אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

על שקיפות ונהנתנות

59 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

59.
חלם
מר לפיד שר האוצר בחרתי בך והיום אני מצטערת בזמן שאתה דואג איך להוריד את מעמד הבניים לעוני אולי תעצור רגע ותבדוק מה קורה סביבך? איפה הכסף ? אכן מצאת!! גב נתיניהו מחפשת עוזרת בסכום מוכנה לעזוב משרה מכובדת ולבוא ולהיות עוזרת העורך דין שלכם אמר שאת עובדת אולי תלמדי אותי איך בדיוק את עובדת ? עם כל הטיסות תתבשו משפחת נתינו בושה אתם צריכים לשמש דוגמא!!!! איפה הצניעות מה הגבול לתאוות חומריות.... מר לפיד לטיפולך נודה בשם הרבה מאוד נשים כועסות מאוכזבות
יפית ברמן  | 18.05.13
50.
לכל אלה שמתלוננים פה על ה- 5000 ש"ח הוצאות טלפון
זה לא שפרס לבדו מוציא 5000 ש"ח בחודש על טלפון. ובאמת, מכל התקציב, זה מה שמפריע לכם?! זה תקציב לכל בית הנשיא, על כל עובדיו וכולל, אני חושב, יותר מאשר כמה קווי טלפון, פקס וסלולרי. אולי גם קווי טלפון יעודיים שמתומחרים אחרת ממה שאנחנו יודעים.
אלעד | 16.05.13
42.
2 הערות.
1. הוצאות בית הנשיא לא מיועדות רק להוצאות אישיות. מדובר משרד מלא כולל פעילות צוותים והוצאות שהן עבור ניהול עניינים לטובת המדינה. זאת לעומת הנתונים המפחידים שהתפרסמו על מעון ראש הממשלה שהן מיועדות אך ורק למזון לבוש ובזבוזים. 2.ההוצאות של בית הנשיא מסתכמות ב62 מליון שח לעומת ההוצאות מנקרות העיניים של מעון רה"מ ורעיתו כ450 מליון שח- יותר מפי 7. יחי ההבדל
יוני | 16.05.13
37.
זה מה שקורה שרוהמ בטוח שהוא הומלך לכמלך ושכח שהוא רק, אבל רק רוהמ.
כן, הפכנו מדמוקרטיה לשלטון מלוכני. הזוג המלכותי נתניהו איבדו כל בושה ואפילו את מראית העין המתבקשת מנבחר ציבור. גואל נפש של אנשים מנותקים, נהנתנים וחסרי בושה אשר בטוחים שהכל מגיע להם. לצערי, הם ימשיכו לחיות על חשבונינו עוד שנים רבות בזכות "הנתינים" רפי השכל במדינתינו שיצביעו למלך ביבי גם להבא. מושחתים נמאסתם
 | 16.05.13
28.
התקשורת נכשלת בהסברים
בין ההבדל של ההוצאות של ביבי לפרס. הרי זה לא שפרס ביזבז 62 מליון שקל. זהו כל מה שנקרא "משרד הנשיא" כמו שההוצאות על הבית של ביבי הם לא הוצאו "משרד ראש הממשלה". צריך להיות יותר ברור, ולהתמקד בבזבזנות של ההוצאות, שקשורות ישירות לביבי או לפרס. הרי ברור ששניהם לא חסכנים ולא הולכים לשמש דוגמא. שניהם נהנתנים גדולים, והפזרנות היא שערורייתית. אין שום סיכוי שהם ישתנו כי הם חושבים שהעם בכיס שלהם ולכן חייבים ללכת כאן עד הסוף.
יוני | 16.05.13
27.
רוצים לבטל לאזרחים הותיקים. גם את ההנחה המזערית על תשלומי הארנוונה הנוסקים לשמיים
כן הם מעדכנים לעצמם את ההוצאות מעל ומעבר-- מה עם הקשישים- מי יעדכן להם את הירידה התלולה בכוח הקנייה בגלל מחירים מטורפים ןמיסים בלתי מוצדקים. פגיעה נוספת בקשישים שאין להם כושר השתכרות כדי להדביק את עליית המחירים והמיסים העקיפים. במסגרת חוק ההסדרים רוצים לבטל לאזרחים הותיקים. גם את ההנחה המזערית על תשלומי הארנוונה הנוסקים לשמיים . גיבורים על גבי הקשישים שאין להם לובי. כל זה לאחר העלאת מחירי המים, החשמל, הארנונה, התחבורה הציבורית ומחירי מזון הגבוהים המאמירים גם עתה עם העלאת המע"מ ובלעדיו. זהו שיא חדש של חוצפה וזלזול. נבחרי העם מסכימים עם זה? מי יעמוד לצד הקשישים שאין להם כושר השתכרות? זו מדינה החפצה במותם של הקשישים בוני המדינה. המשרד לאזרחים ותיקים אינו עושה דבר ואנו ששלחנו אותכם לכנסת נפשנו נקעה מכם. אינכם עושים דבר למען הקשישים!
יוסי | 16.05.13
26.
יש להבדיל בין התרומה האדירה של פרס למדינת ישראל לבין נחיצות תפקיד הנשיא
ישראל אינה זקוקה לנשיא אבל כן זקוקה לאדם אחד שפוי במדינה - שמעון פרס. פרס הוא השיפוצניק של המדינה המתמחה בתיקון כל הקלקולים הנגרמים ע"י נתניהו וממשלו.בעוד ביבי נתפש כאדם לא אמין ( יש שכינוהו שקרן) נהנה פרס מיוקרה והערכה בינ"ל. ההוצאות של בית הנשיא בהחלט ללא כל פרופורציה מתקבלת על הדעת אבל זה האדם היחיד בנוף המדיני שמחזיק את ישראל על פני המים.
שלמה | 16.05.13
23.
יש כאן כמה אנשים שלא יודעים לעשות 1+1 ומשווים תפוח לשדה שלם
גם הכתב לא טרח להשוות סעיף לסעיף את הוצאות בית הנשיא להוצאות בית ראש הממשלה. ייתכן ולא ככל המידע נמסר לו אך למשל לו היה משווה רק את ההוצאות על האירוח בלבד בין שני הנושאים הנ"ל כבר היו מגלים חריגה שבין פי 4 ל פי 5 עבור אדם אחד. חלק מסויים של המגיבים נראה שנשלחו ע"י מעון ראש הממשלה כאשר מכניסים את כל ההוצאות על בית הנשיא כולל טיסות ושיפוץ מול סעיף בודד אחד של אחזקת מעון ראש הממשלה. ושאלה אישית שלי מדוע יש להחזיק לראש הממשלה הנוכחי שלושה בתים? האחד בקיסריה ושניים בירושליים כאשר רק אחד מהם הוא המעון הרשמי? מדוע הבית הפרטי בירושלים אינו משולם ממשכורתו של ראש הממשלה האם בכלל הוא משתמש בו לצורך התפקיד? שכחתי כמובן שאין לנו ראש ממשלה אלה מלך, המלך ביבי הראשון!!!!
ליאור | 16.05.13
21.
אי אפשר להשוות ההוצאות. לא מדובר בהוצאות משרד ראש הממשלה אלא הוצאות בית ראש הממשלה
הוצאות בית הנשיא, מתייחסות להוצאות כל עובדי לשכת הנשיא, כולל הוצאות הבית שהוא הבית הייצוגי של המדינה. לצורך השוואה צריך לברר מה היו הוצאות משרד ראש הממשלה, שעולות בוודאות על הוצאות בית הנשיא, ולא רק הוצאות בתי ראש הממשלה.
נצרתי | 16.05.13
17.
הוצאות ראש הממשלה והנשיא
מדובר בהמון הוצאות מיותרות . אנחנו האזרחים אוכלים את הלב על 7000 ש"ח בחודש עם 6 ילדים . איך אתם רוצים שאנשים יחיו בכבוד מממשכורת זו צריך לשלם משכנתא , ארנונה , חשמל , ללמד ילדים ומזון איך לחיות? המדינה שלנו מעודדת אותנו לחשוב איך לגנוב........? המשכורת המדוייקת היא לאבא 6400 ש"ח + 1700 קצבת ילדים . שאלוהים ישמור אותנו ואת המדינה שלנו .
אמיר | 16.05.13
14.
שמעון פרס משפץ את משכנו ב 7.8 מליון ש"ח!!! אבל הכותרות עוסקות רק במיטה של ביבי...
טיסות לחו"ל ב 8.4 מליון ש"ח? הלו? מה הולך פה? אפשר אולי פירוט של איך אדם הנושא בתפקיד סימלי עולה למשלם המיסים כל הרבה? עם כל הקיצוצים והגזרות, אולי אפשר לטוס לחו"ל קצת בצינעה? אולי אפשר לפרט איך שיפוץ! מגיע לעלות של וילה נחמדה בכפר שמריהו?
גבי | 16.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת