אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אתי אלון יוצאת נגד החלטת השב"ס: "הציבור מעוניין שאסירה למופת תחזור לחיק החברה"

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
אלה הם שופטיך ישראל. פדופיל 5 שנים, גנב מבנק 17 שנים.
והבנקים גונבים מאתנו בלי חשבון. לכמה שנים ייכנס מנהל בנק ששלח לעו"ד חוב של 3000 ש"ח של עולה חדש, עבור הלוואת עולה שהיא קיבלה לפני שידעה לקרוא עברית, ששילמה כל השנים ופיספסה כמה חודשים רק כשהיתה חולה ונשאר לה רק 3000 ש"ח? העו"ד החלאה הקפיץ את החוב, והאישה, מבוגרת וחולה הלכה לשוק האפור. אלו הם חלאות. בחסות החוק. שחררו את אתי אלון לאלתר, היא אדם נורמטיבי, לא פדופילית, לא רוצחת, לא אנסת. חיי אדם חשובים יותר מכסף! או שלפי השופטים שלנו לא?
 | 25.05.13
24.
ראוייה לניכוי שליש
הכלל בישראל הוא שאסיר שהתנהג כראוי במאסר, זה מאסרו הראשון, השתקם ואין מידע מודיעיני נגדו, מקבל ניכוי שליש באופן אוטומטי. גם השופט הגוזר את עונשו מביא בחשבון את העובדה שצפוי ניכוי שליש מהעונש. אי מתן הטבה זו לאתי אלון, שעל פי כל קריטריון ראוייה לה, היא נקמנות ללא כל סיבה. בל נשכח שכל מנהליה בבנק שהיו צריכים להשגיח עליה ועצמו עיניהם (ואולי שיתפו פעולה) לא הועמדו כלל לדין! ובל נשכח שהיא כלל לא נהנתה מכספי הגניבה. די. היא נענשה מספיק.
ליאור | 21.05.13
22.
צר לי על אתי אלון-היא בצד הלא נכון של המגרש. לבנקים ולחברות הסלולר מותר לשדוד אותנו אך לנו אסור.
.יחד עם זאת יש מספר חייבים בסדרי גודל העולים פי כמה על הנזק שגרמה אתי אלון ולא יעלה על הדעת להושיבם בכלא. ומה אם אותם מנהלי בנקים וחברות בטוח שמסכנים את כספינו ללא כל בטחונות? ומדוע זו שהייתה המפקחת על הבנקים בזמן שהם התמוטטו זכתה בג'וב בבנק לאומי?
מוקי | 20.05.13
21.
אפשר וגם אפשר
אסירה שזה מאסרה הראשון ועם התנהגות טובה ניתן לשחרר כמובן שעל המדינה לחלט את בית משפחתה מכוניות שלה חשבונות חסכונות ופנסיה שנצברה כדי להשיב חלק מסערי מהנזק שנגרם למדינה ותושביה שנשאו בנזקי המעילה גם הפרשה של שליש מכל שכרה העתידי שלה ושל בעלה יכול להועיל בשחרור מוקדם כמובן עם הגבלת יציאה מהארץ והתיצבות מידי יום בתחנה ככה הכים אזרח לנורמטיבי
יובל | 20.05.13
19.
בתור חלק קטן מהציבור - אני לא מעוניין לראות אותה בחוץ
והשטות הזו לגבי "משפט חוזר" על ידי הוועדה - העונש נקבע במשפט כבר. כל קיצור יהיה מתנה שלא מחויבים לתת בלי קשר לשיקום או לא שיקום. אני בטוח גם שרוב הציבור שעורך הדין הנכבד מתייחס אליו היה שמח לראות אותה ממשיכה להנמק בין הסורגים. אגב, גם בועז יונה וגם השר הנכבד לשעבר היו צריכים להשאר בתאם עד סיום תקופת המאסר ולא לקבל שום מתנות.
אורן | 20.05.13
11.
ועדת השיחרורים מתנהגת כמו בית משפט, אין בזה היגיון
האשה הזו טעתה, משלמת על הפשע שביצעה וזכאית כמו כל אסיר אחר להפחתת שליש על התנהגות טובה, בסך הכל מבין הפושעים שקשורים במעשה היא הכי מסכנה - ולא אני לא מרחם עליה, אבל לא הגיוני שוועדת שחרורים תשתמש בטיעונים של בית משפט. חבל שאי אפשר לשחרר אותה עם התחייבות שתתרום לחברה בצורה כלשהי, הרצאות בבתי ספר או משהו דומה, בסך הכל היא לא מהווה יותר סכנה לציבור.
אחד מהציבור | 19.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת