אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בריטניה תשלם מיליון ליש"ט למי "שיפתור את הבעיה הגדולה של זמננו"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
נא לשלוח את הפרס במייל
ההמצאה הבאה היא הצלת החברה האנושית, לא אומר מי גילה אותה מטעמי צניעות. היא מכונה בשם: ריסט עולמי חדש, ובשם חיבה: קומוניזמני. הרעיון שלה אלמנטרי: איפוס הכלכלה. הקפיטליזם השתבש, החזירונים העליונים שאבו לעצמם את כל ההון של האנושות (מסתירים 32 טריליון באיי מטמון, מגלגלים 1.4 קוואדריליון בשוק הנגזרים). איבדנו את השליטה על הכסף, אין צדק חברתי, אין הגיון קפיטליסטי בחלוקת העושר. צריך פשוט לאפס את ההון של האנושות (מוכר יותר כקומוניזם) ומיד לחזור לקפיטליזם קצת יותר מוגבל (ללא בורסה, בנקים מולאמים והופכים למלכ"רים, 99% מס הכנסה על משכורת של מעל 60 אלף ברוטו). נא לשלוח את מיליון השטרלינג כביטקויין במייל. תודה.
מזכיר המדינה | 16.06.13
26.
כל הפרסים שמחלק המערב ניתנים על בסיס שיקולים פוליטיים
כבר עשרות שנים. ברור שאת הפרסים יקבלו רק אנשים עם דעות מסוימות. ברור שכל קשקוש שקשור לכושים או מוסלמים,יקבל מיידית פרס. ואם מדובר במישהו שהוא גם הומו או נגד ישראל,מספיק שהוא ימציא נייר טואלט מזמר כדי שזה יחשב ל"תגלית המאה". לא יהיו עוד תגליות גדולות במערב. במדינות בולשביקיות לא ממציאים שום דבר. חוץ מזה,המקור כל הבעיות כיום בעולם הוא הפניצילין.
אאא | 16.06.13
23.
הבעיה הגדולה של זממנו היא שכבר אין בעיות גדולות
בגלל זה כל מה שנשאר לנו לעשות עם המוח הגדול מדי שלנו זה לשלוח תגובות מגוחכות לכתבות באינטרנט, לעדכן בשיעמום את הסטטוס בפייסבוק ולראות מעושרות (ולהרגיש טוב עם עצמנו שאנחנו יכולים ללגלג על 5 פקצות סתומות אבל עשירות). איפה הימים שהיינו צריכים לנדוד ברגל בין יבשות כדי למצא כמה תותי יער עבשים בשביל לא למות בערב מרעב. אח... היו זמנים.
מודאג | 15.06.13
15.
הגדלת התל״ג לנפש וצמצום האבטלה לאפס ומניעת מהפיכה בעתיד.
האם זה מספיק חשוב? על מנת להגדיל את התל״ג לנפש יש לגרש מהמדינה את כל הפנסיונרים הנכים וכל מי שלא יכול לעבוד בשבילם יש את אוסטרליה קנדה דרום אפריקה ועוד. את כל המובטלים לצרף למשלחות למעלה כך לא תהיה אבטלה. במצב הקיים העולם המערבי בדרכו של העולם הערבי למהפכות חברתיות של מעמד הביניים הנופל ולכן יש להערך להאזנות על כלל הציבור טעמי בטחון כמובן (של השלטון). יש לסגור תחנות טלויזיה פייסבוק טוויטר ואת האינטרנט. יש לבטל זכות הצבעה למי שמרוויח פחות ממיליון בשנה היות ודעתו לא נחשבת. מר קמרון אני מקווה שהבנת את הרעיון. המיליון שטרלינג אנא תשתמש בהם לשיפור התנאים בבתי הסוהר לילדים שאתה מנהל. הידעתם בבריטניה הנאורה כביכול ניתן לאסור ילד בגיל 10 והוא יכול למצוא את עצמו במאסר עולם. וזה בגלל ההפרטה של המוסדות שיש להם אינטרס כלכלי לשמור על אכלוס מלא.
נהג מונית | 14.06.13
11.
זה ההבדל בין העולם המערבי לעולם הערבי
בעולם מחפשים לתת כסף למי שימצא דרכים לשפר את חיינו להמציא דברים חדשים לקדם את המדע ובעולם הערבי עם המילארדים שהם עושים מהנפט מחפשים או לממן טרוריסטים כדי שיבצעו פעולות טרור או שישקיעו בתאוות בצע של מוצרי יוקרה וארמונות זהב
ירון | 14.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת