אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

HOT מאטה את שדרוג תשתית האינטרנט שלה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
השוק הסיטונאי נכשל ולא תורם לתחרות -מודל השוק הסיטונאי לא מעודד להשקעות ואף מוביל לפיגור טכנולוגי
לדעת כל המומחים בענף התקשורת בעולם המסקנה היינה ששוק תקשורת שבו מונהג מודל של שוק סיטונאי, דהיינו המתחרים רוכשים מחברת הבזק/הוט את תשתיותיהן- מקצה לקצה במחיר מפוקח- כמעט ולא תרמה לקידום התחרות ולהגברת ההשקעות! והובילה לכך שאירופה נמצאת היום בפיגור עמוק מאוד ביחס לעולם בנוגע לפס הרחב. המודל החדש שאמור להחליף את המודל הקיים היום של הפרדה מבנית, שבה הלקוח מתקשר עם חברת תשתית בנפרד ועם ספק אינטרנט בנפרד מתגלה היום ככישלון שהרי -רק במודל שמאפשר למתחרים להציב ארונות תקשורת משלהם סמוך לארונות של בזק/הוט - ולוקחים מהם את קו הנחושת לבית הלקוח יש סיכוי לראות תחרות גבוהה יותר בשל ההשקעות שהמתחרים יצטרכו לבצע !!מתחרים יתחילו להתחרות באמצעות יצירת חבילות תקשורת,העולם צועד לקראת קונסולידציה של 3 שחקנים בסלולר בכל מדינה, וקשה לראות כיצד מתחרה רביעי(הוטמובייל)וחמישי(GOLAN)..יחזיקו מעמד בטווח הארוך גם כאן בישראל -הוטמובייל בעלת יתרון ייחסי לשרוד כחברת סלולר מס4 מאחר וחברתHOT בעלת תשתיות כבלים/אינטרנט ובעלת רשיון בלעדי לשיווק חבילות "באנדל" כאן .
צח רם-און  | 25.05.13
4.
למגיב 1 - לטלויזיה באמצעות האינטרנט צריך תשתית ותשלום על חכירת תשתיות מבעלות התשתית כאן -בזק/הוט
גם ואם נושא הטלוויזיה צריך להיפתר באמצעות האינטרנט- האינטרנט מבוסס על תשתיות כאן של 2 חברות בלעדיות .מהפכת הסלולר רק הראתה שגולן טלקום מנוייד/רוכב על תשתיות סלקום תחילה עד לפריסת תשתית עצמאית כמתבקש מחברת סלולאר כאן .תשתיות הינם השקעה של מיליארדים תחילה והחכרתם במחיר נזיד עדשים הינה תקדים בעולם לכך שחברת כבלים תחוייב למכור את שירותי התשתית והנגישות לרשת למפעילים מתחרים.
לאמת אין2פנים | 17.05.13
3.
למגיב 1- כל שחקן שרוצה להתחרות מול הוט או בזק, יידרש לספק שירות טלוויזיה ללקוחותיו
כל שחקן שרוצה להתחרות מול הוט או בזק, יידרש לספק שירות טלוויזיה ללקוחותיו בנוסף לאינטרנט ולטלפוניה. הטלוויזיה היא המרכיב היקר ביותר בחבילה ולכן בלי פתרון בתחום הטלוויזיה שחקנים חדשים יתקשו להיכנס לתחום הקווי. הכוונה היא בעיקר לפרטנר או סלקום שרוצות להיכנס לתחרות בתחום הקווי ולספק ללקוחותיהן גם שירות טלוויזיה. גולן טלקום מוזמן לתחרות כמשווק משנה של סלקום ובזק או הוט .
בננה ותות | 16.05.13
1.
רק לקרוא את הכתבה ולהבין כמה נושא הריכוזיות קריטי
הכל כאן כל כך ריכוזי עד שנוצרת בעיות צולבות בין חברות... הגיע הזמן שהממשלה תטפל בזה ותשחרר אותנו מהדואופולים האלו. נושא הטלוויזיה צריך להפתר באמצעות האינטרנט (שיהיה כבר נטפליקס) מהפכת הסלולר רק הראתה למה חשוב לטפל בזה, הדבר יכול לחסוך המון כסף לכל משפחה (אולי אפילו יותר מגזרות התקציב)
n | 16.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת