אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התיאבון הממשלתי להעלמת מידע

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
אחת הכתבות החשובות, אם לא ה...
העלות הישירה של השחיתויות של נתניהו מסתכמת אפשר להעריך בכמה מיליונים, וזה הכסף הקטן. העלות העיקרית לציבור היא בקשרי ההון-שלטון שנרקמים בזמן הארוחות המושחתות. לשם כך חשוב לחשוף את האורחים. חשוב להזכיר גם את קשרי ההון-שלטון האחרים שהוזכרו בכתבה כדוגמת הסרת מדבקות המחירים. תראו היכן הח"כים לשעבר עובדים ותדעו לאן הלכו כספי הציבור כשכיהנו.
 | 24.04.13
25.
הבן אדם לא מנהיג הוא הפך מגלומן.
פסיכולוגים יגידו שאדם מתבטא אתה יכול לשמוע את האישיות שלו את האופי שלו .היום ביבי התבטא ביום השנה ה150 להרצל. והוא ציטט מחזונו של הרצל . שהוא למעשה חזונו של ביבי שהוא מרגיש לפחות כמו חוזה המדינה .אז זה שנתניהו מגלומן ושוויצר זה היה ידוע .אבל זה שנתניהו מכניס את עצמו לנעליו של חוזה המדינה זה דבר חדש. חוזה המדינה חזה את הקמת המדיה הוא לא היה נביא .לפני מאה חמישים שנה לא הבינו לאן הקפיטליזם והתחרות החופשית יגיעו ולא ידע איך תתפתח הריכוזיות בעוד 150 שנה. ביבי נהיה מגשים את חזונו של עצמו בנעלים של הרצל.
הלל טאוב | 24.04.13
23.
ברוכים הבאים לשנות האלפיים? ברוכים הבאים לימי הביניים!‎
מסתבר: לישראל יש מלך - מה מלך, קיסר - והוא זולל וסובא כיאות לאחשוורוש מלך האימפריה הפרסית האדירה. בזמן שבו מקצצים קצבאות לילדים - מה שיותר לא מעט ילדים רעבים - הקיסר נהנתניהו הראשון חוגג. 100,000 ש"ח לשנה רק על ארוחות בוקר! מי שמתשכר שכר מינימום (שליש מהעם) מרוויח בברוטו השנתי שלו רק מעט יותר מחצי מזה! 100,000 ש"ח על סידורי פרחים שלאיש אין צורך בהם! ביבי יותר גרוע מקיסרי האימפריה הרומית. אצלם ככל שהקיסר היה מושחת יותר כך הוא היה מחלק לעם, חינם אין כסף, לחם ושעשועים כדי לשמור על העם מרוצה. לעומת זאת, קיסר ישראל לא מחלק לא לחם ולא שעשועים, אבל חוגג כיאות לנירון קיסר במשתאות כמיטב האימפריה הרומית. אז אם כבר ברומא עסקינן, מתי כבר יקום ספרטקוס של דורנו וישיב מלחמה-שערה נגד האצילים שכדי שהם יחגגו - כולנו עבדים נרצעים!
אגממנון | 24.04.13
22.
לראש ממשלתנו היקר- תרתי משמע ..אין לו בושה!!!
כבודו מקבל משכורת ותקציב נדיב לכל הוצאות משפחתו.כל זאת בשעה שתחת ניהולו הכושל הוא יצר חוב אדיר שכולנו אמורים בזיעת אפינו לכסותו.אלא שלזוג המלכותי אין גבולות -טיסות מפנקות, ארוחות גורמה של מיטב השפים,סידורי פרחים מפוארים,ועוד ועוד.אז לפני שהוא מדבר על הבור בקופה הציבורית שיהווה דוגמא.הגיע הזמן להציב לזוג הנהנתנים גבולות . מאחר והוצאותיהם על חשבוננו!!הגיע הזמן לדרוש מהם שקיפות וצמצום.
א | 24.04.13
18.
חזירות לשמה !!!
החוצפה!!!!! כולם מהדקים חגורות ואילו משפחת נתניהו בשיא חוצפתה מזה שנים רבות יונקת ועושקת את קופת משלם המיסים. נכון שמדובר בפרוטות לעומת שאר הבזבוזים של המערכת הפוליטית, אך קצת דוגמא וצניעות לא תזקנה לאף אחד במיוחד לנהנתנים "במעון הרשמי" תאמרו כי מחפשים אתכם, זה נכון - תשמשו דוגמא ולא יחפשו אתכם. ביבי לתשומת לבכך.
ע | 24.04.13
17.
התנהגות לא ראויה, הסתרה לא ראויה - צריך לעשות לזה סוף
נכון שביבי יכול להרוויח 100 אלף דולר להרצאה והרשות לעצמו בקלות את אורח החיים הזה. למעשה, כראש ממשלה הוא מוותר על המון כסף. מצד שני אף אחד לא היה משלם לו שנייקל עבור הרצאה אם הוא לא היה ראש ממשלה אז... מצד שלישי זה לא ממש הוגן לצפות שלראש ממשלה שמארח כל הזמן לארוחות רשמיות (הוא הרי לא אוכל לבד עם שרה) יהיה חשבון אוכל של פיתה עם חומוס. והכל צריך להראות יפה ומכובד ועם גלידה וסידורי פרחים כי זה הייצוג שלנו. ום אם הוא לא היה ראש ממשלה אז לא היה צורך בסידורי אבטחה יקרים שכאלה. בקיצור - מה שבאמת ראוי זה שכל ההוצאות יפורסמו באופן שוטף באתר הכנסת ויהיו נתונים לפיקוח הציבור. זכות הציבור להחליט כמה כסף ראוי שיבוזבז ועל מה. לכל הפחות אנו ראויים להסברים על הוצאות כאלו.
סנופקין | 24.04.13
2.
רק שקיפות , רק אור השמש , רק חוק ומשפט רק אלה ינקו מערכות השלטון בישראל
בתקופתו של נתניהו עברנו כל גבול בזילזול בציבור אולי באם היו יודעים מצבעי נתניהו עד כמה האיש אינו סופר אותם היו מגעים למסקנות אחרות בקלפי על גברת נתניהו נאמר הכל , זה מספיק וזה גובל בריח רע מבית ראש הממשלה .
משה | 24.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת