אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקשה לייצוגית: "מסעדת צפרה הגישה בשר חזיר - במקום בקר"

57 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

57.
מי כאן החזיר?
עדיין לא החלטתי מי החזיר בכל הסיפור ומבלי לקבוע דיעה שתי עובדות לכאורה נראות חשודות.הראשונה, בה המבקשים חוזרים פעם אחר פעם על העובדה לכאורה שאת המסעדה פוקדים עשרות אלפי לקוחות אולי סין ???????????? ,נשמע מופרך לחלוטין.ניתן לתרץ הערכה מספריתזו מוגזמת זו בכוונה לקבל אישור ביהמ"ש לתביעה ייצוגית.העובדה השניה, טענתה של המתלוננת הצדקנית על ההטעיה שבאכילת בשר החזיר וההלם המאוחר עת נודעה לה האמת המרה.אומר רק זאת מי שדואג מאכילת חזיר בל ילך למסעדת לא כשרה.
ש.יוליוס | 16.07.13
56.
חזיר \ציפורה
אניני יודע מה טוב יותר ?עגל הזהב במקרא או חזיר הזהב בציפורה . בכל מקרה בני ישראל הייתם צרכים להיות במדבר ואולי עוד תהיו 40 מליון שנה כדי שתבינו שאנו באנו ארצה,זה לא שיר. הארץ כבר לא זבת חלב ,אלא זבת החולביםוהטיקונים .אין מסורת,אין אמיניות זה מצרך יקר מאוד וכנראה שציפורה היא נבחרת ,בדיוק כמו שבני ישראל הם עם נבחר\ספר\ספסרים.
אלכס | 16.07.13
54.
בשר חזיר זול משמעותית מבקר טרי. בטיב טעם עולה כ 30 ש"ח לק"ג חזיר לצלי
בקר טרי לצלי עולה יותר מכפול. החזיר יותר עסיסי ומתבשל יותר מהר, הוא תמיד טרי ולא מעובד. זה כמובן לא מצדיק למכור אותו כבקר (אם כך קרה). כמו שמישהוא כבר ציין יתכן שהמנה המדוברת מוגשת בשתי גרסאות, בקר או חזיר, והיתה אי הבנה בהזמנה, אבל זו שעשויה מחזיר חייבת להיות זולה יותר ומשמעותית.
רוני | 15.07.13
53.
מקרה מצער של שף שחשיבותו העצמית והזילזול בלקוחות עלו לו לראש.
לא רק הפרת "חוזה" לא רק עניין כספי !! יש הרבה חילונים שלא מקפידים על כשרות ואוכלים במסעדות שמגישים בהם גם חזיר ו\או פירות ים ו\או אחר... אבל חשוב להם עקרונית לא לאכול חזיר או דברי טריפה..... כאן כבודם ואמונתם נפגעו וחוללו . יש לסגור ו\או להחרים מוסדות מסוג זה.
לא רק תחמן | 15.07.13
37.
אנשים, קצת השתגעתם. מה קשור כשרות ודוסים? זו הונאה צרכנית ממדרגה ראשונה,
ולכל מי שאוכל במסעדות אמור להיות איכפת מזה. אני זוללת שרצים וחזירים להנאתי, אבל אני לא רואה את הקשר בין זה לבין לרצות לקבל את מה ששילמת עבורו. הלוואי שיקרעו להם את הצורה בבית המשפט והלוואי שמסעדות אחרות יראו ויראו, כי גם היום חצי מהזמן מרמים אתכם במסעדה. למשל, מעדויות חברים מלצרים - בתי קפה לא באמת טורחים להכין עבורכם קפה נטול קפאין או לעבור לחלב דל שומן; וחצי מהמסעדות שמגישות "כבש" בעצם מוכרות בקר זול מרוח בשומן כבש בשביל הטעם. מבאס לשלם על שקרים, לא?
נטלי | 14.07.13
32.
כל האנשים שאומרים שהיא טרחנית - אתם פאטתים!
מה הקשר לכשרות? אם אני לא רוצה לאכול חזיר\סוס\צפרדע\אווז והמסעדה אומרת לי מפורשות שהיא מגישה לי כבש ולא את הבשר דלעיל - זו הטעיה ! כל אותם חוכמולוגים, אם היו אומרים לכם שמגישים לכם חזיר, ובמקום זאת הייתם מקבלים בשר כבש - הייתם קופצים עד השמיים! אם היו אומרים לכם שאתם מקבלים חזיר והיא במקום זאת מגישים לכם בשר סוס\חמור - הייתם שולחים את המקרה מיידית לכלבוטק. רק בגלל שהמקרה מריח כמו משהו על גבול הדת\מסורת - אתם פתאום נגד הבחורה התובעת!
א. | 14.07.13
30.
איזה קשקוש. לכל המנות יש גירסת בקר וגירסת חזיר
השמות אולי קצת מבלבלים ("בו לוק לק" לעומת "ויל לוק לק"), אבל אפשר להזמין כל מנה כמעט עם בקר או חזיר. אולי הלקוחה לא היתה ברורה, אולי המלצר לא שמע טוב, אולי התבלבלו במטבח? מה שבטוח, אם היתה אומרת למלצר ששמו לה חזיר במקום בקר היו מיד מחליפים. בשר חזיר לא יותר זול בארץ מבשר בקר, והלקוחה סתם מנסה להתעשר. כמה פעמים שמו לי בצל סגול במקום בצל ירוק בסנדוויץ' של "קפה קפה", אולי גם אני אגיש תביעה ייצוגית?
יאיר | 14.07.13
23.
אם נכון-לסגור מייד את המסעדה-הטעיה ורמיה גסה ובוטה-הפרת כל חוק אפשרי
איני דתי אבל איני אוכל חזיר.וכך גם מיליוני ישראלים-לא מבקשים תעודת כשרות-אבל לא מזמינים חזיר-החוצפה ועזות המצח להכריח אותי לאכול ברמיה ומתוך תאוות בצע-חזיר -היא שערוריה-בארה"ב דבר כזה היה מביא לפיצויי עונשין שגורמים מיידית לפשיטת רגל של המסעדה וכליאה של הבעלים. ולכל המגיבים הטפשים שממעיטים בערך העניין או תומכים במכירת חזיר-אתם כנראה ירדתם מן הפסים-מחר אותה מסעדה או אחרת תרשה לעצמה למכור נבלות או בשר פיגולים למען רווח כספי. אחרי זה אתם מתפלאים למה דופקים אותנו כל הזמן-מי שלא מסוגל לעמוד על זכותו הבסיסית לדעת מה הוא אוכל ועל מה שילם וקיבל הוא בור ועם הארץ. חוצפה שערוריה ועבירה חמורה על החוק האוסר להטעות בצורה כל כך בוטה בלי שום קשר לדת.
שומר חוק | 14.07.13
8.
אהבתי את התפריט שם ללא גלוטן אבל בסוף הגעתי למסקנה שהם יקרים וקצת לא נחמדים
יחס סנובי לא ברור. אבל לשמוע דבר כזה? מזעזע. בשר חזיר מגעיל אותי ללא קשר לכשרות. פשוט אין אמון במסעדות ישראליות. אם בארזים נפלה שלהבת. ללא גלוטן. מעניין מה עוד הם מסתירים. כן ירבו טבחים שכאלה צדיקים. וכן ירבו לקוחות כאלו. אני מקווה שאצליח למצוא חשבונית מהשבע שנים האחרונות. איזה מצחיק יהיה לבקש מהם לשחזר לי חשבוניות. לא ייאמן כי ייסופר. צריך להיות כותרת ראשית או לפחות במדור אוכל.
YOGEV | 14.07.13
2.
לא מאמין-שקר
אני לקוח במסעדת צפרה כבר למעלה מחמש שנים, ביקרתי ונכנסתי למטבח של צפרה עשרות פעמיים. במקרה אני חובב גדול של מנת הבו לוק לאק ולא כמו שכתבם המנה מכילה בשרבקר בלבד. עוד נסיון עלוב לפגוע באחת המסעדות המצליחות של ישראל. אני מוכן להתערב שהנושא יתברר כשקר מוחלט
אורן | 14.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת