אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי צריך שמרטף עם משרוקית

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תגובה לתגובות ממפרסם המאמר
היי יפעת, תודה רבה על ההמלצה. היי אבי, אם ההשקעה שלך כה רצינית כמו שרשמת עליך לדרוש וגם לקבל אחוזים מהכרטיס של בנך, מאמין שזה יעבור גם החלטה של בית משפט. היי גיא, המטרה העיקרית שלי בכתבה שההורים יתחילו מהאגודות ניהול כמו שנדרש ואם הדרישה תתחיל לבוא מההורים האגודות יהיו חייבות לשפר את התנאים. היי אורי, לפי דעתי הילדים צריכים לקיים משחקים וטורנירים החל בגיל 10-11 אבל אין שום טעם בטבלאות ומיקומים בטבלה, לא תורם דבר להתקדמות הילד. היי טל, בית הספר נמצא בקריות. תודה לכולכם על ההתייחסות.
אסף שטנגל | 17.05.13
8.
צודק אסף
זהו אכן המצב - למרות שבחלק מהמועדונים בו הבינו את חשיבות טיב המאמנים בגילאים הצעירים - עדיין יש מה לתקן ולהקצות משאבים כספיים ואנושיים דווקא בגיל הרך.כל זה חייב גם לבוא מלמעלה ,קרי משרד החינוך או הספורט ואני מציע כתות ספורט החל מכתה א' או ב' בנוסף לשעורי החינוך הגופני.
יקי | 17.05.13
6.
אני מסכים עם הרבה מהכתבה .....
אבל יש משהו אחד שמאוד מפריע ואנחנו יכולים להתווכח על זה הרבה, הדבר היחידי שמפריע לי זה שאתה אומר על הטורנירים ללא תוצאות או ללא רישום, לדעתי זאת טעות בסיסית של לימוד הילד להצלחה, כי הם רוצים להצליח וזה לא משנה אם יהיה רישום של תוצאה או לא הילדים ישעו בדיוק מה התוצאה, וכן צריך לתת לילד שכר על המאמץ שהוא השקיע. כמובן שאני לא מדבר על ילדים בגיל 6 אלא מגיל 10 ומעלה. כול שאר הדברים לדעתי הם נכונים מאוד וחייבים ליישם אותם בכדורגל הישראלי, רק בדרך הזאת תגדל תרבות של כדורגל מה שאין בישראל. אני היום גר בארה"ב ומאמן קבוצת ילדים בגילאי 12-11 והשיטה שאתה מדבר עליה מיושמת פה וזה פשוט תהנוג לעבוד ככה עם הילדים, רואים את השיפור תוך כדי העונה בצורה מטורפת. אין ספק שעבודה עם ילדים צריכה להיות בקבוצות קטנות על מנת לתת דגש לכול ילד וילד.
אורי | 16.05.13
5.
יחי ההבדלים
קודם כל כתבה מצויינת. כל ההמלצות נכונות רק שלצערנו הן לא קורות בשום מקום.אפילו במכבי ת"א שתקציב הנוער השנתי שלה הוא 5 מיליון שקל (תקציב של קבוצה בליגה הלאומית),לא מתנהלים ברמה שאסף מתאר. זה מתחיל בעובדה שבאירופה בכל פארק נורמטיבי יש מגרשי ספורט,בישראל רק בערים הגדולות (ולא בכולן) יש לפחות פארק אחד בסגנון וגם הוא לא מטופל ברמה הדרושה. כשיהיו בארץ מספיק מתקני ספורט,שילד שרוצה לשחק עם החברים שלו,או להתאמן כמו שצריך יוכל לעשות זאת,אפשר אולי יהיה לדבר על קבוצות ילדים ונוער
גיא | 16.05.13
3.
מחלקות הנוער
שפו על הכתבה כאחד שעבר את כל התהליך עם ילדו כל מילה בסלע והביא את הילד עד קבוצת הבוגרים בליגת העל הסיכוי של כל ילד צעיר כזה סטטיסטית להצליח הוא אפסי עם לא הייתי משקיע כ500000 שקל לאורך השנים בבעלי מיקצוע מהטובים בארץ טיפולים מאמנים מנטלים דלק לא היינו מצליחים להיות בליגת העל אז לא ליבנות על האגודות כי הכל כרוך בעלויות כספיות ענקיות וכמה הורים מוכנים להשקעה כזו רק ביום שבהיתאחדות יקבלו החלטה אחרת נהפוך משכונה ליצור שחקנים איכותיים ולך אסף על תפסיק להילחם על צידקת הדרך ולך בדרכך ללא פשרות אין קיצורי דרך .
אבי | 16.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת