אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחקר: הפיראטים מוציאים פי 3 על תוכן ממשתמשים לגיטימיים

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
כתבה נכונה לגמרי.
לשלם לאתר כמו megaupload ז"ל ולקבל את כל החומר שרוצים להורדה למחשב, בלי עניינים. הכסף הזה היה יכול ללכת לזיר"ה או לחזי"רים אחרים. טוב, עכשיו שהורידו משפטית את megaupload הכסף נשאר אצלנו כי הרגלתם אותנו לטורנטים. נו טוב... למרות זאת, יש אינספור שירותים אחרים שאנחנו כן משלמים, כי הם שוים את זה. חלקינו צריכים דרופבוקס גדול יותר, אולי גם תיבת ג'ימייל מורחבת, MMORPG בתשלום חודשי בחלק מהמקרים, ועוד... אבל אתם יודעים מה? לכו זיר"ה, לכו תסגרו עוד אתרים, תרגילו אנשים נוספים לעבוד עם magent בטורנטים רק בגלל שיש תכנים שפשוט אין או לא ריאלי להשיג באף דרך חוקית אחרת. לכו תבעטו לעצמכם ברגל. go on.
ש | 13.05.13
11.
תגובה לכתבה
היה כאן מישהו שהגיב שהכתבה היא אינה אמינה לצערו הרב הוא טועה הכתבה מדוייקת כל מי שמוריד לא חוקי הולך וקונה חוקי בהיקף יותר גדול מכל אדם אחר , יש לזה המה סיבות מי שלא מוריד לא חוקי לא יודע שהרבה פעמים אותן הורדות לכאורה לא חוקיות חסרות הרבה מאותן פונקציות שקיימות בסרט משחק תוכנה או אלבום שנקנו באופן חוקי. הסיבה השנייה היא שכאשר את. לכאורה מוריד אלבום של אמן פלוני אלומניום שלפניי ולפנים לא ידעת כלל מיהו אתה מתגרה ללכת ולהשיג עוד, בגלל זה הרבה אומניםונים היום ליצירת ועזרים בחינם כי זה גורם ללקוחות לקנות את האלבום אחריי שהם קיבלו טעימה ממנו. מבחינת תוכנה - ענקיי התוכנה אומנם לא יודו בחיים אבל ההורדות הלא חוקיות מצילות אותם מחידלון , תוכנה לא חוקית היא על פי רוב שקופה למטריד מה שאומר שהרבה מהמשתמשים גם יודעים איך לשנות פונקציות מסוימות בתוכנה כך שתעבוד ווב יותר או שתדע לעשות משהו שהיא לא אמורה לעשות, החברות הללו מעסיקות האקרים שיורידו את אותן תוכנות לא חוקיות ויצירו מהן את שורות הקוד שנתנו להם את אותה יכולת מיוחדת
Izzie  | 12.05.13
9.
תנו לי לשלם מחיר הוגן על תוכן איכותי, ואני אשמח לשלם.
בסטימצקי מוכרים DVD עם עונה של משחקי הכס ב 200 שקל, בלי מבצעים. לאחרונה היה מבצע שאפשר דיסק שני בהנחה של 50%. אם היו מאפשרים לי להוריד פרק בעשרה שקלים (בכל זאת, אני חוסך להם עלויות ייצור ל DVD עם הקופסה, הפצה, רווח לסטימצקי, והם מקבלים את הכסף במקום), הייתי מוכן לשלם.
יובל | 12.05.13
7.
תגובה לאורן (מס' 4)
מארז ה- DVD אינו דוגמא, הוא יוצא חצי שנה לאחר סיום העונה והוא יקר יחסית לתכנים שלו. דוגמא מדוייקת יותר היתה אם היה אפשר לקנות כל פרק בסדרה זמן קצר (יום/שעות) לאחר שהוא שודר ולראות אותו באופן חוקי. לדוגמא הסדרה מלחמת הכס, משודרת בארה"ב ביום ראשון בערב, וכבר ביום שלישי ניתן לצפות בה ב- VOD של yes או לצפות בה ביום חמישי למי שלא משתמש ב- VOD. מצב כזה שבו יש אלטרנטיבה חוקית מוריד את הצורך, לפחות של מנויי yes, להוריד את הסדרה באופן פירטי.
א | 12.05.13
6.
אני מוכן לשלם כמה שעולה לצופה בטלוויזיה לראות אותו פרק משהו כמו 20 אגורות ואולי פחות
בתכלס הם לא מוכנים להחזיק אתרי קישורים כי הם לא בנויים לכך אז שיגבו סכום הגיוני ממי שכן עושה זאת או ידרשו שטחי פירסום, לי עדיין עולה קניית סיסמאות בלא מעט כסף ולא תמיד ניתן לנצל כי זמן הסיסמא מוגבל וחלק מהקבצים נמחקים אחרי חודש !
זירה החזירה | 12.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת