אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עידן פלוס טוב לציבור, אבל לא לחברי הכנסת

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
לא קולטים בכנסת עידן פלוס?
שימו אנטנה קטנה של 10 ס"מ על גג הכנסת וחברו אליה את כל לשכות השרים וחברי הכנסת בתשתית הכבלים שקיימת בכל משכן הכנסת וכך תביאו את אות השידור של עידן באיכות מעולה לכל חדר וחדר. אבל למי בכנסת באמת איכפת מהוצאה של כמה מאות אלפי שקלים לשנה? כסף של אבא שלהם? לא, אז מה זה משנה. והאמת? נכון. אם לא יילך להוט , יזרק למשהו שטותי אחר. כסף הפקר כבר אמרתי ?
יוסי | 23.04.13
14.
צאו מזה,לא יוסיפו שום ערוצים לעידן פלוס
הכנסת החדשה היא כנסת שתשרת נאמנה את העשירון העליון ולא את מעמד הביניים והעשירון העליון לא צריך עידן פלוס התגובה מהכנסת היא פתטית. העובדה שיש בעיות קליטה מראות מה שווה החוק הזה וכמה מצפצפים עליו אלו הסיבות כאמור שלא יתווספו שום ערוצים חדשים
ערן | 13.04.13
2.
אז למה לא לסדר את התקלה עם הקליטה?
יש בעיה, אז מדלגים עליה? ומה אם אני אזרח שאין אצלי קליטה? אני אזרח פחות טוב? אין לי כסף לשלם למותרות כמו כבלים או יס. ותנו לי לנחש, השרים לא מסתפקים בחבילה הבסיסית של HOT - הם מקבלים גם ארוצי ספורט וסרטים וילדים (האמת שזה מתאים כי הם באמת חבורת תינוקות בכייניים). הנה יאיר, מצאתי לך עוד חיסכון של רבע מליון. שים טלוויזיה אחת במסדרון ומי שרוצה לצפות בטלוויזיה מוזמן לגשת לשם ולצפות. ככה שכולם יראו מה עושים השרים במקום לעבוד (מלבד אירועים חדשותיים חשובים, אני באמת לא מצליח להבין למה שר בממשלה צריך טלוויזיה בחדר ולמה הוא לא יכול לצאת שנייה למסדרון לצפות עם כולם).
 | 11.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת