אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לפיד על מינוי פרנקל: "היה קשה לשכנע אותו כי הוא ירוויח פחות מבג'יי פי מורגן"

30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
אלוהים אדירים
שר האוצר שלנו חסר מושג. ״פרנקל ידיד שלי וגם שכן״ אה באמת? עכשיו נרגענו.. הוא CEO ב JP Morgan ? כדאי אולי ליידע את Jamie Diamond שיש לו מתחזה . אף אחד לא יודע מה נגיד עושה? אולי שאלת רק את אלו שלא יודעים להבדיל בין CEO ל Chairman לא מתאים לך שתשובה מרוויח מההון העצום שהשקיע בלחפש גז?? אתה מכיר מישהו שהיה עושה את זה בחינם?? מאין יבוא עזרנו אם זו הרמה של שר בכיר בממשלה?
עמית | 24.06.13
9.
"אנחנו בניסיון לייצב את המשק בעת סערה. אתה רוצה מישהו שמכיר את המערכת מבפנים"...זהו ש...
לפיד, אתה חושב שבמצבו של המשק כיום, חייבים מישהו שמכיר את המערכת מבפנים, אחד למשל שיש לו שנים של וותק וניסיון, בתפקיד בכיר בג'יי פי מורגן. אבל...אם אתה חושב ככה, איך הסכמת להיות שר אוצר של משק במשבר, כאשר אין לך ידע ואין לך ניסיון ואתה לא מכיר את המערכת מבפנים ולהזכירך - המשק בעת סערה!
יובל המבולבל | 24.06.13
8.
לפיד, אתה תמים בדיוק כמו האזרחים
גם לך אין מושג מה קורה, עדיין יש שחיתויות מתחת לאף שלך ושל כולנו והכסף לא הולך לאן שהוא צריך ללכת. זו כבר בעיה שכל כך קשה לפתור אותה שלדעתי תגמר בהפגנות ענק כנגד הממשלה המושחתת שלנו. זאת התפיסה שלי אחרי כל מה שקראתי. לא מאמין לאף מילה, לא שלך ולא של אף אחד. אני לא רואה שינוי כי אני לא עובד באינטל! למי אכפת שיש שם עוד 100 מקומות עבודה? זה כלום! מי שרוצה למצוא עבודה יכול למצוא מהר מאוד, זאת לא הבעיה! הבעיה שהעלתם את המחירים וכל המשק העלה את המחירים אבל מה? השכר מינימום נשאר אותו שכר מינימום אז אי בדיוק מצבנו השתפר?? לא מאמין לבולשיט הזה...מצטער..
 | 24.06.13
2.
פופוליסט בגרוש, למה לא מתאים לך שתשובה ירוויח מיצוא הגז?
וכשהוא סיכן את כל כספו האישי ויצא לחפש את הגז הזה באמצע הים זה כן התאים לך? בפעם הבאה שמדינת ישראל לא תרצה שותפים ברווחים מוטב שתצא לחפש לבד בעצמה! אבל כמובן שאז כל הבכיינים האנטי קפיטליסטים יצעקו שמדינת ישראל מבזבזת את כספי הציבור על ספקולציות קלושות... היה מוטב ששר האוצר יגיד בראיון שהוא מודה לאדון תשובה שבזכות החזון שלו יש לכולנו גז לעשרות שנים ושהוא הראשון שצריך להרוויח מזה! אבל כנראה שקשה להגיד את האמת כשהיא לא פופוליסטית ולא מתאימה לעדר...
הילדון | 24.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת