אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עודד שריג: לבטל את הביטוח המשלים או את ההטבות שבו

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
צריך לאחד את ארבעת הקופות לקופה ממשלתית אחת
סתם משלמים לארבע הנהלות. סתם מבזבזים משאבים. בלאו הכי אין הבדל בין הקופות וסל התרופות זהה ונקבע על ידי המדינה. איחוד הקופות יכפיל פי 4 את רמת השירותים. מרמים אותנו כאילו יש תחרות וכאילו אנחנו יכולים לבחור מה טוב לנו אבל השיטה לא טובה.
גילעד | 30.07.13
28.
המפקח על הביטוח
מר שריג הוא אדם ינטרסנט רק לחברות הבטוח הוא מחשב את הכסף שחברות הבטוח ישלמו לו אחרי פרשתו שר האוצר חייב לפטר את האיש ולחייבאותו המתנה של 10 שנים לפני כנסתו לתפקיד של מנכל חברת בטוח הוא לא עושה את תפקידו ובודק את התלונות הרבות כנגד חברות הבטוח והרמאויות של חברות הבטוח שמתגלה יום יום בבתי המשפט.
מאיר | 22.07.13
21.
סוף סוף ראיתי את פניו של האיש שבחסותו חברות הביטוח חוגגות עלינו
אדון מפקח על הביטוח, מתי תטפל בצורה רצינית בשיטת "מצליח" של חברות הביטוח? השיטה בה הן גוררת מבוטחים להליכים משפטיים בידיעה שמקרה הכי גרוע ישלמו את דמי הביטוח שהיו משלמים גם ככה. וזה כדאי להם כי הרבה פעמים אנשים נואשים או לחוצים כלכלית מתפשרים ומקבלים מחצית או פחות מהסכום. לא כולם מסוגלים לנהל הליכים משפטיים ארוכים ויקרים . בחלק מהמקרים ברור שהחברות פועלות שלא בתום לב וכך גם נכתב בפסקי דין. אז במקום להתעסק בשטויות, תראה שאתה לו קח את המעמד ברצינות ותעקור את תופעה זו מהשורש.
אני | 22.07.13
20.
לפטר את האיש המיותר והמזיק הזה לאלתר.
ביטוח הבריאות המשלים של קופת החולים הוא הביטוח היחיד שמנוהל בהגינות ומספק שירותים נחוצים במחיר סביר. התערבותו של מר שריג לא נועדה לטובת האזרחים אלא על מנת למלא את הכיסים של חבריו הטייקונים וגזילת שירות חיוני מהאזרחים. בתור המפקח על הביטוח מר שריג אמור לטפל בשחיתויות, בגניבות ובמוחקי החובות הסדרתיים לפני שהוא פוגע בביטוח המשלים. את האיש המיותר והמזיק הזה צריך לפטר לאלתר.
איתי | 22.07.13
17.
רפלקסולוגיה בשבילי זה חלק מטיפול רפואי! תפסיק לקלקל דבר טוב
היה לי ביטוח פרטי בשילוח (הראל היום), ביטלתי אותו ועברתי לשב"ן. לאחר כמה שנים עברתי תאונת דרכים ובמשך חודשים שום דבר לא עזר - לא אורתופד, לא נוירולוג, לא עשרות טיפולי פיזיותרפיה, וגם לא רפלקסולוגיה שהומךץ על ידי האורתופד. פניתי ביוזמתי לכירופרקטור, וזה מה שהחזיר אותי לתיפקוד מלא. לולא היה לי שב"ן, לא הייתי עומדת בתשלומים עבור הטיפולים (לא יכולתי לעבוד באותה התקופה והפיצוי שקיבלתי היה מגוחך). בביטוח הפרטי הטיפולים הללו מוגבלים ל-16 מפגשים, בשב"ן אין הגבלה מכיון שהם קובעים מחיר עם המטפל הייעודי וזה לא עולה להם שקל. למה לקלקל דבר טוב?! רפואה משלימה וגם רפואה מונעת (מאמן כושר למשל) זה לא דבר רע. שריג חי במאה הקודמת
 | 22.07.13
16.
שריג צודק - גם אם זה לא פופולארי לומר זאת
כיום לא ניתן להשוות בין הביטוחים המשלימים של קופות החולים השונות וזה דבר שראוי שיבוטל. כמו כן התשלום לקופ"ח הוא גבוה מאד וכל הזמן מקטינים את סל השירותים שם לטובת הביטוח המשלים ועכשיו מוסיפים רובד נוסף של משלים (נניח פלטינום בכללית) שאמור לתת כיסוי למה שהמושלם לא נתן.. וככה לאט לאט מרוקנים את הקופה הכללית וממשיכים לגבות את אותו מס בריאות מכולנו ומספקים פחות שירותים.. נגד זה בעצם יוצא שריג. מערכת הבריאות הציבורית התאהבה בביטוחים המשלימים ולמי שאין - כבר לא מספקים שירותים, על אף שהוא משלם הרבה יותר לקופת החולים (2.5% מהשכר) רק שהתשלום הזה הוא מס והוא מגיע בכל מקרה לידיים של קופת החולים וכך היא מתייחסת אליו... אין תחרות על הלקוח וחבל... יש לי עוד הרבה מה לומר אבל בטוקבקים ראוי לקצר...
שמוליק | 22.07.13
15.
אני לא משלם שום ביטוח לאף אחד ! חוץ מתשלומים לביטוח לאומי וביטוח בריאות
התאשפזתי בבית חולים למשך שלושה ימים כולל ניתוח וטיפולים, קיבלתי הפנייה דרך קופ"ח ולא שאלו אותי לרגע איזה ביטח יש לי וכמה שילמתי, הכל בוצע בחינם ( למעשה אנחנו משלמים על זה דרך ביטח הבריאות) ובמקצועיות וביעלות ושוחררתי כעבור שבוע כולל היום בו התאשפזתי, כל הכבוד למערכת הבריאות, כולם שם עבדו במסירות והבראתי במהירות. אין צורך בשום ביטוח חיצוני, משלים או זהב או השד יודע מה, ברגע האמת יטפלו בכם במקסימום המקצועיות והיעילות, תשמרו על כספכם !
שימו לב | 22.07.13
12.
הנה עוד רעיון שיאלץ אותנו לקנות ביטוח פרטי
למרות שמר שגיא מצהיר על כוונתו לחזק את הביטוחים הבסיסיים, הרי שבפועל הוא מציע לרוקן עוד יותר את הביטוח שמציעות קופות החולים. עוד כמה שנים יהיה כאן כמו באמריקה. הבנדם ידע שאם הוא חושב להיות חולה פעם, כדאי שיקנה ביטוח רפואי, ומהיקרים. מתחיל להיות בלתי נסבל לחיות פה!
יעל  | 22.07.13
7.
שריג תעזוב אותנו בשקט
מה הבעיה שלך ?מר שריג ,למה לקלקל משהו טוב .מה איכפת לך מה מציעים שם ,זה הביטוח היחיד שעד עכשיו ניצלתי הכי טוב .זהו ביטוח שאתה יכול לנצל כל הזמן ולא לחכות שיקרה לך משהו ואז תשופה ע"י חברות _(לדוגמה כל המשפחה שלי עברה שם טיפולי שיניים בחצי מחיר ,מסג' בחצי מחיר מפגשים עם רופאים מומחים באופן פרטי רק ב100 ש"ח ועוד ועוד) הביטוח השקרניות והרמאיות שאתה אמור לפקח עליהן אולי בעצם תבצע את עבודת הפיקוח כראוי ותדאג שחברות הביטוח לא ירמו וישלמו מה שמגיע לציבור.
גידי | 22.07.13
6.
למה אי אפשר לעשות ביטוחי בריאות ב 3 רמות שרמה 3 תכלול את רמות 1 ו 2
רמה בסיסית כוללת דברים אילו עולה סכום מסויים רמה מורחבת כוללת רמה בסיסית ובנוסף עוד עולה כך וכך רמה עליונה כוללת את 2 הרמות הקודמות ומוסיפה סעיפים נוספים ועולה בהתאם במקום לטרטר את האזרחים בין הביטוחים השונים כאשר יש התחמקויות ושיטת מצליח וכיסוי חלקי
 | 22.07.13
3.
אז לא הבנתי
יש בעיה עם גוף שמציע סל שירותים יותר רחב לציבור? או שיש פה לוביסטים שרוצים להכריח אותי לעבור בפרטי? אם אני רוצה לשלם יותר על ההטבות האלו, ופוטנציאלית הגוף המבטח ירוויח על חשבוני, אני מעדיף לשלם את זה למלכ"ר. בטח ובטח כשזה נוגע לבריאות, ויש סיכוי שמתוך 10 שקל ששילמתי שקל אחד ילך לטובת הציבור (סבסוד, שירותים, שירות, תורים, אנשי מקצוע וכד') אני הולך על זה בלי לחשוב - האלטרנטיבה היא שכל ה- 10 שקל שלי ילכו לכיס של שודד בחסות החוק.
אלכס | 22.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת