעלות תגולגל על מי שקונה דירות יותר יוקרתיות ? האם חברות ניהול הבניינים בארץ עושות עבודה טובה מספיק ? 45 קומות ? השתגעו ! תאוות בצע לשמה. למה פי 3 דירות? פי 2 לא היה מספיק<?????
שאלות תמימות?! | 14.04.13
8.
במדינה קטנה שהאוכלוסיה גדלה...
וכשאין מקום לבנות הפתרון הוא לעלות לגובה. זה יותר אקולוגי, זה יותר פרקטי, זה יותר הייטקי, זה מאפשר יותר טבע. אם יסכילו ויבנו בבניה ירוקה אז זה רק יוסיף ערך לכדור שלנו. בלאו הכי מי שרוצה לגור בעיר אז זה הסבירות לגור בבניין היא יותר גבוהה. ככה אפשר ליהנות מזרמי אויר בקומות הגבוהות. בבניינים הנמוכים אחד מסתיר לשני את האויר מכיוון שאין פרוזדורי רוח. תחשבו על זה. ולא חייבים להיות ציניקנים. לטעמי זו יוזמה מבורכת. אני אישית גר בטבע הצפוני כי חשוב לי לחיות בירוק. בעיר זה אפור מדי אז אם כבר אפור אז שישאף לכחול השמיים.
דרגון | 13.04.13
3.
אחלה נוף... לבני ברק
האמת, לא נראה שעשו שם עסקה טובה המפונים. אמנם יקבלו דירות גבוהות ועם תוספת 20מ"ר אבל סביר שאלה יהיו דירות עם נוף פחות "איכותי", עלויות האחזקה גבוהות ושדרוג מחיר הדירות לא יהיה משמעותי. כבר היום נמכרות דירות חדשות באותו גודל בהפרש של 10% בלבד. לא מאמינים, דירת 3 חדרים במגדלי הגפן עולה 1.5 מיליון בעוד שדירה ישנה בגודל דומה תעלה 1.3 מליון. אז נכון שתקבלו גם חניה, מרפסת ומחסן אבל תשלמו ועד בית לפחות פי 10 ממה שאתם משלמים היום.
אלון | 08.04.13
1.
החברה עושה בשכל , ר"ג היא ההזדמנות הנדל"נית הכי מעניינת במרכז
מטר מת"א , אוכלוסיה מעולה, חינוך מעולה , מקומות עבודה רבים באיזור הבורסה ובאיזור גבול בני ברק (מגדלי בסר) , מחירים שפויים ביחס לשכנה ת"א , יש עוד הרבה מקום לעליות מחירים בר"ג , היא מתומחרת כמו ערים פחות טובות כגון "קרית אונו, חולון, חלק מפ"ת ולכן מי שיקנה בר"ג גם יהנה מאיכות החיים (ירוקה וניתן להגיע מרוב חלקיה לת"א על אופניים) וכן מרווח הון מכיוון שהביקוש לדירות בר"ג גדול מאוד ואין הרבה בנייה.
מבין | 08.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת