אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

המנכ"לים האלה לא שווים כלום. למה הם מרוויחים פי 400 מהעובדים?

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
ניר גלעד עשה לנו טובה
מבלי שהתכוון לכך, ניר גלעד עשה טובה למדינה - מכר את צים כשעוד הייתה שווה כסף. אמנם במחיר נמוך לשוויה אז. כיום החברה שקועה בצרות, במשמרת של ניר גלעד, והבעלים מוכנים להניח את המפתחות לחברה ולהסתלק ממנה. באמת מגיע לניר גלעד בונוס של 20 מיליון שקל בשנה, בכדי שיקדיש את מלוא מרצו לחברה. על זה נאמר "איך יוצרים אוצר קטן - מתחלים מאוצר גדול והופכים אותו לקטן"
אמנון | 05.07.13
19.
דוגמא לשחיתות
בחברה לא משנה מהי, המנכל נוהג ברכב ליסינג שעולה 6000 ש"ח לחודש - לפני הדלק... העובד הזוטר לא מקבל השנה 3% תוספת שכר כי זה מסתכם לו ב 70אגורות לשעה.. המנכ"ל נוהג לסוע ל2 כנסים בשנה בארה"ב לפחות לשבוע העובד הזוטר השנה לא מקבל סבסוד לארוחת הצהרים , כי אין כסף.. זה הרי 50 אגורות לעובד ! לא ייתכן שבאחוזים זה יראה לא טוב... בקיצור, דופקים את הקנים כי יכולים, ואם משיהו מאיתנו יהיה גדול, הוא ידפוק אחרים כי זה בדיוק מהש הוא רוצה - להרוויח כמה שיותר... אכול ושתה כי ממחר נמות..
איציק | 04.07.13
15.
מה חדש בעושק המנכ"לים, בסך הכל, הדבר היחיד שהם מוכשרים יותר בתור גנבים.,
מנהל ככל שיהיה מוכשר הצלחתו ממונפת מעבודתם של העובדים שלו, נכון יש אחד שיודע למנף ואחר שלא, עדיין ניצול עבודתם של העובדים לא מקנה לו את הזכות לעשוק אותם, אלא מן הראוי לחלוק איתם, באופן זה יוכל לתרום לבריאות החברה הכלכלית אותה הוא מנהל ובאותו הזמן לתרום בפן החברתי לקידום העובדים שמינפו אותו.
-מ- | 04.07.13
13.
המנכ"ל האחרון שהיה לי
השתכר כ-100 אלף ש"ח לחודש פלוס הטבות רבות. היהי חד משמעית הגורם לקריסה ולפשיטת הרגל של החברה בה עבדתי שידעה לפניו שנים רבות של שגשוג וצמיחה. מאז אני מפוטר ומתקשה למצוא עבודה בגלל גילי המתקדם. והוא שמח כל הדרך אל הבנק בעבודתו החדשה בגלל קשרים וללא כשרון.
uiui | 03.07.13
12.
מי שמבין קצת מה קורה בחברות ציבוריות יודע...
שהשחיתות ע"ח המשקיע היא בדיוק כמו השחיתות השלטונית ע"ח משלם המיסים. כשהכסף הוא לא שלך, אפשר לחגוג במשכורות והוצאות כאילו אין מחר, כי תמיד יהיה מישהו אחר שישלם. ולמשקיעים ברובם לא אכפת מה קורה בתוך החברות. המחשבה היא שכל עוד המניה עולה, שיעשו שם מה שהם רוצים. הבעיה היא כמובן, מה קורה כשהמנכ"ל לוקח לעצמו בונוס פיטורים ענק ואז המניה צונחת ומשאירה את המשקיעים עם מניות שאפשר לתלות על הקיר.
אחד | 04.07.13
10.
הבעיה זו השיטה...
למה בנקים מרווחים מיליארדים בזכות הרזרבה החלקית של 10% (שזו הונעה), וגם גובה העמלות, בעצם על כל 10,000 ש"ח שהודפס, הבנק מייצר 90,000 ש"ח חוב? מה שיוצר את משבר החובות! למה ראש ממשלת ישראל לא פועל לטובת עם ישראל לאחר הבחירות? למה הטייקונים גונבים לנו את הפנסייה בחסות החוק בזכות ספרים טובים? למה הבורסה נהפכה לקזינו? למה העובדים לא מקבלים 10% מרווחי החברה, מה לא מגיעה להם? למה בחברה כמו חברת החשמל שיש גרעון של 60 מיליארד ש"ח, השכר הממוצע עומד על כ-30,000 ש"ח, ותוסיפו כל מיני הטבות למניהם? למה חברי הכנסת מרשים לעצמם לעלות את המשכורות שלהם כאשר המדינה נמצאת בגרעון? למה אין תחרות אמיתית במדינת ישראל, מה שמאפשר למונופלים לשעבד אותנו כלכלית? ... אז אפשר לשאול עוד הרבה שאלות, ברור שהדג מסריח מהראש, הבעיה שלנו זו השיטה, כל עוד נבחר עבור פוליטיקאים שלא שמים אלינו קצוץ, אלה מקדמים רק את האינטרסים הפרטיים שלהם, ואת הידידים שלהם הטייקונים, בניגוד אינטרסים מובהק, אז אנחנו בבעיה לא פשוטה, תקנו אותי אם אני טועה!
דניאל | 04.07.13
8.
חרדת ביצועים
מה שמעניין אצלכם זה העיוורון. תקוששו מיליארד עצים, בחיים לא תצליחו לזהות את היער. המנכ"לים מרוויחים שכר לא ראוי, החזירון העליון שואב כספים, הכלכלה קורסת, כל מדינות העולם בחובות לבנקים, 32 טריליון מחביאים העשירים, ואף אינטיליגנט לא מצליח להבין ששודדים אותנו!!!
מזכיר המדינה | 03.07.13
6.
קצרצרים 5. א. איזה כיף להיות... פרוגרסיבי... שמחזיק בדעות הנכונות.
ב. האין רק 3 אייטמים למעלה מישהו קונן על חוסרים בחוש הומור? ג. "החפצת נשים יכולה לעלות ביוקר לכל ארגון ומוצר"- אממם... הלאכל הפואנטה שהאירגון הזה סיים למכור את המוצר וכבר החזיר את ההשקעה. מכאן הוא יכול רק להרוויח יותר כסף. בכל מקרה, אירגון ומוצר שזו הנישה שלו- לא יסבול מחוסר פוליטיות קורקטיבית, רק אירגונים שמנסים לתפוס את הכל.
 | 03.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת