אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקשה לאישור ייצוגית נגד רשת המשקפיים קרולינה למקה

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
ביזיון
בטעותי קניתי מהם משקפיים ,יומיים אחרי שימוש החלו להופיע כתמים על העדשה יומיים נוספים וכל ציפוי המראה התקלף - ביזיון !!! פניות לשרות הלקוחות מסתכמות בחוסר מענה בקיצור שומר כספו יירחק!!! עדיף מותג משקפיים מוכר עם אבא /אמא הפרזנטורית הנאה ( ואכן היא נאה) לא תספיק להם לטווח הארוך עם האשפה שהם מוכרים
 | 29.05.14
49.
בוודאות יודע שאין
אין מעצבת כזאת בשם קרולינה למקה, המשקפיים במחיר יירוד מאודדד מציינים שהמשקפיים הם 400 uv ובכלל לא רואים איתם טוב, ובו נאמר שאם הייתה מעצבת כזאת היא לא הייתה את כל הקולקציה שלה ממעצבים אחרים שימו לב מעטים מאוד מהמשקפיים הם חיקוי זול של מעצבים מעולים! והמוכרים בעצמם גם מדגישים את זה שהמעצבת מברלין שהגיע חארץ בכדי לפתוח גם פה סניפים ולהראות לצרכן הישראלי שאפשר לקנות משקפיים במחיר סבבה אז שלא יחרטטו אותנו ייאלה שיתבעו את כל אלה שמטעים את הצרכן בושה וחרפה!
 | 28.01.14
45.
כ"כ עצוב שאנחנו קונים משהו, רק בגלל המחשבה שהוא גרמני...
רק מוכיח שאנחנו היהודים עדיין מאמינים לגבלס וחושבים שהארים הם גזע עליון... זה משקפי שמש!! לא חללית!! זה חתיכת פלסטיק שמחזיקה עדשות שמסננות קרינה. זהו. עולה מקסימום 20 שקל לייצר אותם, גם אם כתוב עליהם ארמני או שקשוקה או לא יודע מה!!! צאו מהסרט.... גילוי נאות - היו לי שני זוגות שלהם. עלו לי ביחד 200 שקל. מחיר מעולה ומשקפיים סבבה. חברה שלי השאילה ממני זוג אחד, ומאז היא לא מוכנה להחזיר לי אותם. עוד כמה חודשים, כשהם יישחקו (כמו כל משקפיים אחרים בעולם) סביר מאוד שאחזור ולקנות מהם עוד זוג (או שניים כי יש 1+1...)
לקוח | 28.10.13
42.
החצי כוס המלאה
יש קרולינה והיא מגרמניה ואשתו של הבעלים היא לא מעצבת במקצוע או עברה ככל הידוע לי (אולי עכשיו אפשר לאמר שהיא מעצבת) בכל זאת מדובר קצת בשיווק ולא נורא לפי דעתי, למרות שגם בלעדי הברלין היו מצליחים ולתווך הארוך באמת אחלה עיצובים במחירים סבירים עדיף על רייבאן בעיצוב משעמם שלא מחדשים ב1200 שקל לחשוב אופטימי חברים ;)
משה | 02.06.13
36.
משקפיים מצויינות !
מותג מצויין, קרולינה למקה מוכרים עיצוב גבוה במחיר עממי, המוטו של החברה הוא משקפיים לעונה אחת, לא צריך למשכן את הבית בשביל משקפיים יפות וטובות נראה לי שהמתחרים שלהם בלחץ!!! וחוץ מזה בררתי אין שום הטעייה קרולינה היא במקורה מברלין.תבדקו טוב וטבעי שההשראה שלה באה משם
טל ס | 12.05.13
34.
גם לי חפרו עם שקרים והמצאות
קניתי שם משקפי שמש. היו במחיר סביר, ואפילו זכיתי ל-1+1. אבל נאלצתי להאזין לחפירה בת 10 דקות על הרשת והמעצבת המופלאה. אח"כ קצת גיגלתי והתברר לי שהקיום היחידי של "קרולינה למקה" הברלינאית הוא בהודעות לעתונות שמפיצה הרשת עצמה. אמנם עדיין מרוצה מאוד ממשקפי השמש שלי, אבל שמחה שאחיזת העיניים הזו זוכה לעונש שהיא ראויה לו.
שרון | 12.05.13
29.
שקיפות היא לא מילה גסה
והיה והיו מוכרים משקפיים סינים במיתוג ישראלי עם הקונספט שלהם, אין בעיה. והיה והיו בוחרים שם מפוצץ ומוכרים בקונספט שלהם, גם כן אין בעיה. שופרסל, אירוקה ואחרים מחזיקים מותגים פרטיים, אבל בשקיפות מלאה. לכל המגיבים מטעם החברה, תתביישו! תמכרו את מרכולתם בשקיפות, נרצה נקנה, לא נרצה לא נקנה.
משקפ | 11.05.13
23.
מצחיק - באמת חשבתי על זה שמעולם לא שמעתי על המעצבת הזו.
ואני נוסעת תכופות לאירופה ולארצות הברית - ולא נתקלתי במותג הזה. זה גם מציג ת בר רפאלי באור קצת פחות בינלאומי... למרות שנראה שזו הייתה המטרה של היבואן. אם אני הייתי בר רפאלי גם הייתי תובעת אותם, בנוסף לתביעה הייצוגית. זו ממש פגיעה בשם שלה.
tאיילת | 10.05.13
22.
לחפש מעצבת מברלין זה כלכך פאתטי
כל הרעיון במיתוג הוא הצמדה לערך כלשהו שלא בהכרח קיים במציאות ולחפש מעצבת מברלין זה פאתטי יותר מלחפש אושר בתוך בקבוק קוקה-קולה או לחפש בריאות בארוחת בריאות במקדונלדס, או תמיכה במעמד הפועלים בבנק הפועלים. אפשר להמשיך... אבל.... יש משקפיים טובות ויש חווית קניה של חנויות פתוחות ומעוצבות יפה מאוד כמו שיש רק ברשת קרולינה למקה, אריזה מהודרת, מבצעים על משקפי ראיה במחיר מעולה ובחירת דגמים עדכנית וגם ייצור טוב, כל זה יחד עם אחריות על המוצר זה כבר מותג! אז הכל תקין וחוקי כולל הסיפור על המעצבת מברלין. וחוץ מזה יש מעצבת שקוראים לה קארול אז תנוחו, יאללה להתפזר
קרולינה | 10.05.13
11.
מי שמשלם סתם כסף מיותר בשביל "שם" או פוזה
רוב הייצור העולמע הוא מהמזרח הרחוק. לייצר שם עולה סנטים בודדים או כמה דולרים מקסימום. אבל הטמבלים בעולם המערבי מוכנים לפתוח את הארנק לרווחה בשביל האשליה המתוקה הנקראת אנשי העולם הגדול. מתי תתפקחו ותבינו הכל בלוף במותגים האלו. אתם בסך הכל מממנים את העלויות של השיווק והפרסום של הסלבריטאים כי פועלי הדחק שמייצרים לכם את המותגים לא נהנים מהכסף הרב שאתם סתם שופכים. מי שאוכל אותה זה אתם. אז תתעוררו. כל מוצר גם אם הוא מותג וגם אם הוא ללא מוניטין מיוצרים באותו מפעל אז תפנימו יא עדר של מופלטות פוסטמות ותמשיכו להכניס כסף למי שחולב אותכם
פריירים רק מתחלפים | 09.05.13
10.
לא מבין משהו
הצרכן ראה את המשקפיים , מדד אותם , התלהב מהם , אח"כ נודע לו שזה מסין , נו אז מה ????? אז עכשיו פתאום הם לא יפות ???? לא טובות ????? רוב המוצרים האירופאים הם בכלל מקורם בסין כי פשוט זול יותר לייצר שם , ואם מחר המשרדים מראש העין יעברו לברלין , זה ישנה משהו במשקפיים ???
דכ | 09.05.13
8.
ברור שהמשקפיים מסין. ברה"ע העלות יותר יקרה. גם האייפון מסין. אז מה?
ברור שהייצור לא בגרמניה. אולי העיצוב מברלין. לא מכיר את קרולינה למקה ולא יודע אם קיימת אחת כזאת. מי שקנה שם משקפיים מבין שמדובר במותג לא הכי איכותי. אבל בגלל זה מוכן לשלם פחות כסף. גם ככה מחדשים משקפיים כל שנה/שנתיים. אמנת השירות שלהם בעייתית. אם אינני טועה הם מציינים שלא ניתן לקבל תשלום ע"פ חוק הגנת הצרכן. תקנו אותי אם אני טועה.
יגיל | 09.05.13
6.
איזה שטויות
רוצים ייצוגית רווחית? בוא נתבע את נייק שמייצרים בסין,הודו וכד' ועל כול נעל אתה משלם מאות שקלים. רוצים יותר טוב? בוא נתבע את אסיקס שמייצרים בסין,הודו וכד' ועל כול נעל אתה משלם אלף שקל. בוא נתבע את אפל,ארמאני.....לא חסר. נראה לכם שהייתם יכולים לקבל מוצר איכות במחיר כזה אם היו מייצרים בגרמניה? בכל אופן האותנטיות טמונה במעצב וכל עוד המוצר טוב והמחיר שפוי אין לי תלונות. צריך לשמוח שבזמנים בהם לפיד אוחז בלפיד אני יכול בכלל לקנות משקפי שמש. תבדקו כמה עולה לייצר אייפון ובכמה מוכרים אותו השודדים הישראלים ואז תבחרו את מי לתבוע. אם השם של אפל היה כתוב בסינית על המוצר היית יכול לקנות אחד בשוק הכרמל תמורת מסטיק בזוקה. הלוואי וכול חברה הייתה יכולה להוציא מוצר איכות והופכת עולמות לתמחר אותו בידידות.
טל | 09.05.13
2.
אם העיצוב + מעצבת ברלינאים אין קייס
המחיר על העיצוב הוא זה שמעלה את מחיר המוצר במשקפיים ובמוצרים נוספים כמו בתעשיית הטקסטיל וההנעלה. לא חסר חברות שמייצרות במדינות בהם הייצור זול יותר אך עדיין דורשים מחירים שערורייתיים עבור המוצרים המעוצבים שלהם. במקרה של קרולינה המחיר הוא לפחות ידידותי לצרכן.
יוסי | 09.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת