אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו: "שום שביתה לא תרתיע אותנו; בשבוע הבא - רפורמה להוזלת המכוניות"

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
עובדים עלינו בעיניים, כיוון שיש היצע קשיח של דירות, כל הוזלה של מוצר תתורגם בעלית מחירי הנדל״ן
קחו לדוגמה את ההוזלה בסלולר ומה קרה חודשים אח״כ בדיור? גם ההוזלה של המע״מ לזוגות צעירים תתמוך בעליית מחירים, הדרך היחידה ל״עודד״ קבלנים שדוגרים על קרקעות לשחררן לשוק או לבנות עליהן היא- מס רכוש על קרקעות שאושרו לבניה ולא בונים עליה, המס הזה היה קיים עד שנת 1999 ומאז הורידו ל0׳ ובעלי קרקעות משתמשים בהן כמו קופת חסכון, איגוח או אפילו למינוף השקעה אחרת אז למה להוציא כסף ולבנות?
יונה | 25.04.13
13.
בלוף הצמיחה על חשבוננו: 180 מיליארד שקל מביטוח לאומי לטייקונים התמימים
בלוף הצמיחה על חשבוננו: 180 מיליארד שקל מביטוח לאומי לטייקונים התמימים שחשבו שהמוסד לביטוח לאומי מחזיק יתרות כספיות לפנסיה, התבדו כשהתברר שיתרות הביטוח הלאומי (עודפי החיסכון האקטוארי) חולקו לטייקונים
אחת מהעם | 24.04.13
9.
תומך ומחזק אל כל התגובות תחתיי. הלוואי שהאדם העובד יהיה במרכז
הגיע הזמן שנצליח להנות מפרי עמלנו ולא לכלכל מיליון ויותר חרדים וערבים טפילים. הגיע הזמן שהמדינה תחזור לידיים שמגינים עליה ומקיימים אותה מיום הקמתה ועד לפריחתה המהדהימה 65 שנים אחרי. הכל בזכותנו ולא בזכות טייקון כזה או אחר.
יוסי | 24.04.13
5.
הלוואי שיקרה אפילו רק חלק...
... בוודאי ובוודאי אם יותר. היגיע הזמן שמוצרים ושרותים יעלו לאזרח הקטן כמו בשאר העולם הנאור. נמאס מכך שכל מוצר מלווה במס הגבוה יותר לעיתים מעלותו הבסיסית (ע"ע מכוניות, דלק ועוד), והכי גרוע שכבר התרגלנו לכך מתוך מחשבה שכך היה וכך צריך להיות. כל כלכלן מתחיל יאשר כי ככל שישאר יותר כסף בידי הציבור (משום שמוצרים ושרותים יעלו הרבה פחות) בסופו של דבר הכסף הזה חוזר למשק בדמות צריכה והשקעות. את האמרה החכמה הטוענת ש"אין כיסים בתכריכים" עוד אף אחד לא הצליח לסתור.
דני | 24.04.13
4.
התיקון מתחיל בממשלה עצמה ...
1. וכעת מיישמים בפועל!!! 2. כל אזרח במדינה יחוייב בדו"ח שנתי! 3. כל ההוצאות יהיו מוכרות על פי מפתחות. 4. שכר המכסימום בקרב עובדי הציבור יוגבל ל-20,000 שקלים ברוטו בחודש. מגלחים מלמעלה ושופכים את היתרות למטה. למשל קח עובדי ציבור שמקבלים 60,000 שקלים ברוטו לחודש (ויש לא מעט כאלה) קצץ את שכרם ל-20,000 שקלים ברוטו בחודש (שכר נאה ביותר לפרט אחד שמאפשר לקיים משפחה בישראל בכבוד), הקיצוץ מאפשר יצירת עוד שלושה מקומות עבודה בשכר התחלתי של 13,500 שקלים ברוטו בחודש בלי הוצאות נוספות ובלי מיסים נוספים, אלא פשוט באופן של דילול. 6. עם כל הכבוד לתפקיד נשיא המדינה, הרי כל הוצאותיו משולמות, קצץ את שכרו ל-20,000 שקלים ברוטו בחודש ויצרת עוד שני מקומות עבודה בשכר מכובד מאוד של כ-20,000 שקלים בחודש. לביצוע החל ממחר! 7‫.‬ תשלומי קצבת זיקנה וקיצבת ילדים יבוצעו רק על פי מבחן הכנסה, דו"ח אישי מגלה הכל, מעל 24,000 שקלים ברוטו אין קצבאות! 8‫.‬ גיל הפרישה של אנשי הקבע יועלה ל-67, אם הצבא כבר לא צריך אותם, אמץ אותם כעובדי מדינה במגוון תפקידים נחוצים! 9‫.‬ שחרר קרקע לבניה חינם! ורק במכרזים הפוכים! הממשלה תגבה מס קניית דירה שקוף וידוע ישירות מהצרכן! בכל שנה נולדים במדינת ישראל כ-150,000 תינוקות שיצטרכו קורת גג בסיסית! 10‫.‬ בטל את כל "תיזמור" תלושי השכר של עובדי המדינה, הפסק תשלומים בגין לימוד אקדמאי, הפרמיה היחידה בתלוש תהיה בגין ותק בסך של 200 שקלים לשנה! 11‫.‬ שכר המינימום יועלה ל-7,000 שקלים ברוטו בחודש! 12. נדבר עוד חצי שנה לאחר היישום בפועל!
אחד העם אחד | 24.04.13
1.
לפני הרפורמות - כדאי להגביל קודם את כוחה של ההסתדרות...
מסתבר שגם ארגון עובדים יכול להיות מונופול. לא הגיוני שיהיה להסתדרות את הכוח להשבית את כל המשק על כל דבר קטן. לממשלה יש זכויות, לעובדים יש זכויות, מה עם הזכויות שלנו??? עלינו לא ראוי להגן? למשל השביתה באל על - היתה צריכה להיות אסורה ע"פ חוק! חוק שיגיד שאסור למנוע אספקת שרות/מוצר לאחר שנסגרה העסקה! רוצים לשבות? אין בעיה - תפסיקו למכור כרטיסים, אל תקחו הזמנות עתידיות וכולי. מה שכבר נמכר ושולם חייב להיות מסופק - זוהי הזכות הבסיסית של הלקוח שיש להגן עליה! כנ"ל בנמלים - תשבתו, אין בעיה, אל תקחו הזמנות עבודה לעתיד. אבל מה שכבר הוזמן, שולם, נמצא על ספינה בדרך - חייב להיות מטופל. למה? כי זוהי זכותו של הלקוח אשר ראויה להגנה.
סנופקין | 24.04.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת