אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוצאות מעון ראש הממשלה ברבעון הראשון של השנה: 706 אלף שקל

169 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

164.
הבזבוז של משפחת נתניהו זועק לשמים ,לא בכדי סולדים מהם רוב העם בישראל
כל התומכים באופן התנהגותה של משפחת נתניהו , הבזבוז הלא מובן ההוצאות המופרכות על אחזקת 2 בתים נוספים מלבד המעון הרשמי של ראש הממשלה מחייב בדיקה ולהפסיק לאלתר את תשלומי הענק הללו . חוסר הרגישות של שרה נתניהו ושל ביבי מצביע על התנהגות "נובו ריש" ומשניאים עצמם על רוב העם השפוי . טוב יעשה מבקר המדינה אם יבדוק ויפסיק בכך ,אולי ,את החגיגות והבזבוזים על חשבון הציבור.
שרון | 24.05.13
162.
הוצאות של משפחת נתניהו
רבותי בי בעד משפחת נתניהו ומי שנגד. הענין לא תמון אך ורק במשפחת נתניהו , יש להתייחס לכל מי שרוכב על גבם של משלמי המיסים , שלאט לאט כורסים בנטל. כל אלו שנבחרו לייצג את הציבור כביכול ,לא מרגישים את הצורך להדק את החגורה עד שהיא תלחץ. הגיע הזמן לעשות דיטה קיצונית לכולם , וזה כולל את העיריות , את יונקי הפיטמות , את הרבנות , את אנשי הטלויזיה ואת הכתבים שמדווחים על המצב ולא חושבים שגם הם מהווים חלק מהבזבוז הנוראי..
אילנה | 24.05.13
161.
הקללות הגידופים, השקרים, ההכפשות, ההסתות והלבנת פניהם של הזוג נתניהו.....
מסיישים את הטוקבקיסטים ומורידים מערכם. ואנא אל תשכחו שהאל קורא מחשבות האדם ובוחן הוא כליות ולב, ואוי לכם שונאי הזוג נתניהו - מה שמחכה לכם מבורא עולם. רגע,,,, כאשר חלילה תבוא המכה על ראשכם ולא חשוב בצורת מה, כואבת תהיה והורסת, אל תשאלו למה אני, זכרו את מה שאתם עושים למר נתניהו ראש ממשלתנו. אמרו יודעי דבר, שאין קשה מלנהל את המדינה שלנו, וזאת תודכם העמוקה. קללות והכפשות. נו טוב. עוד עונשכם יגיע אליכם.
אנני מרכז  | 24.05.13
158.
עברתי על התגובת של השמאלנים רעי הלב ושונאי הזוג נתניהו, ואינני מבינה אותם.
עד לאיזו דרגת שפלות ואכזריות עוד אתם יכולים להידרדר? אין לכם בושה, אתם מתססים את העם נגדם, אך האל מגן עליהם מפניכם. לכם לב אבן, ופה יורק רעלים. המשיכו לכעוס ולרטון, להסית ולקלל, לביש ולהכפיש לא יעזור לכם כלום. האל מינה אותו לעמוד בראש המדינה. גם אם הם יבזבזו הרבה יותר. לפחות הם עובדים בשביל זה, ומה עושות נשות הנשיאים לשעבר, שמקבלות כל שנה הון כסף? ומה לגבי החזקתו של מר שרון ע"ח משלם המיסים, ומה עם כל העיתונאים השדרנים העורכים והכותבים הם מרווחים קצת, מאות אלפי ש"ח בחודש הם מקבלים. ומה על מוסד הנשיאותי, מר שמעון פרס יושב בשקט, מבזבזים שם הון ואין אדם פוצה פיו. ולגבי מר פרס יש כל כך הרבה מה לכתוב אך העיתונאים ממלאים פיהם מים. והיחידים שמכים בהם כל יום זה הזוג נתניהו, שנותנים את הנשמה לעם ןלמדינה. אין לנו מישהו אחר. שמרו נא על ראש הממשלה הנבדר הזה. אנא.
pini | 23.05.13
155.
שתיקה איננה תשובה !
ביבי נוהג בשיטה של שתיקה. הוא מאמין כי אם ישתוק מספיק זמן בנושא של הוצאות בית ראש הממשלה , הנושא יתפוגג. שתיקה אינה תשובה. יש להוריד את הזוג ביבי ושרה מהשלטון בכל אמצעי חוקי כולל הפגנות , עצומות וכד. ביבי ושרה שודדים את כספי משלמי המיסים.
שלמה ביסקר | 23.05.13
151.
הוצאות ראש הממשלה
הזוג נתניהו ממשיך לצפצף על כולנו: - לא זו בלבד שההוצאות של מעונו הפרטי ושל מעונו הציבורי מרקיעות שחקים אלא שהוא יודע שהוא חורג מהנהלים שקבעה החשבת הכללית וממשיך לצפצף עליה ועל כולנו. - איך מעז ביבי ואשתו להמשיך ולבזבז את כספי משלם המיסים בימים שבהם מטילים גזרות על הציבור ??? - במקום להראות דוגמה לחיסכון הוא ואשתו המושחתים זורקים את הכסף שלנו לפח הזבל ללא שום התחשבות במצב העם ונהנים מהבזבוזים העצומים שלהם. - חבל שאנחנו עם מטומטם שמניח לו להמשיך לצפצף עלינו. - יש מקומות בעולם שהנושא לא היה עובר ללא הפגנות אלימות שבסופן היה צריך ביבי לפנות את כסאו ולשלם מכיסו על כל הבזבוזים והשחיתויות שלו ושל אשתו. - בינתיים הוא מנצל את הטמטום שלנו והוא ואשתו ממשיכים לבזבז את כספינו ולהמשיך בדרכם המושחתת לצפצף עלינו. - חבל שאין לנו שליטים כדוגמת הנשיא המנוח יצחק בו צבי שהיה סמל ומופת לענווה ולצניעות.
הגדי | 23.05.13
150.
בזה הוא אכן שיאן, בכל היתר בושה לנו כישראלים
שיאן הוצ' המחייה וגם שיאן הפשלות. רוה"מ הרע ביותר שהיה לנו מכל היבט אפשרי. נרציסיסט הלוקה גם בהיבריס קשה, הססן, פחדן שכוחו היחידי הוא בדיבורו החלקלק. מנותק מההוויה הישראלית שאותה הוא מנסה לייצג. אוי לנו ממנו ואוי לנו מדומיו
Benjamin Nitai | 23.05.13
149.
שני מיליון בשנת 2012 2.8 מיליון בשנת 2013 .
תשלום לתומכי לחימה של משפחת נתניהו . 83. 81.101.105........ ועוד כולם כותבים מטעם המשפחה של נתניהו . עלייתה של שרה וביב במשקל מחייבות יותר תגובות ולנו יותר כסף. אינני יודע כמה עולה לנו כל קילוגרם (אולי היא נשקלת בצורה אחרת ) של המשפחה . אבל הניראות של ההשמנה באה לידי ביטוי בעוד 800000 אלף שקל בתקציב . אם שרה תראה טוב (יחסית) הרי נוהב אותה יותר ,נסלח לה יותר , נקבל אותה יותר ,ומשום כך גם פחות פחות נתקוף אותה ,וכך פחות תומכי לחימה נתניהויים וקיצוץ גדול בהוצאות . פחות גלידה ,פחות נייר טואלט ,פחות מים בשירותים , צנרת דקה יותר ,מינהול קטן יותר בחצר, ללא צורך במכון טיהור שפכים ,נחל שורק נקי ממזהמים ,חוף קיסריה חוף לנודיסטים . במטוס : מחלקת תיירים , אין צורך במיטה לעיכול הגלידה , התור לשירותים הוא נחלת הכלל ולא רק של ראש הממשלה . רק רצון חזק של הזוג והחיים יראו אחרת
אבי | 23.05.13
107.
בתיה של השרה נהנתניהו
לא מובן מדוע הציבור צריך לממן את הבתים הנוספים של "ראשת הממשלה". יש מעון רשמי ושם צריכה להתרכז כל הפעילות של בית ראש הממשלה. כשיש אנשים שאין להם אפילו בית אחד עלוב אין סיבה שהעומד בראש יגור בשלושה בתים על חשבוננו. לא היתה מזיקה מעט רגישות והתחשבות של נתניהו לא לאלץ אותנו לממן את רצונו לשהות גם בשני בתיו הפרטיים, דבר שמאלץ להוסיף תקציבים מיותרים ומנקרי עיניים של הוצאות אבטחה וניקיון וכדומה. אבל כנראה קשה לצפות ממשפחת הנהנתניים הללו לחיות בצנעה. אחת שעבדה עם שרה נתניהו כדיילת סיפרה ששרה נתניהו לא יצאה עמם לבילוי בערב לאחר ששאלה שושמע שזה יעלה לה 15-10 דולר כי טענה שזה יקר לה. אבל על חשבוננו כלום לא יקר לה ובפרט שלא יצא מכיסה הפרטי. בטוח שמשפחת נתניהו לא היתה מעזה לבלוס גלידה בתקציב מוגזם כזה לו היה זה על חשבונה, אבל על חשבוננו - כמה שיותר לנצל זה יותר טוב ויותר טעים להם. ראוי שנתניהו תחזיר את כל הגרדרובה שלה כשתסיים את תפקידה כראשת הממשלה כי זה לא שלה אלא שלנו ואנו היינו מעדיפים לתרום זאת לנזקקים. היא יכולה לשמור לעצמה את החולצה השחורה השקופה כי ספק אם נמצא לזה דורש.
נאור | 23.05.13
106.
גם את בית הנשיא צריך לבדוק
גם בית הנשיא צריך להיבדק. הוא עולה לנו מליונים רבים ואיש לא מעז לפצות פה ולשים סייגים לפרה הקדושה הזאת. הפכנו לרפובליקת בננות לתפארת מדינת ישראל.. צריך פשוט לעצור- נגמרה החגיגה-רוצים משרתי ציבור צנועים כמו בן גוריון כמו הנשיא בן צבי כמו בגין...ורוצים חקיקה בנושאים האלה-זה תפקידכם חברי הכנסת החדשים.
אחת העם | 23.05.13
103.
the smiles tell it all
did I hear today that they are purchasing an aircraft for the Prime Minister? that makes sense. they can spend $500,000 and wont have to have a bed installed every time. I was a body guard for Golda and Ben Gurion. they were part of the people, not above the people. when you see the smiles or the two in the picture, you understand what they care about what you or I think. I guess now I have to wait for the police to come knocking on my door and warning me to keep my mouth closed. Maybe even knock me about a bit. did I make a mistake serving this country and putting my life on the line? it seems the leaders think only of themselves and don't give a damn about the majority
philip | 23.05.13
102.
למס 1, נתניהו ושרה הם אצולה והם מצפצפים עליך ועלי
הייתה ביקורת על המיטה המעופפת, נתניהו ושרה לא שמים עלינו ויצאו למכרז לרכישת מטוס פרטי בחצי מילארד שקל. עברנו מזמן את שלב הבושה. אני מרגיש שאנחנו במדינה עם קיסר ומלכה שאנו צריכים לשרת כמו במחזה עלובי החיים. אני דרך אגב לאחר הבחירות האלו סיימתי להצביע כי לא שמים עליי יותר ואני לא אבחר יותר. המדינה פשטה את הרגל!!!
יונתן | 23.05.13
100.
למס 1, נתניהו ושרה הם אצולה והם מצפצפים עליך ועלי
הייתה ביקורת על המיטה המעופפת, נתניהו ושרה לא שמים עלינו ויצאו למכרז לרכישת מטוס פרטי בחצי מילארד שקל. עברנו מזמן את שלב הבושה. אני מרגיש שאנחנו במדינה עם קיסר ומלכה שאנו צריכים לשרת כמו במחזה עלובי החיים. אני דרך אגב לאחר הבחירות האלו סיימתי להצביע כי לא שמים עליי יותר ואני לא אבחר יותר. המדינה פשטה את הרגל!!!
יונתן | 23.05.13
98.
מושחת, מעצבן, מנותק, מקומם, חוצפה, חוסר מנהיגות.... אבל ניראה לי שנתניהו רוצה שנתעסק בזה
עדיף שהציבור יתעסק בזה מאשר באמת יתעסק בשחיתות הגדולה של הטייקונים - והמיסים שהם משלמים, מנהלי הבנקים שנותנים מליונים של הציבור לטייקונים ללא ערבות, החברות הגדולות שמשלמות מיסים בצורה מגוחכת, . לציבור 'נוח' להתעסק עם 5 מיון - כי זה ברור לו וקשה לו עם 500 מליון ... בכלל לא מבין על מה מדובר ... יש נושא ויש נשוא ולכולם מאוד נוח שמתעסקים עם הנשוא
יעל | 23.05.13
95.
הזוג נתניהו - ימי פומפי העליזים
זה פשוט לא יאומן אין גבול לרדיפת הבצע והנהנתנות של הזוג זה ואחר כך הוא שולח עורך דין לכל ערוץ להגן עליון מאיפה לעזאזל הוא ממן את כל סוללת עורכי הדין האלה זאת גם שאלה שצריכה להישאר . הימים האלה מזכירים מקומות של משטרים אפלים שהעם עובד למען המנהיגים שלו. איך אפשר לקחת מסים ממשכורות החל מ- 8000 ש"ח כשהסכום הזה לא יכול לממן אפילו את הוצאות הפיצוחים שלהם . אין גבול לחוצפה ולעזות המצח.
פני אדרי  | 23.05.13
81.
מר נתניהו
אולי שכולם יפסיקו לבחוש בעניניו הפרטיים והציבוריים תתביישו לכם הוא נותן את כולו, עובד סביב השעון, מילא נשיא מדינה מי בכלל צריך את הגו'ב הזה, זה כסף שהולך לפח ויימח שמו של מי שהמציא את התפקיד הזה, עם כל הבזבוזים מאז קום המדינה על משכן הנשיא היה אפשר לבנות אלפי יחידות דיור לזוגות צעירים בן התשעים מסתלבט על חשבון הציבור דעו לכם שאם מר נתניהו יחליט לפרוש מרשות הממשלה כולנו נהיה בבעיה, אין לו מחליף אז על מה אתם מדברים מר נתניהו חזק ואמץ וגם גברת נתניהו את מקסימה כל טוב לכם
לוסי | 23.05.13
72.
מדוע ראש הממשלה לא מקבל משכורת ההולמת את תפקידו+כיסוי הוצאותיו במסגרת תפקידו?
מדוע על המדינה לממן את כלכלת בני משפחתו? האם גדול ילדיו ותחזוקת אשתו הם הוצאות במסגרת תפקידו? להיכן נעלמו כל יועציו כאשר הנושא קשור להוצאותיו של ראש הממשלה? האם אין שם מישהו שיכול להגיד לנ"ל - עד כאן? הרי ידוע זה שנים כי ראש הממשלה "לא מסתובב עם ארנק" (תמיד מישהו אחר שילם או שאף אחד לא שילם).
יעקב | 23.05.13
71.
כולנו צריכים ללמוד מנתניהו. החיים הרבה יותר קלים כשמנותקים מהמציאות.
תראו את נתניהו - כמה קל כשאין דאגות. ותראו את עוכר הדין שלו - אותה רמת טיעונים כמו של הבוס שלו (שרה נתניהו, אני מניח). ברור שהוא לא משכנע אף אחד, אבל לא נראה שזה מפריע לו. איזה כיף שאפשר לנפנף ככה טרדות קטנות, ואפשר להנות קצת מהחיים (חופשה משפחתית בסין, למשל). לא סתם אומרים שביבי הוא גאון.
זז | 23.05.13
64.
מה שעצוב בבל"ת הזה
שהקפיטליסט ביבי, ימשיך לעשוק את אזרחי ישראל. הוא ימשיך להזמין גלידות, מיטות, סיגרים, מייק-אפ, מימון לימודים לילדים, מוצרי יוקרה.....! יש לו מונופול על משרד ראש הממשלה. כי אין מי שיחליף אותו שם. כל האנשים הטובים לא מתקרבים בכלל לכנסת. ומי שכבר נכנס, הופך בעל כורחו לבובה על חוטים של ראש הממשלה. ונהיה מושחת. בעוד מספר חודשים או אפילו שבועות, ייכנס לקריאה 2 ו-3 חוק הפלת הממשלה. ואז אפילו ברוב של 65 ח"כים, לא יהיה ניתן להפיל ממשלה וללכת לבחירות. ניצחונו של ביבי ואיתו גודל ההוצאות יהיה מושלם. הגירעון השנתי יגדל ויתפח.המיסים יעלו ויעיקו. בקיצור, הציבור מטומטם, ולכן הציבור שילם משלם וישלם!!!!!
נביל הזעם | 23.05.13
60.
ראש הממשלה - נטו זלזול בציבור
חוסר הרגישות לתלונות הציבור, ולממצאים הקשים שמתפרסמים מדי יום, מוכיחים אכזריות ורוע לב מצד ראש הממשלה והתנהלותו "הכלכלית/כספית" והשימוש המבחיל בכספי הציבור, כל המדינה כבר בטוחה לגבי התנהלות ממשלה זו, מה עושים חוץ מטוקבקים ותגובות?
דרומית | 23.05.13
51.
מספיק! נמאס כבר איך מפסיקים את החגיגה הזו?
אז איך מפסיקים את החגיגה הזו על חשבוני וחבשבונך? כמה ציניות, כמה יהירות, כמה זחיחות אפשר עוד לספוג תיראו איך הם צוחקים עלינו בתמונה - כן כן תסתכלו - הם מתגלגלים מצחוק מאיתנו הפראיירים - הנהנתנות הגסה והבלתי נגמרת, המזכירה את ימיהם של אימלדה מרקוס ושאושסקו, חוסר ההתחשבות המינימלי כאשר כולנו מקבלים על הראש גזירות ועוד גזירות והמנהיגים ממשיכים בשלהם לחיות את החיים הטובים. וממתי עורכי דין משמשים כיחצני"ם ל"משפחה הראשונה" בתכניות טלוויזיה, זה תפקיד של עו"ד ? זה לשמור על כבוד המקצוע? לשבת ולהסביר בטלוויזיה למה 10 שקלים ליום "שזה מחיר טילון" זו הוצאה סבירה- בשביל זה הם למדו משפטים? אז כשאין בושה מעבירים תגובה מכובסת באמצעות דובר , וזהו - המשבר חלף ואפשר להמשיך לחגוג- ובפעם הבאה שתחשף שערוריה נוספת, שוב תצא תגובת דובר שלא אומרת כלום, ושוב נעבור על כך לסדר היום. הרי תקציב אחזקת מעון ראש הממשלה (בעצם שני המעונות ) לשנה יכול לעזור המון בסגירת גרעונות של מעון לחוסים, לנשים מוכות, למתן תעסוקה לנכים - זה ממש "לא כסף קטן" עבור אותם נזקקים. - אז מה ? נמשיך לקטר ולהצביע להם שוב בבחירות? נרים ידיים? מה עושים התחושה היא שהכל רקוב ומה שהיה הוא שיהיה- ועל הזה בדיוק הם בונים.
יואב | 23.05.13
43.
משפחה חוגגת ,החיים חיי תענוגות, רק אותנו האזרחים מפחידים כל הזמן עם מלחמות....
יופי של משפחה , חוגגת כל יום כל השנה , ואנו האזרחים חיים כל יום , וכל השנה תחת לחץ מתמיד שהנה יש מלחמה בפתח, צריך לשלם יותר , לתת יותר , הצבא משתף פעולה בכדי שלא יקצצו לו מהתקציב , מצב הכלכלי בעולם קשה , צריך להדק החגורה , רק המשפחה המיוחסת חוגגת , יחידי סגולה . כל השומרים שמונו מטעמם לא רואים, לא שומעים,ולא מדברים, לאן הולך הכסף.ומי למעשה מנהל את המדינה . מי הוא ראש/ת הממשלה . האם כך מתנהלת דמוקרטיה ? כך מתנהלת דמוקרטיה הפקרוטית.
יחיד סגולה | 23.05.13
42.
יוסף שפירא..
כול עוד אין תכנון להוצאות לביקורת אין משמעות ואין אחראים גם אם אין פרופורציות לתקציב ...חייב להיות תכנון וגבולות להוצאות איזה הוצאות הן על חשבון הוצאות כוללות ומה הן הוצאות פרטיות...רק לאחר מיכן ניתן לבדוק ולהתריע על חריגות ...עד כן זאת רדיפה פוליטית ולא צריך לתת יד לגחמות פוליטיות...
רותי | 23.05.13
39.
תתביישו לכם..
האיש עובד סביב השעון, גם בשתיים שלוש דקות שהוא כן מצליח לארגן בכדי לנוח, לא יכול לעצום עין מרוב דאגה לעם, כך גם אשתו, ודאי ילדיו ואתם עצלנים שכמותכם, מתגוללים לכם בשמנת העצלנות המפנקת, נהנים מכל טוב, וכותבים ביקורת מכפישה ומבישה על מי שמארגן לכם את כל זה. כפויי טובה.
 | 23.05.13
37.
דוחים
הזוג המלכותי לא רואה אותנו, פשוטי העם, ממטר. שרה, מרוב שומן, העיניים שלה כל כך קטנות, שלא רואה אותנו ממטר. שרה וביבי, בדרככם לאחוזת הפאר "החלודה" בקיסריה, עברו דרך גן המשולש בתל אביב, ליד תחנת הרכבת סבידור, וראו איך שינו את יעוד הקרקע. מפארק קטן הפכו אותו למקום איכלוס לאזרחים, שביתם אינו מחליד, כי אין להם כלל בית. הם כל לילה רואים ממיטתם את הכוכבים, אותם כוכבים, שאתה נתניהו, הבטחת , כנראה להוריד לשרה. מיום ליום אתם דוחים יותר ויותר. הרגישות שלכם בגרף הולכת ויורדת מרגע לרגע. כולי תקוה, שסופסוף העם יתעשת ויבין, שרה וביבי, שאין לכם הזכות להנהיג את העם, כפי שאני התעשתתי בבחירות האחרונות.
תמרה | 23.05.13
34.
לא ברור
האיש מקבל כבר משכורת- למה צריך לשלם גם על ההוצאות הפרטיות שלו? באירופה ובארה"ב, לרוב כבר לא חיים על חשבון הציבור ואין שום הצדקה שכן. אז אירועים רשמיים והוצאות פגישה עם גורמים מדיניים, וכד'- הגיוני, אבל לא הוצאות פרטיות. יש לו כסף, יש לו משכורת- שיממן את עצמו. דבר נוסף הוא שלא ברור מדוע מממנים לו בתים נוספים מעבר למעון ראש הממשלה הרשמי. דבר אחרון הוא שגם על ההוצאות שהן כן לגיטימיות, צריך לפקח. למשל: לא הגיוני שבטיסה של 4.5 שעות (ללוייה), יתקינו מיטה בחצי מיליון ש"ח.
 | 23.05.13
27.
יש דבר אחד שאני לא מבינה
ואשמח אם יסבירו לי , אם המדינה ( כלומר אנחנו האזרחים ) ממשלמים לו הוצאות גם על הבית הפרטי שלו , משלמים לו את התשלומים על הרכב, הנהג, הביגוד , האוכל השתיה , אחזקת הבית כולל חשמל מים ארנונה ( של בית בקיסריה ) ובעצם את כל ההוצאות שיש לו , למה הוא מקבל גם משכורת מנופחת ???? לא אומרת שיחיה כמו שהיו חיים מנהיגים לפני 20 ו 30 שנה לא מצפה שיסע באוטובוס , אבל הוא לא צריך לחיות בצורה כזו מנקרת עיניים , אפילו לדוגמנית על אין הוצאות ביגוד ואיפור כאלו מנופחים , אז לאשת ראש הממשלה יש ? אני בטוחה שהוא לא מרווחי שכר מינימום אז שיואילו בטובו ראש הממשלה ( וכל שר השרים ) לשלם על הוצאותיהם הפרטיות מהמשכורת שלהם מילא לממן את הוצאות הנסיעות שלו לחו"ל כי אחרי הכל זה לצורך עסקי המדינה , אבל ההוצאות הפרטיות שלו זה דבר אחר , ועוד משהו , למה גברת שרה צריכה לנסוע איתו כל פעם לחו"ל
אילת | 23.05.13
20.
כספי ציבור קודש הם
נתניהו, מתי תבין שכספי ציבור צריכים להתייחס בחרדת קודש. זה נועד לציבור. תשתמש במה שאתה צריך ואם צריך תצתמצם. הייתי מעדיפה שאת המותרות שלך תעביר למשפחות קשות יום, מלגות ללימודים למשפחות מיעוטי יכולת, פיתוח מפעלים ומקומות עבודה. זה לא בור ללא תחתיתת להגשים את כל מעווך, זה כסף עם מטרה ואתה נבחרת לנהל, אז בבקשה קצת אחריות
אריאלה | 23.05.13
16.
הזוג נתניהו בתגובה:
כולכם הרי מתלוננים כל הזמן על כך שיוקר המחיה עלה בטירוף...גם יוקר המחיה שלנו עלה. הכל הרבה יותר יקר היום: הגלידות, האיפור, הבגדים, המלונות. יש למישהו מכם מושג בכמה התייקר לטוס לעשות כביסה בפריז ? פעם יכולת ללון במלון 7 כוכבים דלוקס בסוויטה המלכותית בסכום זעום כמו 10000 דולר ללילה, והיום אתה לא מוצא אפילו סוויטה נשיאותית בסיסית בפחות מ20000 דולר ללילה. אם בעבר יכולנו לקפוץ לטוקיו או ניו-יורק לאיזו ארוחת גורמה ככה בקטנה ב1000 דולר לראש, היום כבר אי-אפשר למצוא כבד אווז בוטב כמהין על מצע של לובסטר צלוי אפילו באוסטריה בפחות מ1500-2000 דולר לראש.... ומה הילד יאכל ? בורגראנץ' ? אי אפשר להמשיך ככה, המנקה במעון הפרטי שלנו פתאום דורשת 23 שקלים לשעה כשפעם יכולת להחזיק צוות שלם בסכום הזה ! הקיצר... כולנו באותה סירה וצריך לצאת לרוחובות כדי להוריד את יוקר המחיה !
כלכלן | 23.05.13
14.
לבדוק קודם את הוצאותיו של פרס בבית הנשיא
הוצאותיו גדולות מהוצאותיהם של כל ראשי הממשלה גם יחד. אבל את פרס השמאל לא דורש לבדוק, הוא אתרוג, אסור לגעת בו. השמאל, שלא הצליח בבחירות ושלא יצליח, המליך לו ראש ממשלה אלטרנטיבי שיושב בבית הנשיא. הוא נפגש עם מנהיגי עולם- בניגוד לתפקידו, מפריח כל שני וחמישי הצהרות מדיניות - בניגוד לתפקידו ובעיקר נוסע ברחבי העולם. תקציב בית הנשיא הוא עשרות מיליונים, אבל מי בודק? הרי מדובר בפרס ואותו השמאל לעולם לא יבקש לבדוק. אז אדוני המבקר, תבדוק בבקשה קודם את הוצאותיו של פרס, כי הסכומים שם אסטרונומיים בהשוואה להוצאות בית ראש הממשלה.
אזרחית | 23.05.13
12.
נמאס כבר מהשחצן המנותק הזה!!!!
נו, אז מה??כל יום יש מידע חדש על ההוצאות האסטרונומיות של ראש הממשלה ורעייתו. ואנחנו, פשוטי העם, נאבקים בתשלומים האסטרונומיים שאנחנו צריכים לשלם עבור כל דבר. קטן כגדול! ומה שמעצבן הכי הרבה זה החיוכים הזחוחים של שניהם למצלמה. פה בטיול משפחתי בסין ושם עם כובע אנגלי בהלווית תאצ'ר בלונדון, ושם בארה"ב ליד מלון 5 כוכבים... נמאס לכולנו! לא רוצה לשמוע יותר!!!!
רותם | 23.05.13
10.
בושה למדינה!!!!
בושה וחרפה למדינה שיש לה אזרחים"טובי לב" שכל מטרתם בחיים היא לרמוס את העומד בראשה, עד כמה שנאה אישית ורוע יכולים להוביל לרצון להרוס את מדינת ישראל ? מי שטובת מדינת ישראל עומדת בעיניו צריך להתביש כשהוא מחפש מה ראש הממשלה ומשפחתו אכלו שתו לבשו או כל דבר אחר שכל אדם צריך . עצם התפקיד ראש ממשלה או אישיות ציבורית כל שהיא היא כבר ויתור על חיים פרטיים ואישיים , האם חשבתם פעם שהויתור על חיים ללא תיקשורת או מעקב טנתנית דין וחשבון על כל צעד של המשפחות של האנשים שעומדים בראשה לטעמי ולטעם רבים אחרים עצם ההסכמה של אותם שרים וראשי ממשלה להקריב את חייהם למדינה מזכה אותם בהרבה יותר ממה שהם מקבלים בל נשכח שאם אנשים אלו לא היו מוכנים להיות היכן שהם ולעניק לנו ולמדינת ישראל את זמנם ואת היכולת ההנהגתית להם לנתב בין כל הבעיות הלאומיות הכלכליות והביטחוניות שלנו של העם היהודי היכן הינו היום? במקום להוכיר להם תודה על הכל אנחנו יורדים לחיהם ולנשמתם בושה וחרפה !!!! לתשומת ליבם של כל "טובי הלב" "הנשמות הטובות"
רחל | 23.05.13
2.
שימו לב, קצין צהל, לוחם, גיבור ישראל שעבר הלם קרב
כי ראה איך צהל מפקיר את חייו של מדחאת יוסף ,וראה איך מחבל עומד להרוג יהודים וחיסלו במו ידיו... הוא בגלל 6000 שח חסמו לו את החשבון. המדינה כפויית הטובה יודעת לפנק את נבחריה, אבל הוא שהיה ראוי לקבל נכות צהל וקיצבה נזרק לכלבים , להגיע לגיל 40 ולגור אצל אמא כי פיטרו אותך מהעבודה וכי אף אחד לא היה קשוב לכאב שלך הופך את נבחרינו לאשמים העיקריים ואת נהנתניהו בראשם.
חיים | 23.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת