אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"שיטת גביית האגרה לא מתאימה לרוח התקופה"

103 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

103.
מס חזרים
היום יותר מתמיד במיוחד שיש לך שר אוצר שהיה איש תקשורת הוא לי יבגוד בחברים שלו ואליי בעתיד יצטרך לחזור לשם ו התקשורת מנצילת את זה במיוחד ערוץ אחד והמנכ"ל ההזוי שלא שחושב שבגלל יאיר לפיד הוא חבר למקצועה בעבר הקרוב ואולי בעתיד אפשר לחגוג על חשבון הציבור הציבור לא מטומטם והציבור לא ישלם מי שצריך לשלם זה אוכלי החינם האלה צרכים ללכת לישון ושלאה נישמע אותם ואת השטויות שלהם מספיק
אחד שיכפת לו  | 06.05.13
102.
מזל שאת הכדורגל אי אפשר לשדר בשידור חוזר אחרת גם את זה הייתם עושים
לא ראיתי תוכן מקורי בערוץ הראשון כבר שנים. הדבר היחיד שלא בשידור חוזר הם משחקי כדורגל, ארועים ממלכתיים וחדשות. על זה לא שווה לשלם לכם גרוש! ומה עושים כל העובדים אצלכם? ללחוץ על כפתור הPLAY בDVD שאתם מקרינים שידורים חוזרים לא צריך אלפי עובדים
פראייר שמשלם | 06.05.13
101.
יש לי רעיון!
שימו לב מה הייתי עושה אם הייתי שר התקשורת - הייתי, בהדרגה, מבטל את ערוץ 1, אבל מחייב כל אחד מהערוצים המסחריים (ואולי גם ערוצים ישראלים-כלליים שיש בממירים כמו ערוץ 9, 24 וכו') להתחייב על אחוז מינימלי של שידור איכותי/תרבותי גם בפריים טיים. אולי היה יכול להיות "ראשון תרבות" למשל שבו כל הערב מוקדש לתוכניות סטייל ערוץ 1 של היום. הטענה העיקרית היא הרי ש"לא מספיק שאנחנו משלמים לחברות הלוויין - אנחנו צריכים לשלם גם אגרה?" אז שחברות הלוויין יספגו את האגרה.
מתן | 05.05.13
98.
לדעתי יש לנקוט אפס סובלנות כלפי משרתי ציבור שפועלים נגדו
מתי הפכו אזרחי מדינת ישראל לשק החבטות של הפקידות הממשלתית? יש לבצע חקירות מידיות של נושאי משרות מראשי עיר ועד פקידים שונים על האופן שבו הם גובים את הציבור ועל המינויים והקשרים הפנימיים בין משרדי הגביה לבין הפקידות הגבוהה. חשבון הבנק של האזרח הפך להיות פתוח לכל מי שדורש כסף - וברוב המקרים ללא הסבר לגובה העמלות הנדרשות. פקידים לא יכולים לסחוט את הציבור. רשות השידור היא גוף שמקבל כספים מהמדינה, חייבים לשלול לה את האפרות לגבות באופן ישיר - חייבים להחזיר למדינה את הכספים שנגבו והועברו אל חברות הגביה. ולמעשה חייבים להחזיר את הגביה לפקידים שמועסקים ע"י המדינה - לא ייתכן שהכסף יועבר לגופים פרטים לא מרוסנים. כל הכתוב הוא כמובן דעתי האישית בלבד!
לכאורה | 05.05.13
97.
מה זה "צריכה"? כמה זמן אתה בתפקיד? קח אחריות כבר.
גילת, לא ברור לך שזה מה שהעם מצפה ממך? שנים אתה עוסק בתוכן במקום בעיקר. קודם כל לבטל את האגרה ולהפוך את הרשות לסעיף בתקציב המדינה. רק עכשיו גילת את זה? מי עצר אותך? זה לא שאתה לא יודע להוציא מהאוצר תקציבים, עובדה שלתוכנית הבראה הזויה משהו הצלחת להוציא. אז תקשיב טוב, קודם כל ההבראה הכי טובה של הרשות זה לסגור את השלטר ולהתחיל מחדש ושכל הטלנטים והמיוחסים עם הקביעות יחפשו את הפנסיה שלהם וילכו הביתה. ובמקביל אתה יכול הקים רשות השידור דור ב, עם דם יוצרים טרי, עם הפקות, עם תוכן, עם תמורה. לא בעד האגרה, בעד התקציב.
מלמד | 05.05.13
94.
אגרה זה ההמצאה הכי מטופשת ומנותקת שיש לנו כאן
מטרת האגרה להבטיח שידור נקי מאינטרסים, מה שלא יכול להתקיים בערוץ מסחרי שנסמך על פרסומות. נשמע כמו מציאות מנותקת, מה עם שוחד למפיקים, מה עם פרסומות במסווה של תוכניות אירוח, מה עם אינטרסים של פוליטיקאים שמונעים שידור או מפיצים תעמולה נגד מפלגות האחרות (רשות השידור זה גוף פוליטי לחלוטין), מה עם איומים בפלילי נגד הכותבים או בתביעות כלפי הערוץ. בקיצור אין ממש ערוץ ללא אינטרסים. תכלס אין לי בעיה לשלם אגרה, אבל שיחליטו או פרסומות (חסויות) או אגרה, ולא שניהם!!! ועוד משהו, לא עוד משכורות של 30-60 אלף ל"טאלנטים", תביאו סטודנטים ומסיימי תואר בתקשורת להוביל את הערוץ בשכר הוגן ונורמאלי. המס שלנו לא צריך לממן את הפזרנות וההתנהלות הפושעת שלכם.
 | 05.05.13
92.
לבטל את האגרה ולהציע שתי חלופות לאזרחים:
הראשונה - מי שרוצה יעשה מנוי לרשות השידור בכסף השניה - להפוך את שידורי רשות השידור למסחריים אין שום טעם לכפות על אזרחים לצרוך תוכן בתשלום, במיוחד לא תוכן מיושן ורדוד! זה לא בריטניה עם ה-BBC המופלא שלהם (להם דווקא הייתי מוכן לשלם אגרה)
נועם | 05.05.13
89.
אין לי טלויזיה ולא רדיו כבר 20 שנה ובכל זאת.....
הם ממשיכים לשלוח את המכתבים שלהם, מאיימים ,ומעלים את הסכום הנצבר כל שנה ,אין עם מי לדבר, שלחתי פקסים , שלחתימכתבים רשומים ,התקשרתי , כלום , נאדא !!!! אין קול ואין עונה ואין מגיב. לא משלם ולא אשלם !!!! את המעטפות האדומות אני שומר לל''ג בעומר(בדיוק נגמרו לי כולם השבוע) זו גזילה לאור יום בחסות חוקי מפ''אי שפסו מן העולם מזמן מזמן. אם כולם יעשו כך , השיטה תקרוס בעצמה.
אבי כהן | 03.05.13
88.
מה לגבי - תשרוד רק אם אתה באמת רצוי על ידי הצרכנים? (קרי כלכלי וכדאי)
ובלי קישקושי שכל על שידור ציבורי... אם הוא לא אטרקטיבי עד כדי כך שלא צורכים אותו אז הוא ממש לא רלוונטי ואין לו זכות קיום ,אכן הוא משמיע קולו בלי שאף אחד ישמע אותו... אנחנו רק יוצרים תעסוקה לעוד אנשים, אבל לזה צריך דאוג משרד התעסוקה ולא רשות השידור... בקיצור די לגביה לטובת הגוויה! אם אתם יכולים לעמוד בכוחות עצמכם סבבה אם לא אל תכנסו נו לכיס לא רוצים אתכם!
ריקי כהן | 03.05.13
87.
גילת אתה חוצפן מדהים!
כל הקישקוש שלך נועד כדי לדאוג לגניבה "בטוחה" יותר מהציבור ..."כתוצאה מהשינויים הטכנולוגיים אנשים צורכים תוכן באמצעים אחרים ולא דרך הטלוויזיה, ולכן לא רחוק היום שלרשות השידור כבר לא יהיו מקורות הכנסה"... החוק הזה עבר זמנו. מילא אם היתה תמורה...
אחד שלא ישלם לכם בחיים! | 02.05.13
82.
גבייה לסעיף מיוחד - רשות השידור באמצעות מס הכנסה!
כל אזרח ישלם 2 פרומיל משכרו ולא פחות מ-20 ש"ח לחודש באמצעות מס הכנסה בסעיף מיוחד בתוש המשכורת לשכירים ובדוח השנתי לעצמאים. פטורים רק אזרחים וותיקים. באותה שיטה יש לגבות עבור שמירת טבע ניהול פארקים ושמירת איכות הסביבה.
אלף ואו אלף  | 02.05.13
80.
מבחינה חוקית חייב להיות ערוץ ציבורי חינמי כמו בכל מדינה מתוקנת
אבל מבחינתי שיממנו אותו בעיקר מפרסומות, כמו ה-CBC הקנדי, ולא מכספי הציבור. רוב האוכלוסיה גם ככה לא צופה בערוץ הזה. התכנים בו לא מעניינים והעלות שלו עולה על התועלת. מספיק היום מחשב ומסך גדול (או אפילו מקרן שמחובר למחשב ומסך נשלף) כדי לצפות בכל תוכנית או סרט בלי לפתוח טלוויזיה לעולם.
בו | 02.05.13
78.
שיטות הגבייה של רשות השידור באמצעות הדס חברת עורכי הדין ועו"ד דוד רחום הלא רחום בכלל
היא פסולה. על קרן של 1500 ש"ח לגבות 2500 ש"ח הוצאות למשרד ערכי הדין זה התנהלות עבריינית שמקבלת לגיטימציה מהמדינה. אני מאחלת בחום לעורכי הדין שיוציאו את שכר טרחתם על תרופות. אם לא אז סתם שיחנקו. בטח כלכליסט לא יעזו להעלות את התגובה הזו.
לימור | 02.05.13
75.
חוצפה - הגיע הזמן לבטל אגרה זו ובמקביל להקטין משכורת העתק של העובדים
למה עובד צריך להשתכר 500 אלף ש"ח לחודש !!! , למה , יש משכורות שמגיעים לשמונה מאות אלף , זו גניבה , אני למשל לא רואה אף ערוץ אז למה אני צריך לשלם , יש ליצור תחרות , למה הערוצים האחרים מממנים את עצמם בעצמם , ...הבעיה לא בשיטת הגבייה אלא בעצם הגבייה עצמה שאינה חוקית ואינה מוסרית , די תפסיקו לגנוב מכיסו של האזרח הפשוט על מנת שכמה עובדים ישתכרו מאות אלפי שח בחודש ..אני מדגיש בחודש ....אם יש ציבור וחברי כנסת שלא מתקוממים נגד הדבר הזה אז למה שלא ימשיכו לשלם משכורות עתק , יבוא היום שיקרה לערוץ הזה מה שקרה לחברות התקשורת . זה מגעיל.נקודה .
ערבי | 02.05.13
74.
הוא רוצה לגבות כסף גם ממחשב וטלפון חכם עם אינטרנט אגרת טלויזיה
הכונה שלו לגבות אגרת טלויזה גם מי שמשתמש במחשב טאבלט טלפון חכם .מי שיש תשתית ספק אינטרנט יש תוכנית לרשות השידור והלובי שלה לחוקק חוק לגבות אגרת טלויזיה ממי שיש מחשב טלפון עם אינטרנט שנכשל בינתיים לפני שנה ששר האוצר שטיניץ ניסה לחוקק חוק לשלם אגרת טלויזיה עבור מחשב וטלפון רשות השידור והלובי שלה לא יותרו וישכנעו את חברי הכנסת לתמוך בחוק אם זה יעבור .אז זהירות כשתיקנו מחשב טאבלט טלפון עם אינטרנט המוכר בחנות ילשין לרשות השידור ותאלצו לשלם אגרת טלויזיה עבור מחשב טלפון חכם פעם הבאה שאתם קונים מחשב טלפון אינטרנט אל תיתנו את הפרטים שלכם .תיתנו פרטים על שם חבר שכבר משלם אגרת טלויזיה
גדי | 02.05.13
69.
אגרת העושק של רשות השידור היא בלתי מוסרית ויש לבטלה
ההזוי הזה מדבר על צדק חברתי בקשור לגביית האגרה? אין גבול לציניות שלו? אגרת רשות השידור היא אגרת עושק בלתי מוסרית ובלתי צודקת. היא נגבית באופן שווה ממי שמרויח שכר מינימום ומי שמרויח מליון ש"ח בחודש. ממי שיש לו טלויזיה אחת ישנה ומי שיש לו 10 טלויזיות חדשות. אגרת הרשות לוקחת כסף מאזרחים עניים כדי לממן משכורות עתק של כמה אלפי עובדים בערוץ ציבורי שהציבור לא רואה ולא רוצה לראות. אם לא די בכל העוולה הזאת, בגלל מנגנון הגבייה הבעייתי, האגרה מסבכת בכל שנה עשרות אלפים, בעיקר מאוכלוסיות חלשות, עם עוכרי הדין של הרשות ועם ההוצאה לפועל. השנאה שיש לאזרחי המדינה כלפי רשות השידור דומה רק לשנאה שהיתה כלפי חברות הסלולר הוותיקות. גם היו"ר הציני של הרשות הבין שבסוף הממשלה תאלץ לבטל את האגרה ומחפש דרכים אחרות לשמר את משכורות העתק שלו ושל חבריו. די עם העושק. יש לבטל האגרה לאלתר.
 | 02.05.13
66.
זה לא חוקי, כי הם משדרים פרסומות, וגם כי הכל לכיסוי משכורות עתק
בטלוויזיה ציבורית אין פרסומות, ולכן הקימו את שיטת האגרה הרמאית, אחרי שנים, התחילו עם "חסויות", אבל בשנים האחרונות יש ממש ממש ממש פרסומות, אז אם הם מביאים פרסומות, אין להם רשות וזכות לחייב על אגרות. וכל ההוצאות על מה ?? הרוב הולך על משכורות עתק ענקיות ומושחתות........ לא שאלו הציבור, פשוט החליטו על הוצאות ענק, והגישו החשבון לציבור, זה צדק?? ואם אין לאדם טלוויזיה, הרי חובת ההוכחה עליהם !!! ולגבי תושבי יהודה ושומרון, וחבל עזה (שהיה) ---אלו שטחים שאינם בבעלות ישראל ואינם של ישראל לפי החוק, אלו הם שטחי הפקר שאינם שייכים בבעלות לאף מדינה, הגולן וירושלים המזרחית, סופחו, אבל רק הם. ולכן אין בתי משפט ישראליים ביש"ע, ולכן אסור להם להחיל את החוקי הישראלי בשטחים, או לחייב אגרות לא חוקיות שכאלה. זה הכל שחיתות.
 | 02.05.13
65.
חוצפה וכמה אתה מקבל על חשבוננו? יש לבטל את הרשות האנכרוניסטית הזו, היא מיותרת
לא צריך שידור ציבורי על חשבון הציבור, רוצים לשדר תסתפקו בפרסומות ובחסויות שאתם מרוויחים מהם יפה, תגבו מחברות הכבלים והלווין כמו שהם משלמים לערוצים אחרים, זה אמור להיות כלול בחבילת הבסיס. אני במו עניי ראיתי עובדי רשות השידור שמחתימים כרטיס בבוקר ויוצאים מייד לשוק, חוזרים בצהריים ואחרי כמה שעות יוצאים כבר הבייתה. כמה משכורות מיותרות יש שם, כמה מליארדים הלכו למשרדי עורכי הדין שגובים וכבר הפכו למליונרים על חשבון הציבור? צדק חברתי? כמה ציני ומנותק יכול להיות אדם ?
מוריס | 02.05.13
64.
איזה כיף שאין לי טלוויזיה
בחיים לא היתה ולא תהיה. יהיה מקרן, שחובר למחשב, ויקרין על קיר ייעודי מה שבא לי לראות באותו רגע. אם כל התוכניות מאפשרות צפיה בפרקים מלאים חינם, באתרים של הזכייניות, בשביל מה צריך טלוויזיה? חסכתי גם את הקניה של המכשיר עצמו, גם את האגרה המטומטמת וגם את התשלום לכבלים/לווין.
ישראלית | 02.05.13
61.
גילת תדרוש מיד לבטל תחוק הגבייה .
ותחוקק חוק _ א. תקציב שנתי מהמדינה _ ב. כספים מהפרסומות . _ ג. ביטול סופי של הרשות השידור !!!!!!!!!!! מ 1965 ועד 2013 הזמנים והתכנים השתנו לכן גם הרשות חייבת להשתנות מייידית . אתם המדינה מחיייבים את הנכים לשלם את האגרה מהפרוטות שהם מקבלים ומאלצים אותם לקצץ בתרופות החשובות להם . העיקר שיהיה לכם עוד ועוד כסף בקופת המדינה לטיסות ולהנאות בשם התפקיד שלכם . גם הזוגות הצעירים ומיעוטי יכולת לא יכולים לשאת יותר במעמסה המיותרת וגביית התשלום האכזרית מטעם המגינה . אזרחים צריכים לשלם קודם כל על קורת גג _ ועל מזון _ מים _ חשמל _ גז _ תרופות _ !!! זה זכות קיומי . המחירים רק עולים ועולים וזכות הקיום מתייקר יום יום והמדינה טומנת את ראשה באדמה !! אתם המדינה חייבים לבטל מיד את העול המיותר והקשה מנשוא שהטלתם על האזרחים !!!!!!!!!!!!! זה יהיה צדק חברתי .
לבטל מיידית את האגרה | 02.05.13
53.
הבחור צודק!סו"ס קם מישו נורמלי ואומר אמת.הבעיה הינה החוקים הדרקוניים במדינת המשטרה שלנו.
הבחור צודק!סו"ס קם מישו נורמלי ואומר אמת. הבעיה הינה החוקים הדרקוניים במדינת המשטרה שלנו. עקב חובות (אגרה ואחרים),מונעים יציאה מהארץ,מונעים רשיון נהיגה, ועוד סנקציות מטורפות. הטייקונים מתעמרים בעם. באף מדינה מערבית אין מצב כזה. באנגליה אין בקורת גבולות ביציאה מהארץ. הלאה מדינת המשטרה!הלאה שלטון הטייקונים! תופסק ההתעמרות!
ישראל | 02.05.13
52.
הגיע הזמן לעשות סוף לאגרה ולגבייה האכזרית -די מספיק !!!!!
תלכו למשרדי אגף הגבייה ותראו את כל המסכנים ששלחו להם מכתבים ע"י עורכי דין ומכתבי הוצאה לפועל מתחננים על נפשם. הסכומים הם אדירים על מה ולמה? חייבים לעצור את הדבר הנורא הזה די כבר למדינה שמתנהגת ככה לאזרחיה.
רון | 02.05.13
49.
בואו נהיה אמיתיים
* כולנו שומעים רשת ב'. ובטוח בזמני מלחמה שקורים פה שוב ושוב. * "מבט" אם איילה חסון הרבה יותר נורמלי מהקרקס המשוחד ובעל העוויתות של יונית לוי. * הם עברו ל HD ומידי פעם ישנם תכנים מעניינים. אני בעד שידור ציבורי בישראל ואולי שייגבה דרך הארנונה - אך 365 ש"ח בשנה זה יותר מדיי. 200 ש"ח לשנה דרך הארנונה נשמע הוגן בעבור שידור ציבורי ב HD. מי שבעד שימליץ
משה | 02.05.13
46.
כשה "שידור הציבורי" יהיה באמת שידור ציבורי ואיכותי, אשמח לשלם אגרה.
כיום השידור הציבורי משמש כשופרו של השלטון, כשכל ראש ממשלה מכניס להנהלת הרשות את אנשי שלומו, כדי שידאגו לרסן את הביקורת עליו ולהסיט אותה אל עבר מתנגדיו, תפקידו השידור הציבורי לבקר באופן הקשה ביותר כל מערכת שלטונית, ולבעוט בכל הכוח באחוריו של כל מי שעושה במדינה, כדי לחשוף שחיתויות, אוזלת יד ומדיניות קלוקלת המתנהל מתחת לאור הזרקורים. תפקידה גם לבקר ולבעוט בכל בעלי ההון המושכים בחוטים ומשפיעים על החלטות הממשלה בעזרת כוחם הכלכלי, מבלי שנבחרו על ידי העם. את כל זה לא יעשה השידור המיסחרי (לא תראו "כולבוטק" נגד חברות סלולר, שופרסל, אוסם וכיו"ב מכיוון שהם מפרנסים את הערוצים המסחריים) - וראה דוגמה את מה שקרה לערוץ 10 שהעיז לבעוט באחורי השלטון. שידור ציבורי חיב להיות משוחרר מתלות כלכלית בבעלי ההון, ומתלות פוליטית בדמות מינויים פוליטיים להנהלתו.
יובל | 02.05.13
37.
אם כבר משלמים על זה אז שכולם ישלמו דרך מס הכנסה -לא צריך שום מערכת גביה
זה לא שאני יכול להתנתק מערוץ 1 -שאני לא צופה בו אף פעם. זה מס, אז קחו את זה דרך מס הכנסה ותחסכו מיליונים בפירוק מערכת הגביה המיותרת הזאת. זה גם לא משהו שהצריכה שלו משתנה מפעם לפעם כמו חשמל או מים. קודם כל נעביר את הגביה למס הכנסה ואחר כך נחשוב אם בכלל צריך את הערוץ הזה. פעם בשנה -אפשר לעשות דיון בכנסת על תקציב רשות השידור בהשתתפות מנהלים מהרשות וחברי כנסת מהקואליציה והאופוזיציה כדי שהדיון יהיה מאוזן והתקציב לא יהיה תלוי בתוכן.
זה מס -לא שירות לאזרח | 02.05.13
33.
האגרה השנואה ביותר בישראל מהרשות המאוסה ביותר
אני מעריך שאין אגרה/מס/היטל/תשלום יותר מעצבן ומקומם מאגרת רשות השידור. 1. היא לא שוויונית. המונים צופים בכל מיני שידורים במחשב ולא משלמים. 2. אין לה תמורה. להיפך - היא מנציחה ניוון וחסר עניין ציבורי בשידורים ציבוריים. 3. היא סקטוריאלית - חרדים וערבים משלמים הרבה הרבה פחות, לאו דוקא בגלל שהם לא צופים בשידורים. לגבי אנשים חרדים - רובם חשופים לאינטרנט ולאמצעי שידור רבים אחרים, ולרדיו כמובן. והם לא משלמים אגרה ברובם. מספיק!!!
האזרח | 02.05.13
32.
נהנית דווקא בלילות מהשידורים החוזרים..אבל
באמת שאין לי כסף לשלם להם את האגרה, הילדים עם ה VOD , ומשלמת המון לכבלים.. לא נשאר תקציב, אז באמת אולי שחב' הכבלים יתרמו לרשות השידור קצת ???? בגללכם אני ועוד רבים לא משנים כתובות של דירות שכורות כל פעם במשרד הפנים. תפסיקו לרדוף אחרינו. אין !!!
יעל | 02.05.13
31.
הצעה לגבייה ברוח התקופה
על כל מקלט טלביזיה להוסיף מס בשווי 5% מערכו. כך האזרחים ישלמו לפי מידת יכולתם ואם לאיזה מליונר יש 15 טלביזיות יקרות הוא ישלם פחות. והאדם הממוצע ישלם פחות כי לא ישקיע עשרות אלפי שקלים על מוצר מותרות. אסור לסגור את השידור הציבורי. לי אין כסף לדוגמא להתחבר ליס או הוט הגנבים אז אני לא אהיה זכאי להנות משידור ציבורי??? מה שאפשר לעשות זה לשפר ולקנות תוכן איכותי יותר ולהפסיק למחזר תכנים מלפני 40 שנה. הגיע הזמן לשקיפות והתייעלות במערך השידור הציבורי!
לירון | 02.05.13
16.
חוצפן!
האגרה היא מס גולגולת ותו לא. אין לה שום קשר לשידורים,לתקציב רשות השידור או לכך שהשידור הציבורי אינו מסחרי (חה חה, ספרו את זה לנותני החסות המציפים את התכניות הממוחזרות). ברור שאיש רשות השידור לא יגיד שהוא "מוותר" על תקציב העתק שנגבה בכח ובאיומים מהאזרחים, צריך לבוא מישהו מתוך הממשלה ולהגיד שהממשלה מוותרת לציבור על מס הגולגולת הזה. גילעד ארדן, לטיפולך!
תמר | 02.05.13
10.
צדק חברתי? אז למה צדים אנשים שלעולם לא היה להם טלויזיה?
לי לעולם לא הייתי טלויזיה, אני עובד הייטק, חוזר הביתה ב 9 בערב, משחק משחק רשת, והולך לישון. שבוע אחרי שהתחתנתי ושיניתי את מצב המשפחתי במשרד הפנים התחלתי לקבל מכתבי דרישה לתשלום אגרה. אין לי טלויזיה, לעולם לא הייתי, וגם לא תיהיה עד שהתינוקת לא תיהי לפחות בגיל 3. למרות זאת, אנחנו מקבלים מכבתים עם דרישות תשלום, בלי שום הוחכה. לפני כמה חודשים גם קיבלתי טלפון לנייד, שלא ברור מאיפה הושג, והפחדות בתביעה והליכים משפטיים. מצד אחר, אני יודע אל רווקים, ישי להם בבית הכל, והם לא מקבלים שום דרישות לתשלום כי הם "מתחת לרדר" של משרד הפנים. אני משלם כל כך הרבה מיסים במדינה, שעוד כמה מאות שקלים בשנה ממש לא יעשו הבדל, אבל אני פשוט לא מבין את הצורה והחוצפה שמנסים לגבות את המס.
 | 02.05.13
7.
מדוע בכלל צריך לשלם אגרה ??
התשובה פשוטה. לאורך כל השנים התפקידים המנהליים ברשות השידור הם פוליטים ז"א שראש הממשלה צריך לחפש תפקידים לאנשים שעזרו לו לפני הבחירות ועכשיו הוא צריך להחזיר להם. יש עשרות תפקידים כאלו וכמה מהם ברשות השידור. אבל כיצד ראש הממשלה ישלם את המשכורות שלהם ? זו כבר תשובה פשוטה. יחייב בחוק את הציבור לשלם אגרה והופ יש לו עוד כמה מינויים פוליטיים. אחח... איזה כייף לשלם בכסף שלא שייך לך אלא לציבור.....
אמיר | 02.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת