אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ענבל אור בדרך לעסקה על מגרש בנמל ת"א

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
שמרו על כספיכם
האם עינבל אור סיימה את הבעיות באור על הפארק ? האם קיבלה היתר בניה בג'בוטינסקי ברמת גן?עד מתי יחכו הרוכשים? האם הגברת מימשה את האופציה שניתנה לה בגבעת עמל ב בתל אביב. האם היא פינתה את הדיירים שיושבים שם? בינתיים היא החלה למכור דירות כשהקרקע עדין לא שלה . האם היא נותנת בטחונות בנקאיים לכל אלה שמפקידים אצלה כספים.? כדאי לשמוע ולדבר עם הדיירים בשינקין שם סיימה פרויקט באיחור של 3 שנים . מוטב שכל הטוקבקיסטים יחשבו לפני שממליצים עליה מסיבות שונות.
דור | 25.04.13
22.
הנה דוגמה: המגרש הזה עומד שנים כמו תכנית חסכון ובעליו אפילו לא תכנן לבנות,
על רווחים שנעשו בינתיים לא שולם שום מס והאדמה יכולה לשכב קך עוד שנים רבות ולצבור רווחים , מס רכוש על אדמות שלא בונים עליהן היה נהוג עד 1999 והוא הכרחי, לפיד הנה הכסף והנה הפתרון לבעית הנדלן, מיסוי קרקעות שדוגרים עליהן יכניס כסף לקופת המדינה, ויעודד הוצאה של אדמות (בדיוק כמו זו) מהמדגרה.
יונה | 25.04.13
6.
אור בבלי +תל אביב הקטנה- עוד אייקון בינלאומי ויצירת מופת מבית היוצר של ענבל אור
יהודים מרוסיה , ארה"ב , דרום אפריקה ומאירופה שמעוניינים לקנות דירות יוקרה בתל אביב כבר יודעים למצוא ביוטיוב את המצגת של יצירת המופת אור בבלי , בעברית , באנגלית, ברוסית, בצרפתית ובספרדית. המותג ענבל אור - ידוע בכל העולם כמותג דירות היוקרה בתל אביב . מזל טוב ובהצלחה ענבל.
שלמה מאור | 24.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת