אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך בדיוק מתמחרים שחקנים ישראלים?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
אף עגלה ישראלית לא שווה יותר ממאה אלף.
קודם כל יש את הבלגים הפרייארים שמזל שהישראלים מצאו אותם (עיוורים או לא מבינים?) ואז כל "כוכב" ישראלי שקרע את רשתות אירופה (שכטר מישהו?) חוזר ונהייה מיליונר על ידי קבוצה שאף אחד לא מבין מאיפה הכסף מגיע ( וכנראה אף אחד לא רוצה לבדוק) . וכמובן יש את הפראייר התורן גידאמק הבעלים של מכבי ואפילו שחר שמקפיצים את מחירי העגלות. בקיצור הלוזונים ימשיך לעשות כסף על חשבון הקבוצות והטמבל התורן יגיע להמשיך לשפוך כסף (תזכירו לי לגבי מישהו בשם קולאטי, גולסה ,אלרואי שליו מנשה ואפשר להמשיך)
אלון | 28.06.13
5.
אני לא מסכים עם רוב מה שאמרו קודמיי
קודם כל הייתי מת להיות הזבוב על הקיר בפגישה בין קרויף לעמוס לוזון. או שלבן אדם הזה יש פשוט סוג של השפעה מגית על אנשים או שנסגר שם משהו מעבר לרכישת טב"ח. אני מסכים עם כל מה שדסקל כתב. שורה תחתונה: אין שום הגיון לא כלכלי וגם לא ספורטיבי/מקצועי לשלם 1.5 מיליון יורו על שחקן כמו טב"ח שבסוף היום הוא גם לא לגמרי שלך!!! העסקה הזו הזויה מכל בחינה. כלכלית: דברנו (אגב, לעניות דעתי גם הסכומים שהאתר פרסם מוגזמים, אבל נעזוב את זה). מקצועית: למכבי יש היום בחוד את ברק יצחקי, את פריצה, את דבור, ואת מרגוליס. להבנתי יצחקי מתיישב על המשבצת של עטר, אז איפה הקאץ'? בנוסף, כמו שדסקל ורבים אחרים ציינו, לטב"ח יש רק פרמטר אחד וזו מהירותו. הוא לא בנוי טוב פיזית והוא לא גבוה. לדעתי הוא גם לא מספר 9 בכלל אלא מה שהיה פעם קיצוני (ימני או שמאלי). אני לא רואה שום סכוי שבעולם שעסקה כזו תחזיר את עצמה כלכלית. אני מסופק עם הלוזונים ימצאו פרייאר נוסף שישלם להם סכומים מטורפים בסדרי גודל כאלו. באופן אישי כאוהד מכבי, אני מרגיש מרומה. גולדהאר עבד עלי ובגדול...!
צהוב ותיק | 26.06.13
3.
התשובה לכמה שווה טל בן חיים היא פשוטה מאוד
אם מכבי תעוף בסבוב הראשון של אירופה הוא שווה בערך 200 אלף יורו- כלומר מכבי הפסידה 1.3 מליון יורו. אם מכבי תעלה לבית הליגה האירופאית הוא שווה בדיוק 1.5 מליון יורו. כלומר עסקה טובה של קרוייף. אם מכבי תעלה לבית ליגת האלופות הוא שווה 2.5 מליון יורו. כלומר עסקה מצויינת של קרוייף.
מכביסט תיק | 26.06.13
2.
יש פרמטר נוסף למשוואה
קודם כל נהנתי לקרוא את הכתבה. דבר שני אתה צודק - המחיר מעוות. העניין הוא שהשחקן הישראלי הוא לא "מוצר גמיש" אתה לא יכול להשיג אותו במקום אחר כתוצאה ממגבלת הזרים, המטרה של כל קבוצה בעלת ממון היא להשיג לפחות את 7 הישראלים הטובים ביותר ולכן טב"ח עלה למכבי ביוקר. בן חיים הוא לפחות בין שלושת הישראלים הכי טובים בעמדתו בליגה הישראלית (אם לא הטוב שבהם) ולכן המחיר שלו מופקע, כי גורדי "חייב אותו" ולוזון מנצל את זה, החלופה היא להביא שחקן זר לעמדה הזאת אבל גורדי (ובצדק לפי דעתי) מעדיף להביא זרים בעמדות מפתח שהישראלים פחות טובים בהם (שוער, פלימייקר, בלם וחלוץ מטרה). הפעולות שגורדי עושה כל הזמן מזכירות לי את מה שאני הייתי עושה בפוטבול מנג'ר :)
מרכוס אורליוס | 26.06.13
1.
כמה הערות:
מעבר למובן מאליו ששחקן שווה כמה שמוכנים לשלם בשבילו. בארץ משלמים "פרמיה" לשחקנים אירופאיים כי שום שחקן של מליון יורו לא יסכים לבוא לארץ בסכום שהוא שווה. הפרמיה באה לידי ביטוי או בשכר גבוה או בדמי העברה גבוהים לקבוצה. לא הייתה אפשרות גם בסכום כפול להביא את האיטלקי הזה שאזכרת בכתבה. נגמרו הימים ששחר ופיני זהבי היו מביאים צעירים תותחים להשתפשף בארץ. אפילו גרסיה והצוות ברחו מפה למקום שממנו אפשר להתקדם. כל העניין הזה מעלה גם את הערך של הישראלים. בשביל האפשרות שאולי מכבי ישתתפו בליגת האלופות, מכבי, כמו גם קבוצות אחרות היו מוכנות, שוב , לשלם "פרמיה" על שחקנים טובים. גם הפועל שילמה ביוקר על ורמוט ואלמוג כהן וחיפה על תמיר כהן בשביל להגיע לאירופה שם יש כסף גדול (והפועל בגלל שמדורגת טוב מרוויחה יפה גם מהליגה האירופית). מה גורדי יגיד עם מכבי תעוף מאירופה לאחר סיבוב אחד בלי שהוא הביא חיזוק ושיחרר את עטר. אם טל בן חיים נותן עונה טובה אפשר למכור אותו אפילו ברווח לחו"ל כי יש לו נתונים טובים. השתחרר למכבי הרבה כסף בגלל החוזה של קולאטי שנגמר , בגלל שמכרו את עטר ובגלל שלא הצליחו להביא את אבי ריקן. לוזון פשוט ניצל את זה (ואני לא בטוח שהסכומים שמדברים עליהם נכונים. ברור שלוזון היה חייב להעיף מהפועל את אחד משני הטאלנטים שלו כי הביאו את איתי שכטר ואחד בטוח ישב על הספסל ולא ישחק). הכי הרבה העסקה מגלה כפלופ כמו עוד הרבה עסקאות אחרות.
רני | 26.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת