אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לפיד: או שוויון בנטל או שהממשלה הזאת תתפרק

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
שוויון בנטל זה לא רק גיוס חרדים
בשם השוויון בנטל, נושאים החלשים בנטל כפול ומכופל: הם משלמים מע"מ כמו העשירים, הם מקבלים קצבת ילדים מופחתת כמו העשירים ומשלמים לצרכי מזון בסיסיים כמו העשירים. שוויון בנטל יש בשוודיה שם השוויון נוצר בזכות תשלומי ההעברה (קצבאות) ומיסוי, כשפער ההכנסות בין העשירון התחתון לעליון הוא מהנמוכים בקרב המדינות המפותחות. כאן חלקם של העובדים הוא 62% מעוגת ההכנסה הלאומית וירד ב5% בעשור האחרון שעה שחלקם של המעסיקים עלה ב.15%. גם זה פן בשוויון בנטל.
בלונדה | 27.05.13
10.
לפיד
זה שעברתה לשלב האייומים זה רק מראה שאין לך קו וגם אין לך חזון אתה כמו ילד קטן שאומר בוא נישבור את הכלים ולא משחקים . וזה שאתה אומר ומצהיר שבתה לתקן אים זאת הדרך לך רק להעלות מיסים ולקחת מ 6000000 איש שגם ככה לא גומרים את החודש אז ניכשלת בגדול מר לפיד . בימקום לקחת מ 10 תיקונים שמנהלים את המדינה שלקחו את כול אוצרות הטבבע של המדינה בנזיד עדשים !!! בדרך הזאת לא תקבל 2 מנדטים בבחירות הבאות !! בדוק .
שי גולן | 27.05.13
8.
לפיד, לא לוותר. כולם צריכים לשרת אותו זמן,גם חרדים,גם חיילי ההסדר, כווווווולם.
בוגי יעלון חוטא, כל הזמן מוכיח שהוא לא ראוי היה להיות רמטכ"ל ובטח לא ראוי להיות שר ביטחון. חישובים פוליטיים עתידיים שלו גורמים לו "לבגוד" בצבא העם, שוויון בנטל חובה לכולם, אין זה עניין פוליטי. גם השר אריאל חוטא, הוא לא מוכן להוסיף אפילו חודש לשירות חיילי ההסדר, חוצפה. למה הבן שלי צריך לשרת 3 שנים מלאות (אגב, הוא היה קרבי ואפילו קצין קרבי שהוסיף לשירות החובה עוד 3 שנות קבע בשירות קשה ומשמעותי והוא חילוני שלא משתייך לגוף פוליטי שדואג לאנשי שלומו). חיילי הסדר משרתים רק 16 חודש, חוצפה. כשהבן שלי סיים מסלול ולפניו היו עוד כשנתיים שירות עמד לידו חייל הסדר שהתכוון להתחתן תוך חודש ולכן קיבל קיצור שירות, בקיצור אפילו לא 16 חודש. די לחישובים פוליטיים מגעילים בנושא שהוא בנפשינו ומשפיע על גורלינו בהיבט הבטחוני, אם ימשיכו ככה גם החילוניים המתגייסים ישקלו לא להתגייס (אני חושש מכך) כי כמה פראיירים אפשר להיות. זה כבר קורה אגב בתחום המילואים, הפראיירים לא מתייצבים בחלקם כי נמאס להם. ללא שוויון מלא בנטל (כולל שירות אזרחי לערבים במדינה) לפרק את הממשלה.
משרת ושבנו משרת | 27.05.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת