אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סתיו שפיר: מס של 35% לחברות שמרוויחות משירותים שניתנים בישראל בלבד

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
רעיון מצויין וצודק
בגלל שהשוק פה "קטן" ממשיכים לעשוק אותנו בהעלאות מחירים כי אפשר(כי אנחנו פראיירים) אולי זה ידרבן חברות להתפתח לשווקים בינלאומיים ולהגדיל את השורה העליונה והתחתונה בצורה בריאה ולא בסחיטת הלקוחות עד שהרגולטור מתערב (ראו סלולר) אני חושב שאפשר לעשות את מס החברות דיפרנציאלי לפי מחזור ורווח ובכך לעודד יזמות במסים נמוכים בשלבים ראשונים של החברה (כמובן לדאוג שלא יהיו פרצות שהטייקונים יהנו מהן) ובכלל לעודד חברות ישראליות לצאת לחול ולמכוור תוצרת ישראלית ושירותים ישראלים
רונן | 22.05.13
17.
לא מחבב את סתיו שפיר וזה עוד בלשון המעטה..
כל הטוקבקיסטים פה כנראה לא קראו את כל הכתבה, מדובר על חברות שפועלות בישראל ובעלות רווח שנתי של למעלה מ 3 מיליון ש"ח! לא מדובר על בתי קפה קטנים או כל עסק שהרווח השנתי שלו הוא מתחת ל 3 מיליון ש"ח! בכל מקרה אני אישית נגד ההצעה הזאת, צריך לעודד גם עסקים גדולים להמשיך ולפתח את השוק ולתרום לתחרות בארץ, הדבר היחידי שיוריד את יוקר המחיה.
יניב | 22.05.13
14.
בואו נהרוג את התעשייה הישראלית עוד קצת.
הלוא אחת הבעיות הקשות של התעשיה המקומית, היא תחרות מול גופי ענק בינ"ל. עכשיו, הצעת החוק הזו יוצרת דיפרנציאציה שלילית, נ-ג-ד התעשייה הישראלית. חברה שהיא "ישראלית" כמו שאומרת הצעת החוק, תישא בשיעוריי מס יותר *גבוהים* מחברה רב לאומית המתחרה בה. יש בזה הגיון?!
שי אלוני | 22.05.13
3.
משכורת לסתיו שפיר
כל ההצעות של סתיו שפיר תמיד רוצות לנגוס בחברות ובאנשים שמרוויחים את לחמם ביושר ולא בגניבה. למה היא בתור חברת כנסת לא מחליטה שהיא תורמת 50 אחוז משכרה בחזרה למדינה או לאיזה גוף שזקוק לכסף. כשמישהו הרוויח למעלה מ30,000ש"ח היא אמרה שצריך להעלות לו את המס אז לדעתי היא גם צריכה להחזיר את מירב המשכורת שלה למדינה
תומר | 22.05.13
2.
הצעה רעה
סתיו, כל כך רע מצידך! לפני שאת מציעה דברים שאת לא מבינה בהם אני מציע לך ללמוד קצת את החומר. הרוב המוחלט של חברות הפועלות רק בישראל הוא של חברות קטנות ועסקים קטנים שרוב רובם גם ככה נמצאים בקשיים כלכליים. למה דווקא לקחת מהחלשים? והקטנים? לכי לחברות המגה-גדולות ועזבי את החלשים!
 | 22.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת