אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם רוג'ר פדרר צריך לפרוש?

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
הדבר היחיד שמרגיז זו הכתבה התלושה הזאת
מי אתה שתגיד לו לפרוש. שחקן משחק בגלל האהבה שלו מהמשחק. כדורגל, כדורסל, טניס, ואפילו קרטינג. אין לזה גיל, וכל עוד עושים כסף מהתחום, אין שום סיבה לפרוש. רק מה, כניראה שאתה רגיל לספורטאים מהארץ.שלא שווים פרוטה ממה שהם מקבלים מהאגודות שלהם. לא תורמים ובטח שלא ייצוגים. ולכן הם פורשים בגיל צעיר מאוד מהתחום. לפרוש מספורט בגיל פחות מ37-40 תלוי בענף ובתפקיד, זה ביזבוז של ניסיון ששווה המון כסף. ברגע שפרר ייפרשו מהטניס, כל החברות שמכניסות לו מיליונים רק מחסויות, יעזבו אותו ויעברו לצעיר התורן שכן משחק.
צהוב עולה | 10.07.13
17.
הצחקת אותי אין מה להשוות ביו בקהאם ופדרר !!!
נתחיל בכך שבקהאם היה משחק בקבוצות גדולות , יונייטד, מדריד , מילאן ,פסז' .. האחריות הייתה על 11 השחקנים שמשחקים ועל המאמן ... מצד שני פדרר היה מייצג את עצמו הוא ניצח את הדור הישן ( נכון גם הם אז היו לקראת הפרישה סמפאס, אגאסיי.. ) אבל מה שעשה פדרר ב 10 השנים האחרונים זה לא נתפס ... טניס זה בכלל לא קל , משחקים יכולים להגיע ליותר מ 4 שעות לפעמים ... אתה צריך נחישות ... אחריות ... ריכוז ובפוקוס 100 % ... זה לא כמו כדורגל שאתה אחראחי רק על העמדה שלך ( חלוץ , בלם .. ) , חוץ מזה תראו איך הוא דוגמא לחיקוי , אליגנט , ג'נטלמן ... דוגמא לחיקוי ... לא שמענו אף פעם פדיחות עליו ... הוא יותר משחקן טניס הכי גדול בעולם ... לפי דעתי אם נשווה אותו בתור ספורטאי עם מראדונה .. פלה .. מייקל ג'ורדון .. טייגר וודס ... ג'יקוביץ' ... הוא היחיד שמגיע לו כבוד להיות האגדה האמיתית בספורט !!! מכבד את היריבים שלו...(מסי ? רונאלדו ? פלה ? מראדונה ?) לא מדרדר לסמים (מראדונה ? ארמסטרנג ?) .... יש לו חברה אחת ויחידה בתקופת העלייה שהתחתן איתה לפני 4 -5 שנים (מראדונה ? רונאלדו ? טרי ? ).... אין לו קעקועים על הגוף .... (בקהאם ? )... נו באמת לחשוב פעמיים לפני שמשווים אותו עם מישהו כמו בקהאם ... יכול להיות שהוא " לא מעניין " כי הוא לא עושה "שטויות "... אבל זה מה שגרם לו לשלוט בטניס בעשור האחרון !!! בגלל שהוא נולד ונשאר עם עקרונות ... ולא שכח מאיפה הוא בא :) יום טוב לכולם הלוואי שבעתיד יתחילו להשקיע בטניס פה בארץ , כי באמת חבל ענף ספורט מקסים.. והאנשים שמשחקים את המשחק בדרך כלל אנשים שהם דוגמא לחיקוי
ראני  | 10.07.13
15.
הבלים מוחלטים
מזל שפדרר לא קורא את ההבלים האלה פרשנות הספורט בארץ היא בערך כמו הספורט נכון שאולי הוא כבר לא נותן משחקים מדהימים באותה עקביות כמו בשנים הגדולות שלו אבל עדיין בהרבה מקרים גם היום המשחקים שלו זה משהו נדיר של גאוניות צרופה יש לו נפילות מנטאליות אבל הוא לא יפרוש בגלל זה אלא יתמודד עם זה ויתקן את הטעון תיקון לכן זה פדרר. אוהב אותך אני
אביתר | 09.07.13
14.
ברצינות????
להשוות את פדרר לבקהאם?? אני מצטער אבל יש הבדל ענקי ביניהם, אין מה להשוות בכלל את התרומה של פדרר לטניס לתרומה של בקהאם לכדורגל (שהיא יחסית אפסית). וגם בגלל הפסד ראשון זהו פורשים? פדרר לא שחקן כזה ומזל שלספורטאים הטובים יש קצת יותר כבוד ויכולים לעמוד בהפסד כי מסתבר שכותב הכתבה אין לו מושג בספורט. פדרר שחקן גדול ונכון שהשיא מאחוריו, אבל עוד ימים יפים לפניו וזה יהיה נוראי לטניס אם הוא יפרוש עכשיו.
בר | 09.07.13
12.
לרוני מתגובה 8...
סתם לידע כללי, פדרר הספורטאי הראשון בהסטוריה שהולך להכנס לרשימה של פורבס של האנשים העשירים עם מליארד דולר בבנק. הוא מרוויח 70 מליון לעונה, לא מפרסים אלא מחוזים של 10 ספונסרים שונים מחברות עילית כמו נייקי, ווילסון, רולקס ומרצדס ועוד כאלה שצויינו בכתבה. סתם נתון מדהים אחר, ג'וקוביץ' ונדאל שגורפים טורנירים בשנים עדיין לא הגיעו לסך כלל הפרסים מזכיות של פדרר שעומד על 71 אם אני לא טועה, הם עוד באיזור ה50 מליון בערך... ובתור אחד שעקב אחרי הפנומן מהניצחון שלו על פיסטול בווימבלדון 2001, אני חושב שהוא צריך לפרוש, ולגדל את הבנות שלו ואולי לאמן את דמיטרוב או ראוניץ' בשנים הקרובות, אבל זה רק אני...
RF FAN 4EVER | 09.07.13
11.
מי קבע שהוא הגדול מכולם?
זה בדרך כלל שורה של אוהדי פדרר שרק חיכו שישבור את שיא הסלאמים כדי להכתירו, בדיוק כמו עם סמפראס עשור לפני. ההישגים המדהימים שלו מציבים אותו כאחד הגדולים, אבל אף אחד לא יכול להגיד שהוא יותר גדול מטניסאים גדולים של תקופות אחרות. זה רק העדפה אישית. ככל שהוא ממשיך לשחק ומפסיד יותר ויותר ליריבים נחותים וליריביו בצמרת הוא גם יפגע בצורה שבה הוא נתפס. לצד כל ההישגים, יזכרו למשל שהוא גם כל הזמן הפסיד לנדאל, ג'וקוביץ' ומארי. זה לא משנה שהיו שנים שהוא גם ניצח, יזכרו טוב יותר את השנים האחרונות בהם הוא בדרך כלל הפסיד.
טניסאי | 09.07.13
10.
קשה מאוד להשוות לבקהאם
רוג'ר פדרר עדיין בין השחקנים הטובים בעולם הטניס, בעוד שבקהאם שיחק בליגה האמריקאית שלא מעניינת אף אחד, ואחר כך עבר לפ.ס.ז' שרק מחפשת לבזבז כסף על שמות נוצצים. אין באמת סיבה שהוא ייפרוש, הוא יכול לשחק עד מתי שהוא מרגיש שהוא מיצה את עצמו. זה יכול להיות גם עד גיל 40.
 | 09.07.13
5.
כתבה חסרת אחריות ואפס של מקצועיות.
איך אתה יכול להשוות אותם? רק בכסף כפי הנראה. ההשגים של בקהם לא מתקרבים לאלה של פדרר. דור של שחקנים גדלו על השראתו של פדרר, וכך גם האהבה למשחק. מי אתה שתשאל "האם פדרר צריך לפרוש?". האם ידוע לך שגדולי השחקנים כמו סמפראס ואגסי זכו בלא מעט תארים בגילאים 33? פשוט כתבה כדי לרקוד על מעידה זמנית של שחקן גדול.
דניאל | 09.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת