אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

העליון הורה לעיריית ת"א לפעול לסגירת טיב טעם ו־AM:PM בשבת

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
שבית משפט ילחם ברוכלים ברחובות ובמרכזים שעובדים על הון שחור ולא משלמים מע״מ ומס הכנסה.
מגינה שהולכת בעקבות שכניה ומתחרדת במקום להילחם ברוכלים שמוכרים פרחים וכול סחורה אחרת ללא רישיון לשלם מס הכנס ולרדות מע״מ. מהההבדל בסופר פארם שפתוח בשבתות ? פיצוציות שפתוחות מדוע זה בסדר,מדינה ששום טיב כחומר ביד הממשלה שבחרה בהם והצבור משלם מחיר שאין חופש ודמוקרטיה אמיתית הכיפה הדתית מוגזמת. תורמים לכלכלה משרתים בצבא ועלינו חלה הכפייה? איזה עתיד יש במדינה,,,,,
דליה | 27.06.13
4.
לא... זה לא מה שהם אמרו, תקרא שוב!
הם אמרו שעירית תל אביב לא אוכפת כי זה החוק -אלה כי היא רוצה כסף, הוא שלח אותם לחשוב בלב פתוח על מדיניות עירונית שבאמת תאכוף את החוק ואת השבת ולא (וזה החלק החשוב) תתן לסופרים שיוכולים להרשות לעצמם קנס לעבוד בעוד המכולות חייבות לשבות ולהפסיד לקוחות.
טל | 25.06.13
3.
עוד תרומה למעמדו הירוד של ביהמ"ש העליון...
אם בחוק כתוב שמי שפותח חנות ביום שבת דינו קנס, אי אפשר ולא ניתן להטיל עליו עונש אחר מלבד קנס. העיריה יכולה לשלוח פקח בכל יום שבת, וזה יטיל את הקנס בכל פעם, אחת לשבוע, עד שהחנות תיכנע (או שהפקח יעדיף לשתות קפה עם החבר'ה....). אם בחוק מצויינים צעדים נוספים שהעיריה יכולה לנקוט - בית המשפט ייתר את עצמו בפסיקתו. אבל נראה לי שהחוק קובע קנס בלבד, ושבית המשפט העליון, כדרכו, מתערב בשטח לא לו.
אלי בר-נס | 25.06.13
2.
שופטת מנותקת מהחיים היום יומיים
כבוד השופטת את סותרת את עצמך. בזה שאת מצינת שהדמוקרטיה דוחקת את רגלי הדת ולכן את חושבת אחר. אז מופתע אני כאזרח פשוט איך יתכן ששופטת שאינה מבינה את דרכי הדמוקרטיה על כול סעיפיה יושבת בבית הדין העליון ופוסקת בדינים. הדמוקרטיה במקום ראשון ליפני הכול . גבירתי זה דמוקרטיה ולא כיפופה כי דעתך לא מניחה זאת. נכון לגבי חוק העזר העירוני שיש לשנותו. אבל טוב היית עושה גבירתי לולאי לא היית משרבבת את ערכי הדמוקרטיה בסוגיה.
אריה | 25.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת