אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יחימוביץ' על תעשיית הפוספטים בישראל : "יש פה תמונה של מערב פרוע"

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
מה שקורה במדינה פשוט מזעזע. הרע מכל העולמות, כל הכבוד לה ולשותפיה לדרך
שחיתות ענקית שגובלת ברוע ואטימות מצד אלה המופקדים על שלומנו. כמה דיור ציבורי, רפואה טובה וחינוך טוב היה אפשר להקים כאן עם כספי מיסוי הולם למי שמקבל רשות מהמדינה להשתמש במשאבי הטבע שלו. פשע של כל הממשלות שהיו כאן. כרגע נראה שיחימוביץ' היא היחידה שיכולה ורוצה לשנות.
אלי | 26.06.13
9.
שלי צודקת.דבריה אינם משקפים בורות אלא הבנה בחומר
הרווחים מהפוספטים אם יתקיים שדה בריר לא יהיו למדינה אלא לבעלי החברה רותם אמפרט. את הנזקים ישלמו האזרחים מתמוטה מסרטן. לפי דוחות מקצועיים, הצפי הוא למות 7 אנשים בשנה מסרטן. בעלי הון ייהנו מהרווחים. האזרחים ייענשו מהנזקים. את הדבר הזה כנסת ישראל וממשלתה צריכים למנוע.
אזרחית | 26.06.13
7.
מדינת ישראל הפרטית של נהנתניהו,ומשפחת עופר
המערב הפרוע ששמו משפחת עופר,ומדינת ישראל של נהנתניהו..ממש שלו.. בכיס שלו הפרטי,הכוונה... אחרת , אין הסבר,למתנות במיליארדי שקלים שהוא מחלק למשפחת עופר, מבלי לשאול את רשות הבעלים האמיתיים,שזה אזרחי ישראל. שושי ויזנפלד תל אביב
שושי ויזנפלד | 26.06.13
4.
שלי תתמקדי בעובדות ולא בסיפורי סבתא
ההצהרות של שלי יחימוביץ משקפות בורות מדהימה. תעשיית הפוספאטים מכניסה הרבה כסף למדינה, אם לא בתמלוגים אז במיסים על ההכנסה והרווחים של כיל. הצהרות כאלו והמכשולים שמעמידים בדרך יביאו לכך שלא יהיה כדאי לכרות פוספאטים כאן ויביאו אותם מירדן ו 10000 איש יאבדו את ום עבודתם. למי זה יועיל? אנשים שוכחים שכמו עם הגז כדי לכרות יש להקים תשתית יקרה במאות מליוני דולרים, מי ישלם את זה , המדינה? פשוט בושה וחרפה התת רמה של הווכוח הזה.
יהודה | 26.06.13
1.
כל הכבוד לשלי יחימוביץ' ! היחידה שפועלת למען האינטרס הציבורי
נמאס שכיל פועלת בישראל כאילו זה שטח פרטי שרשום עליה בטאבו ועוד מאיימת עלינו שאם לא נעשה כרצונה וניתן לה את שדה בריר היא תפסיק לפעול בארץ. מדינה שבויה בידי טייקונים הבוזזים את אוצרות הטבע שלה, זו ישראל 2013.
נועם | 26.06.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת