אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אם לא תאושר בדיקה בשדה בריר נעלה לירושלים"

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אני דור שלישי במפעל
אני דור 3 לעובדי מפעל רותם אמפרט סבא שלי מחלוצי המפעל ומכרה צין, אבי עובד במפעל מעל 35 שנה בכל מכרות החברה צין, רותם ואורון. אני יוסי תורג'מן עובד במפעל מזה כ 8 שנים עובד ומתפרנס בכבוד. האם זה נשמע הגיוני שאדם יעבוד במודע במקום שיכול לסכן אותו ועוד ישלח את בניו לעבוד באותו המקום?! אני מוכן וכמוני גם אבי לעמוד מול כל בדיקה רפואית ובשקיפות מלאה של התיק הרפואי כדי להראות מעל לכל ספק שאין שום סכנה בריאותית לא בזמן הקצר ולא בזמן הארוך.
יוסי תורג'מן | 25.06.13
3.
הרצל, אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך. 800 מטרים בלבד מערד יש מחצבה של משפחת ידועה
זה, לא מפריע לך משום מה, הכרייה אותה כרייה, האבק אותו אבק, המחצבה הזו פועלת שנים ולא שמענו אף תושב ערד מצייץ... עכשיו מפעל שמעסיק מאות מתושבי ערד רוצה לכרות 8 קילומטרים מהעיר, מרחק שגדול פי 8 מהטווח שבו מותר להקים מחצבות, ופתאום אתה קופץ... מעניין למה...
יוני | 24.06.13
1.
אם כורים פוספטים 60 שנה והבדיקות מראות שאין תחלואה בקרב העובדים, אז מה נזכרו פתאום?
אני מגדל שני ילדים נפלאים בערד, ויש לי חברים רבים מהעיר שמתפרנסים ממפעל רותם... אני אומר, אל תסמכו על מחקרים מטעם, לא מטעם כי"ל ולא מטעם 20 מתנגדים בערד שהזמינו מחקר משל עצמם... תעשו בדיקה בשטח ותבררו אם יש זיהום או לא. מספיק עם ההפחדות, מספיק עם להרוס פרנסה של אנשים על סמך קשקושים. אם אין שום אינדיקציה לתחלואה בקרב העובדים והסביבה, אז מה הבעיה לכרות 8 ק"מ מהעיר?
איציק | 24.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת