אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אריק שמידט: חובה להגביל את השימוש במזל"ט האזרחי

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
רגע רגע, רק שנבין, לתאגיד מותר ולאינדיבידואל אסור? פחחחח
בהתחלה לפי הכותרת חשבתי שהוא קיבל קצת שכל וירד מהעץ שעליו טיפס, אבל כשקוראים מבינים שמבחינתו לתאגידי ענק מותר לפשפש בפרטיות של האינדיבידואל אבל לאינדיבידואלים אסור לפשפש בפרטיותם של אחרים, חלילה וחס שהשכנים שלו לא ישלחו אל ביתו איזה AR DRONE חחחח... שהברנש יפתח גוגל ויעיין על ערך שנקרא "דמוקרטיה" אם לחברת ענק מותר, אז גם לאזרח הפשוט מותר, ואני ממש לא דוגל בחדירה לפרטיותם של השכנים שלך, רק שמשמעות הדבר היא שאם יגבילו את זה לצבא בלבד, כנראה ששמידיט חושש מכך שגם גוגל ושאר החברות לא יוכלו להשתמש בזה... בדיחה טובה.
 | 13.04.13
15.
כסף כסף ועוד כסף
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
 | 13.04.13
9.
מה שמטריד אותו הוא שהוא יאבד את המונופול על מכירת המידע שלנו ועלינו
באמת מטריד אותו כל הבולשיט שהוא דיבר עליו? מה שמטריד אותו שאמצעים אלו מעניקים בזמן אמת מידע על כולנו. ומישהו יכול לעלות על הרעיון המאוד מקורי ולמכור את המידע הזה לרשתות שיווק, לפרסומות, ולכל מי שרק ישלם על זה כסף. או, מישהו לא שם לב שגוגל עושה בדיוק את אותו דבר? אז מה שמטריד אותו הוא לא העובדה שמישהו יפגע בפרטיות שלנו, מה שמטריד אותו שזו תחרות שאפילו גוגל לא חשבה שהיא תיתכן ולא נערכה לה (בעזרת פטנטים או קניית החברה המתחרה) וזה מפחיד. אז במה משתמשים? בכלי הכי מפחיד שאפשר, פרטיות.. אבל מי שלא שם לב, זה בדיוק מה שהוא עושה. לא נורא, קצת עיוות המציאות תמיד הייתה תכונה טובה של אלו שמשתמשים במשתמשים לשהם בתור סחורה.
אליהו | 13.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת