אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנפלאות המגזר הציבורי: מצנח זהב ליו"ר החברה לאוטומציה

39 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
כל העובדים צבועים
הרי המשכורת של העובדים בחברה לאוטומציה היא מהגבוהות בשוק . כולה ויתרתם על 5% מסכנים!! אתם אלה שהבאתם את החברה למצב הזה. משכורות ענק ,הטבות סוציאליות שאחרים רק יכולים לחלום על זה. אז אתם העובדים הבאתם את החברה הזו למצב שהיא נמצאת בו. בעיקר עם כל המנפולציות של המנהלים הכושלים ששומרים על כל העובדים "המקושרים" שלהם ללא ביסוס מקצועי. וזה התוצאה- חברה עם עובדים ללא מוסר עבודה שבשוק הפרטי לא היו מצליחים בכלל.
מרגו | 09.07.13
30.
למה לפיד לא עושה מעשה "אחראי" וממצה את הדין אם אלו שהביאו אותנו למצב הזה?
הכי קל זה להטיל עוד מיסים - ועוד בשםהאחריות - אבל האחראים למחדלים הכלכליים שהביאו עלינו את הגזירות עדיין מקבלים משכורת ממשלם המיסים.. למה אין לקיחת אחריות במגזר הציבורי? למה אנשים שנכשלו בניהול נכסי המדינה ממשיכים להיות מועסקים על ידי המדינה - או מקבלים היתר להיכנס לאיזה דירקטוריון? למה כולנו צריכים לשלם על פנסיות שנופחו שלא כדין בחברת חשמל? למה פשוט לא לקצץ להם בפנסיה? למה כולנו צריכים לשלם עוד לתקציב בטחון - שמוציא אנשים לפנסיה בגיל 45? רוצים להמשיך את הפנסיה הזאת? קצצו במשכורות המשרתים בפועל - אבל על תפילו יותר מיסים. מדוע לא חוקרים ומפטרים פקידים ממשלתיים שלא עשו עבודה טובה? איך יכול להיות ששילמנו עבור פיקוח בשוק הביטוח - פיקוח שלא התריע או מנע מונופולים שפוגעים באזרח? איפה העובדים הממשלתיים שאמורים להגן על מדינת ישראל ואזרחיה - שמקבלים היום משכורות לא קשורות עבור עבודה גרועה!!!! אם לא יהיה פיקוח ושמירה על האזרחים - האזרחים יצטרכו להקים בית דין משל עצמם עם גליוטינות ברחוב - וזה יהיה הרבה יותר מוסרי מגזל וגניבה מתמשכת של אזרחים שומרי חוק ומשלמי מיסים!
אפי | 08.07.13
19.
ברור שהאיש הוא נכס לחברה
כפי שהוא מבין בצדק כל קונה יצא מגידרו להשאיר את מר אלקסלסי בחברה. ניהול סניף הדואר ביבנה מוכיח כישורי ניהול ובטוח שהוא מבין במיחשוב ומערכות מידע מסובכות (כמו למשל מחיר בול לדואר רשום). מה שיפריע קצת זה שאם יהיה קונה פרטי הוא יחפש מישהו שיש לו יותר מקשרים במפלגת העבודה. מעניין מאד מי הדירקטורים המופקרים שאישרו לו חוזה פרישה שממש גובל בגניבה מהחברה שעליה הדירקטוריון מופקד. כבר אמרו חכמים שכספי ציבור הם הכסף הזול ביותר שקיים. נורא! פשוט נורא. הפקרות וזילזול ושיטחיות ועליבות ואין שום מילה טובה להגיד על החברה הזו ומנהליה
משה | 08.07.13
15.
המושחתים במדינה הזאת הם לא אלה שלוקחים, אלא אלה שנותנים.
מי מכין כזה הסכם ובכלל מאפשר דבר כזה על חשבון התשלומים שהציבור מעביר? מי נותן כסף לדנקנרים למינהם ללא ערבויות אישיות על חשבון כספי הפנסייה של כולנו? האצבע לא צריכה להיות מופנת למי שמסכים שיתנו לו, זה טבעי, כולנו היינו רוצים ומסכימים לקבל...
ההיפך הוא הנכון | 08.07.13
5.
הרי ברור שלפקיד דואר ישנו הכשרון לנהל חברת IT
הן מהאספקטים הטכנולוגיים של המקצוע והן בהיבטיו הניהוליים עצם קריאת התשובות שלו בנוגע לתנאי ההעסקה שלו ולתנאים בהם הרוכשים אמורים להציע הצעות על החברה הכושלת הזו מוכיחה מעל לכל ספק שהאיש אכן נתברך בכשרון וידע עצום.
בנציון | 08.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת