אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנהל בי"ח הורשע כי המליץ על תרופה של חברה שממנה קיבל תשלום

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
מקדמה לפני פגישה ראשונה בסך 800 שח
ניסיתי לקבוע פגישה ראשונה אצל פרופסור לאון גרינהאוס ונאמר לי שעבורה אצטרך לשלם 1600 שח מתוכם 800 כמקדמה עוד לפני הפגישה . איפה נשמע חוצפה כזאת שלקבוע פגישה אצל רופא אתה צריך לשלם חצי מהסכום עוד לפני שראית אותו . אני כבר לא מדבר על השירות הקלוקל , לפני הפגישה הראשונה , לוקח חצי יום לקבל מענה אנושי מהפקידה . ומה היה קורה אם הייתי צריך לשאול שאלה דחופה ? נראה לי שעבור הסכום האסטרונומי שהוא גובה אפשר לשים 10 פקידות שיענו לטלפונים 24/7 .
מאיר | 10.04.16
11.
רופא מדהים. מקצוען ואנושי
כמה חבל. איזו הרשעה מטופשת. 4000 ש"ח? הצחקתם אותי. על סכום כזה לא היה אדם כה מרשים מסכן את הקריירה שלו. לא קונה את סיפור הכישלון המוסרי. אני כמטופל שלו מצאתי אדם הכי הגון ואנושי וישר וזה בנוסף להיותו רופא מבריק. הוא עזר לי כפי שלא עזרו לי פסיכיאטרים לא מעטים לפניו. אוי לשיטה המטומטמת שגרמה לכך שהמערכת הציבורית הפסידה אדם כזה בעל שיעור קומה. צר לי מאוד.
מטופל | 14.02.14
10.
תגובה
רופא דגול בקנה מידה עולמי תרם מדם ליבו למען החולים שלו בכל הצמתים יום יום תרם ועזר עם הידע והחוכמה הרבה שיש רק ליחידיי סגולה כמוהו אלפי אנשים אסירי תודה לו על העזרה שקיבלו ממנו. ואני אחד מהם לוחם שנפצע קשה במלחמת יום כיפור אני המשיך לסגוד לו עד יומי האחרון על העזרה שנתן לי ולמעשה אציל אותי ונתן לי איכות חיים. ל-5 -4 -3 -2 -1 הייתי אומר אתם ציניקנים חולים. אתם ושכמותכם מגיבים בציניות חולנית על כל מה שזז, וזה כבר מובן וידוע שתגיעו לכל כתבה אין טעם לענות לכם זה מובן שיש לכם פתרונות לכל דבר רק חבל מאד שאין מי ששואל ומתייחס אליכם
יורם | 13.02.14
8.
איש הגון ורופא מדהים
מהכרות אישית דרך קרובת משפחה המטופלת אצלו, הוא נותן את כל כולו למטופלים כפי שאף רופא אחר לא נתן. שיחות, מיילים, היוועצויות שוטפות, בלי לדרוש עוד תמורה והכל באמונה והמון מקצועיות........אני בטוחה שזו איזו נקמנות אישית כפי שנהוג במדינת ישראל במקרים לא מעטים. אני בטוחה שהוא ימשיך לרפא עוד הרבה אנשים , רק שהפעם רק למי שיש כסף. מדינה מטומטמת.
מטופלת | 30.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת