אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"לשכת רה"מ דרשה להתקין מיטה זוגית בטיסה ללונדון. העלות: חצי מיליון שקל"

48 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

43.
על חשבוני
איזה מדינה מעלה מיסים פעמיים בשבוע??! מה יהיה עם ראשי הממשלות שנעצרים כל פעם על שחיתות או עבירה כזאת או אחרת?? לא מספיק להם כל ההטבות שמקבלים והקומבינות שמסדרות את המשפחות שלהם ע״י חצי שיחת טלפון.. נימאס מהמדינה הזאת אם אתה לא מיליונר קשה לחיות פה!! אוכל אותי כל המותרות שהם מרשים לעצמם ועוד על חשבוננו!!!
משלם המיסים | 11.05.13
35.
בושה לנו !!
רק על הטיסה 427 אלף דולר + אלהים יודע כמה עוד הוצאות היו מעבר לזה, וזאת בשביל הלוויה של מנהיגה, עם כל הכבוד לה, שהפסיקה לשלוט לפני 23 שנים. אפשר היה לשלוח את השגריר שגם ככה נמצא בלונדון, כמה אפשר היה לעשות עם הכסף הה למען ניצולי שואה או עמותות של בעלי חיים שמשוועות לכסף כדי לעזור לבעלי החיים האומללים, זה פשוט בלתי נתפס, אני מתבייש !!!
דן | 11.05.13
32.
אין גבול לבזבוז - בשביל מה בכלל הוא טס להלוויה ?
כבר כשראיתי שהוא טס להלוויה של תאצ'ר (ועוד עם שרה), זה קומם אותי. עם כל הכבוד תאצ'ר כיהנה לפני יותר מעשרים שנה, ולטוס להלוויה שלה היה מיותר. אפשר היה במקום זה לשלוח את השגריר בלונדון להביע את תנחומיי ראש הממשלה. ועוד לקרוא עכשיו כמה כסף נזרק על השטות הזאת, פשוט מרתיח !
א | 11.05.13
30.
הודיעו גם שיעלו את הארנונה. שהרשויות שגובות ארנונה יממנו את הרשויות שלא גובות ארנונה!
בקיצור מי שלא משלם מסים - צודק. האוצר לא רודף אחרי המשתמטים שסכום ההעלמות שלהם הוא 50 מיליארד ש"ח והרשויות לא אוכפות גבייה כי הן סומכות על כך שהרשויות החזקות שאוכפות גביית ארנונה פשוט יממנו אותם. הדג מסריח מהראש - ביבי יצר את הגרעון, ביבי מבזבז על ראוותנות לו ולמשפחתו, ביבי מצא לו מעמד שישלם והיה פראייר אמיתי ושאפשר להמשיך לחלוב אותו, מעמד הביניים. הוא רק שכח כמה דברים: להיות צנוע ולא ראוותן כדי לא לנקר עיניים, שמעמד הביניים לא יוכל לספוג יותר והמחאה תפרוץ במלוא עוזה והוא שכח עוד משהו מכיוון שרוב המדינה משתמטת מתשלום חובותיה, גם האזרחים שתמיד עושים הכל לפי החוק יכולים פשוט להתמוטט ותחלחל בהם ההכרה כי גם הם יכולים לא לשלם. היה לביבי פעם דימוי על האיש השמן (כשהיה שר אוצר) - כיום אפשר להגיד ששכבת מעמד הביניים היא האדם המצומק וכל השאר הם האנשים השמנים!
כדי לממן | 11.05.13
28.
אני לא אוהד גדול של ביבי אבל הפעם מדובר בדמגוגיה עיתונאית ותו לא
תקראו את תגובת משרדושל ביבי, האיש היה על הרגליים באירועים ממלכתיים במשך כל היום ועלה על טיסת לילה ללונדון כשבבוקר היה צריך לייצג את ישראל באירועים רבים בלונדון. האם זה מוגזם לבקש שיכול לישון כמו שצריך כמה שעות? הרי כך נוהגים כל ראשי המדינות המתוקנות ושם אף אחד לא מוצא בזאת פסול.
דני | 11.05.13
26.
נהנתן
הזוג הזה נהנתן חסר תקנה,והכל על חשבוננו מענין אם זה היה על חשבונם,גם היו מפרגנים לעצמם את הכיף הזה?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מבלי להיות מומחית לשפת גוף,אני בטוחה ששרה,מחזיקה נגדו משהו שגורם לו להתנהג ככה לא נראה סביר שזוג עם ותק נשואים כזה,מחזיק כל הזמן ידיים בלי לפגוע בזוגות נשואים אחרים,ואני לא מקנאה ותחשבו על זה
רינה | 11.05.13
5.
אנשים לפעמים צריכים פרטיות, ובודאי כשיש עיתונאים מסביב שרק מחפשים אייטם לוהט...
....נכון שזה קצת מוזר שביבי לא לקח איתו את שר הכלכלה, למסע שעיקרו שיפור היחסים הכלכלים בין ישראל לסין... אבל אני בטוח שיהיו להם תמונות נהדרות להעלות לאינסטגראם על רק החומה הסינית (=בזמן שהגדר שמבדילה בין ישראל לרשות הולכת ומתמוססת..נחתכת...נגנבת...נמכר כחוטי מתכת..מה שהיה פעם קרוי בשפתו של אשף המילים "קיר הברזל").
צ'ארלי הנוחר... | 11.05.13
1.
צ'רצ'יל היה טס במלחמת העולם ה-2
מאנגליה ליעדים באפריקה, ועד לוועידות עם סטאלין במוסקבה, או לוועידת טהראן עם רוזוולט וסטאלין על דרגש מאולתר בתוך מטוס מפציץ עם שני פרופלורים שעבר הסבה קלילה, לפעמים בלי חימום בכלל, בטמפ' הטבעית המקפיאה בגבהים, לעתים במצב בריאות קשה, עם דלקת ריאות ומה לא, תוך סכנה שמטוס קרב גרמני יפיל אותו, והיה צריך לשמור לפחות על אותה רמת ריכוז ולקבל החלטות "לפחות" באותן רמות חשיבות כמו כמה הטקסים בהם השתתף נתניהו, והסתדר עם זה לא רע בכלל ובלי שום מיטות זוגיות ובטח לא סחב את אשתו לכל טיסה.... די לשחיתות!
די עם זה | 10.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת