אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הנה, אמרתי את זה: לא אוהבת את Waze

36 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
הבעיה בכתבה היא...
שהיא לא אמינה. וגם - (1.) עדיף שיתריעו לי על מפגעים בכביש שכבר אינם רלבנטים (אגב, לא שאני אומר שלא עשית זאת - אבל זה היה נחמד מצידך לדווח שהמפגע איננו רלבנטי אם נתקלת באחד כזה, פשוט לא הבעת את עצם היותך מודעת לכך שהאופציה הזו קיימת, ושהמערכת מתעדכנת. מפגע בכביש קל "להעלים" בזכות כמה דיווחים אמינים. פקק פחות. מה שמביא אותי להמשך המשפט:) (2.) ..מאשר להתקע בכל פקק וחצי-פקק שווייז מחלצת אותי ממנו. ולחיי טורי דעה אמינים יותר..
מבקר המדינה | 13.06.13
23.
מזדהה איתך לגמרי.
אני מהנדס אלקטרוניקה, מחזיק סמארטפון משוכלל, וב GPS אני משתמש כבריותר מ 20 שנה, עוד מלפני שהיו בו מפות, כשידע רק לתת קוארדינטות ושימש רק לניווט בשטח - בצבא ובטיולי ג'פים / אופנועים. את כל זה כתבתי כדי שתבינו שאני ממש לא טכנופוב, ולא מתנגד אוטומטית לכל חידוש. ולמרות זאת, אני לא מבין אנשים שלא נוסעים שני רחובות בלי לפתוח וויז. כשאני נוסע למקום לא מוכר, אני תמיד פותח לפני זה מפה על המחשב בבית, ולומד את הדרך. בזכות זה אני מכיר את הארץ מצויין, לא צריך כמעט עזרה, ויודע גם להסביר בטלפון איך להגיע למקומות. אם הכל לא עזר, התבלבלתי ואני ממהר - אני אפתח תוכנת ניווט לכמה דקות. וגם אז זה לא יהיה וויז, שזו אחת מתוכנות הניווט הגרועות שהכרתי.
 | 11.06.13
20.
מה קורה כשאת לא יודעת איפה היעד הרצוי?
אפליקצית ניווט לא אמורה להיות רשת חברתית עם חווית משתמש שתחזיר אותך לצרוך עוד תוכן. לאפליקצית ניווט בבסיסו של דבר מטרה ראשית ועיקרית. לתכנן מסלול בין שתי נקודות שלנהג אין דרך אחרת\ידע מקומי לתכנן את מסלול הנסיעה בעצמו כל שאר השכבות זה ערך מוסף וקחי מה שאת רוצה מזה ותתעלמי מהשאר אישית שאני ממהר לפגישה במקום שאני לא מכיר לא ממש מעניין אותי מי בדרך כמה מעלות בחוץ או מי מהחברים שלי נמצא באזור. מה שמעניין אותי זה איך אני מגיע מא-לב
ח.ד | 11.06.13
19.
אדווה, אשרייך וטוב לך. כמוני - כמוך. אבל לאשתי אין תחושת אוריינטציה בכלל.
גם אני מעדיף לפתוח מפה. אני מסתדר עם מפה מצויין. האמת היא שגם אשתי יודעת לפתוח מפה, אבל לא מצליחה לקרוא אותה ולא מצליחה לנווט עם מפה. לאשתי אין אוריינטציה. למרות זאת, מאז הופעת מכשירי הנווט בשוק, אשתי מצליחה להגיע לכל מקום בארץ, כמעט ללא בעיות. זה כמו לתת עיניים לעיוור. מן הסתם, את ואני נמשיך לפתוח מפות, את תמשיכי לזלזל במערכות הנווט, ואני אמשיך לדאוג למערכות נווט טובות לאשתי.
דני | 11.06.13
16.
נו באמת... ככה זה עם טכנופובים
מי שאיננו אוהב טכנולוגיה תמיד ימצא סיבה לומר שהוא מעדיף ללכת ברגל ... זה גם יותר בריא ... לווייז לא חסרות בעיות, אך עם זאת גם יתרונות רבים... להגיד שאת מעדיפה לחפש במפה באינטרנט ולתכנן את המסלול לפני כן, זה לא שונה בכלל ממה שוויז עושה, רק ששם זה מלווה בהתראות קוליות, שאגב... את יכולה לכבות... לחפש את הדרך כאשר אין לך הכוונה זו הדרך הטובה ביותר להפריע לשאר הנהגים בכביש ולהוות סכנה אמיתית... וכמה פעמים נתקלתי באנשים שלא יודעים איך להגיע למקום מסויים, עוצרים בצד באופן מסוכן כי הם לא מרוכזים, הרי הם מחפשים את הכתובת, נוסעים לאט וכו' אז מבלי לקחת את ייתרונות או חסרונות הפקקים, וייז או כל תוכנת GPS אחרת היא יותר ממומלצת להתקנה ובכל מקרה... תפעילו שיקול דעת!!
א.ק | 11.06.13
13.
איזה קשקוש, בטח בשנות ה80' אממרת "אני לא אוהבת את המחשב..." ונשארת עם מכונת הכתיבה
ובשנות ה90' אמרת "אני לא אוהבת את הCD" ונשארת עם הקלטות, ולא אוהבת VHS ומשארת עם הBETAMAX, את בטח גם מסתובבת עם הסלולרי הראשון של מוטורולה...... בקיצור, כשאין על מה לכתוב, אז כותבים קשקושים כדי לעמוד בדדליין
משה | 11.06.13
9.
וויז מנוון-גם אם אני נוסע מספר פעמים עם וויז אני לא זוכר את הדרך,אם אני נוסע לבד אני זוכר את הדרך
לדוגמא, נסעתי לפני שבוע לחותנה באזור אשקלון (אני לא מכיר את האזור) והסתדרתי(פעם אחת שאלתי מישהו,שזה דווקא נחמד),לעומת זאת יש אנשים שללא וויז פוחדים להתרחק 10 ק"מ מהבית. וויז נהדר למקרים מיוחדים,אבל לא כהרגל
 | 11.06.13
1.
אוסף קישקושים - אני עובד ממש קל"ב ומפעיל בכל נסיעה לעבודה וחזרה
א. יותר מפעם אחת קיבלתי התראה על פקק או חסימה ולא נלכדתי בתוכו . אצלנו לכידה זה צרה צרורה של 20-30 דקות. כן גם במסלול ידוע ומוכר מאלפי סבבים עליו לאורך עשרים שנה. ב. כבר קרה לי שבמסלול מוכר פחות של פעם בשבוע למדתי קיצור דרך שלא עלה בדעתי כלל למרות שחשבתי שאני מכירה את הסביבה לא רע. את חישוב הזמן והמרחק של המקטעים פשוט אי אפשר לעשות לבד. זה גם תלוי רכב - כאשר אני נוסעת על רכב כבד ועמוס (שלושה טון) הרבה יותר קריטי עבורי מרחק הנסיעה (== דלק) מאשר הזמן.
משתמשת אחרת | 11.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת