אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיטב-דש: "הגיע הזמן לקחת מדנקנר את השליטה באי.די.בי פתוח"

22 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
הבנק פעל נכון עם דנקנר וצריך לפעול כך גם עם יתר הציבור
גם אם עסק קטן או חברה בינונית נקלעת לקשיים, במקום לפרק אותה ולהתספק בפירורים + לרדוף אחרי הבעלים עד יומו האחרון בתביעות קטנוניות (עיקולים של מוצרי חשמל ושטויות כאלה) צריך להגיע להסדר חוב שימחק חלק מהחוב של המלווה ויאפשר לו להתאושש תוך שהבנק מקבל בחזרה לפחות חלק מהחוב. הבעיה מתחילה כשההסדרים האלה נעשים רק לאנשים מיוחסים. צריך לבחון כל מקרה לגופו בעיניים עסקיות הגיוניות.
סטארטאפיסט | 21.04.13
10.
השליטה באידיבי פתוח תעשה באמצעות רכישות האגח שלה
כאשר בחברה יש מאבקי שליטה-הצדדים המעוניינים רוכשים מניות כדי להגדיל את חלקם. אולם מניות אדיבי פתוח אינם סחירות-לכן הדרך היחידה להשתלט על החברה היא באמצעות רכישת אגח. זה מה שעשתה קרן יורק. השערים הנמוכים שנוצרו מהוים הזדמנות,מי שרוכש אגח אידיבי פתוח בעצם רוכש מניות שליטה בחברה!!!!!!!!!!!!!!!
דויד חלוצי | 21.04.13
9.
האם בתי ההשקעות יודעים לממש נכסים טוב יותר מההנהלה הנוכחית או שזה רק תירוץ?
מפליא כיצד הוא אומר משהו ומסתיר משהו-אומר שיש לממש נכסים-ואת זה עושה ההנהלה הנוכחית-ומסתיר את רצונו להשתלט על החברה. הבדיחה היא שכאשר החברה מממשת נכסים-נציגות בעלי האגח מתקוממת..... אז אולי בתי ההשקעות יאמרו לנו את האמת:אנחנו רוצים את השליטה בחברה. ומה עם נציגות האגח של אידיבי אחזקות-האם היא תשב בצד ותתבונן עליכם משתלטים על אידיביפתוח?
דויד חלוצי | 21.04.13
7.
אדון ברנע הנחמד, הבנקים לחיצים, לא גילית את אמריקה
הבנק , כמו כל עסק לוקח יותר ממי שהוא יכול ופחות ממי שנלחם כמה פעמים רבתי עם בנק על עמלה כזאת או אחרת, זה ברמה הפרטית, גם ברמת הטייקון יש ויתורים. ההסדר היה טוב יפה (ואולי אפילו מיטיב עם לאומי) עד שהוא התגלה, ברגע שהתגלה טוב עשה לאומי שלקח צעד אחורה מקו האש. אם כבר, צריך לבדוק איך בנק יוצא כזה פראייר כשוויתר על הדיבידנדים כפירעון לחוב. כבר היה להם את הכסף בכיס...
 | 21.04.13
3.
דנקנר
סוף סוף מישהוא אומר את מה שהיה צריך לעשות כבר מזמן ,לקחת לטייקון אחד את העסק "למען יראו וירעו" זה יעלה יותר אבל לטווח הארוך זאת הדרך להבראה ולניקוי הארוות רק כך הם יבינו שהציבור איננו הפקר כל הכסף מגיע מהציבור והם חייבים לנו דין וחשבון, אין לדנקנר שום חזקה מאלהים הביתה עכשיו.......
שי | 21.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת