אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפועלים על סף הסכמות עם יורק, זיסר לא יחזור לשליטה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לכל המלעיזים
מי שהוכי שיש לו יכולות ניהול זה מוטי זיסר. שכחתם מי הקים חברה מ-0 והביא אותה לשווי 6.5 מיליארד שקל. את זה חשוב שכולם יידעו. זה שיש גם בעיות ונפילות זה חלק מהעניין אבל לא מעיד על היזם האגדי מוטי זיסר. מי שרוצה לבוא בתלונות למישהו אז ניתן לומר שקאוי היה לקבוע מבחנים לקבלת כספים מקרנות פנסיה... בכל מקרה אני בטוח שבזמן קבלת האשראי לא הייתה בעייה אך היו יכולים לקבוע מבחנים כלכליים כאלה ואחרים מידע לשירות הציבור
משה אייל-מנכל emy | 01.05.13
3.
תספורת ללא גבול תחתון !!
הקרנות הזרות יורק ו- DK שרכשו אג"חים בזול מנסות להשתלט על אלביט הדמיה ע"י מחיקת האג"חים והנפקת מניות תמורתן. בפוטנציה מדובר בתספורת של 100%. א. הקרנות לא מבטיחות ערך ריצפה למניות שיונפקו, ב. אין הבטחה לאי דילול, ג. אין כל הבטחה לדיוידנדים. בקיצור שומטים חוב מוצק ומנסים לתת תמורתו נייר עמום ללא הבטחת ערך כלכלי כלשהו !!
ורדה | 21.04.13
2.
מה הערך המוסף של מר זיסר חדל הפרעון?
המפקח על הבנקים צריך לענות לציבור השבוי בקרנות הפנסיה הציבוריות, מדוע לאפשר למי שהביא לפשיטת רגל להמשיך ולנהל את החברה הציבורית? מדוע בהסדר באחריות בנק הפועלים עדין ישארו לזיסר מניות? מדוע להשאיר את החברות בתחום ההדמיה הרפואית בניהול זיסר? מדוע לא להעביר את ניהול חברת יזום הנדל"ן לצוות מקצועי בעל יכולת מוכחת?
אין פיקוח על הבנקים | 21.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת