אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צמרת במחתרת: כך נראה המפגש של האליטה העולמית

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
אמא שלי אמרה: "אין שום דבר שמקובל לעשותו ב-11 בלילה שאי אפשר לעשותו גם ב-4 אחה"צ"
האנשים האלה ממילא שולטים כבר בעולם, בתקשורת, ברוב משאביו, בתנועות ההון, בשווי הנכסים, ברוב כוח העבודה שלו, וגם לא מעט בדרך המחשבה שלו; הם נפגשים הרבה פעמים כל שנה, גם אם זה בקבוצות נפרדות; הם מדברים הרבה זה עם זה בטלפון, הן אחד-על-אחד והן בשיחות ועידה; לרשות רובם עומדים הן גופי מודיעין, בטחון ואיסוף מידע, והן גופי ניהול וביצוע, בין אם ממשלתיים ובין אם פרטיים. הם ממילא עושים מה שהם רוצים מתי שהם רוצים, ויודעים שממילא לא ישלמו שום מחיר על הטעויות שלהם או על הנזקים שייגרמו, אלא אם יתקעו את הז' שלהם במקום הלא נכון... וזה בלי שום קונספירציה או חייזרים, או כימיקלים במים. אז מה זה משנה אם יש להם עוד פגישה כזו? לדעתי הם פשוט ממשיכים באינרציה משהו שנולד לפני 60 שנה והיום כבר אין בו שום צורך, רק שהם לא רוצים לסגור פיזית את הקאנטרי-קלאב...אין כמו להיות חבר מועדון אקסקלוסיבי שכולל רק אותך ואת סחבק. זה לא יותר מאשר השתנה שחצנית לבריכה מהמקפצה, כשממילא הם גם משתינים בבריכה כל פעם שהם נכנסים למים....
 | 02.01.15
17.
למה להיות קטנוניים? בסך הכל מדובר בנשמות טובת שרוצות לדאוג לרווחת העולם..
כל הבנקאים האלה, משפחות המלוכה, האוליגרכים והפוליטיקאים בסך הכל רוצים להביא לעולם טוב יותר. הם דואגים לכם. לכם. תגידו תודה. הם רוצים למגר את העוני והבערות, להילחם באיידס ובשחפת, להילחם ברעב באפריקה, לסיים את הסיכסוכים המזויינים ולהביא לשלום ושגשוג עולמי. נכון שכדי שהם יוכלו להמשיך לעשות את העבודה הטובה שהם עשו עד היום הם צריכים להישאר עשירים, חזקים ובעלי השפעה, ןמדי פעם ליצור איזה מלחמה קטנה כדי להחליש את האוייבים שלהם, אך אלו הן רק זוטות קטנות בדרך למטרה הנשגבת.
שגיא נאור | 14.06.13
13.
לכל חובבי הקונספירציות והמזימות העולמיות כנסו
ראשית אני ממליץ לכם להתחיל לחשוב בשביל עצמכם ולא לבלוע כל חרטא שאתם שומעים בסרטוני קונספירציות ביוטיוב שנעשו על ידי אנשים שאכלו יותר מידי אסיד מקולקל בחיים שלהם, שנית במקום לבלבל תמוח כמה כולם שם נוכלים ורשעים יש לכם מספר אפשרויות 1. לא לעשות כלום 2. לסוע לשם ולהפגין 3. לעשות משהו מועיל עבור החיים שלכם - כמו ללמוד ולהתפתח באופן אישי ולפתח מוצר או שירות כלשהו שיעשה את העולם מקום טוב\מהיר יותר .. כך שאולי בשנה הבאה ישקלו להזמין אותכם לוועידה ותוכלו להשתתף במפגש סיעור מוחות עם האנשים הכי מוכשרים בכוכב לכת הזה.. 4. לחזור בתשובה
אא | 14.06.13
12.
ללא ספק אנשים מתעוררים
זאת הפעם הראשונה שהם בכלל הודו שהם נפגשים, הם עשו כל מה שביכולתם כדי שאנשים לא ידעו על מקיומו של מועדון הבילדרברג. כולנו צריכים להתגייס למאבק נגדם! אלה הם השליטים האמיתיים של העולם, הם קובעים איך ומתי לתקוף את איראן או לצאת למלחמה אחרת, הם קובעים איזו מדינה להפיל כלכלית ומתי יהיה המשבר הכלכלי החדש. בכוונתם להפחית את האוכלוסייה ל מיליארד אחד בלבד! מי יכול להבטיח לנו שאנחנו לא ניכלל באחוז חסרי המזל שהם יחליטו לחסל? ביל גאייטס, בצורה פומביט הצהיר על כוונותיו להפחית בצורה ניכרת את האנושות על ידיד החיסונים שהוא ממן! חפשו ביוטיוב.
ישראלי | 14.06.13
9.
תהיו רגועים!!! סך הכל מדובר באנשים מאוד
חכמים ועשירים שמעוניינים לשמור על העושר שלהם ובדרך גם לזרוק כמה פירורים לאנשים שלא נולדו עם דם כחול כדי שאלה יהיו בשקט. הרי הדבר האחרון שהם רוצים זה להרגיז את ההמון כי אז כל העושר שלהם לא יהיה שווה כלום. בנוסף חברי בילדנברג אנשים מודעים לסביבה ולצמיחה כלכלית בר קיימא לכן החוקים שלהם דווקא הולכים להטיב עם כלל האנושות. הקרנות שהם משקיעים בהם כספים מממנות חברות טכנולוגיות פורצות דרך לכן בסופו של דבר זה אמור לשפר עתיד של כולנו. לדעתי עדיף שאנשי מלוכה ואצולה חכמה יקבעו את המדיניות מאשר שתהיה הפיכה אנרכיסטית וקבוצות אלימות ברחובות ידרדרו את איכות חיים שלנו.
אנרכו פילוסוף | 14.06.13
7.
הנה עוד הסבר פשוט - המשך ל-2
צודק. ומכיוון שבמקרה מדובר גם באנשים המשפיעים ביותר בעולם, כשידוע לכולנו רווחת כל תושבי הכדור הזה ניצבת לנגד עיניהם כל הזמן, והם פועלים רק ממניעים אלטרואיסטים טהורים ואין להם שום עניין ברווח או תועלת אישית, הם מנצלים את ההזדמנות הנדירה הזו כדי לחשוב איך לחלק את המשאבים הטבעיים של כדור הארץ בצורה ההוגנת ביותר, איך לדאוג לכל העניים והנדכאים באפריקה ובהודו, ובאופן כללי איך להפוך את כדור הארץ היפה שלנו למקום שיהיה לנו כיף ונעים לחיות בו, מקום שלא יהיו בו יותר מלחמות, רעב או מחסור. אני רק מקווה שהפעם באמת יעזבו אותם בשקט כל המטרידים למיניהם, כדי שהם יצליחו במשימה הגדולה הזו שמוטלת על כתפיהם, יש תחושה שעד עכשיו הם לא ממש הצליחו...
אהרון | 14.06.13
3.
המפגינים צודקים בדבר אחד
משתתפי הוועידה הם מהסוג שמעוניין להשתלט על משאבי העולם ונהנה מהכנסות בסכומי עתק בכל פעם שיש משבר עולמי. אלה האנשים שקובעים מתי העמך יהנה מצמיחה ומתי יפסיד כספו בעת משבר אותו הם עצמם מנתבים - כסף שחלק לא מבוטל ממנו מתאדה מידי הציבור ומגיע לידהם. קונדוליסה רייס אמרה פעם בעת פגישה עם פאוול ואחרים, שהמטרה היא להמשיך ולשלוט בכלכלה של מדינות אחרות לתועלת ארצות-הברית. זה אומר את כל הסיפור של הוועידה המוזרה הזו.
אבי | 13.06.13
2.
הנה הסבר פשוט:
מדובר בהרבה אנשים, מאוד דיפלומטים שלא תמיד יכולים לומר את מה שהם חושבים. בשל היותם תחת עינה הבוחנת של התקשורת והציבור. אז, במקום שקט, ללא ציטוטים ומבלי שישפטו אותם על דעותיהם (כפי שנהוג בתקשורת ובציבור) - הם דנים ומשתפים אחד את השני בנושאים שקשה לנהל עליהם דיון בפומבי. והכי חשוב - בלי גינונים דיפלומטים. להגיד שהם לא מסכימים על נושאים ומיישרים קו עם רעיונות שהם מאמינים בהם? (למשל מטבע היורו) - זה יהיה טיפשי. אבל לומר שהם שולטים בכל העולם תחת קונספירציה משוגעת - זה מוגזם.
שי | 13.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת