אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"המחאה יצרה צורך להיראות צנועים, לא יותר מזה"

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
צודק בן ימי. ממשלה שלא הפנימה את ההפגנות ואינה עושה דבר להוזלת קרקעות\מיסים\בירוקרטיה
זכותו של בעל עסק להרוויח. אין זה משנה אם מדובר במכולת שכונתית או יזמי נדלן. ממשלה צינית גוררת את כל המערכת לעליות. האזרחים חייבים להחיות את הפגנת "הצדק החברתי" ובאגרסיביות רבה יותר.
מיכאל ק. | 30.07.13
24.
ניפוץ הבועה
יש לבנות מגורים ספציפיים לסטודנטים - כך שהשכירות עליהם תהיה חלק משכר הלימוד - כמו במדינות שונות בעולם. לדוגמא בתל אביב לבנות במגרשים הריקים של מקווה ישראל ליד תחנת רכבת תל אביב לוד הישנה (כך שתהיה רכבת ישירה לאוניברסיטה) - בניה מסיבית של 30 אלף חדרים זוגיים תעלה, כולל פיתוח, כ-1.5 מיליארד שקל (אפשר להלוות מהמוסדיים) ובחישוב זריז של 1000 ש"ח לחודש (כולל מים, ארנונה וחשמל) נקבל 60,000,000 שקל בחודש - אפילו אם רק רבע ילך להחזיר את ההשקעה נקבל החזר מלא תוך 10 שנים. זאת כמובן ללא פיתוח האיזור - בניית מרכזי בילוי, קניות ותעסוקה באיזור (נניח באזור התעשיה של אזור). ניתן למי שלומד בבר אילן, תל אביב ומכללות באיזור לגור במקום. תארו לעצמכם 60,000 פחות דורשי דיור במרכז... לא תהיה בעיית מחירי שכירות ודיור.
תום | 29.07.13
22.
הוא עובד או יוצא לבארשבע? אחרת איך שעה וחצי נסיעה לכל כיוון
ני גר בהרצליה ואני כל יום שעה ומשהו הלוך, שעה וחצי חזור. ואם את רוצה לצאת בערב זה עוד פעם שעה הלוך ושעה חזור.. מישהו צריך להגיד לו שגם בפריפריה יודעים שהרצליה-תלאביב זה עשר דקות! לעזאזל,תנו לי רכב נורמלי ואני עושה טבריה-תלאביב בשעה!
גולני | 29.07.13
18.
בהצלחה לכל העשירים עם דירות היוקרה שלהם בעוד 20 שנה, כשלא תישאר פה
אוכלוסיה איכותית. כבר עכשיו אפשר לראות יותר ויותר דתיים בכל מקום, והחושך מתחיל להזדחל גם לערים הגדולות... מי שיכול ורואה את המצב - עוזב. אנחנו בדרך החוצה (שנה הבאה בארה"ב), כמו עוד מהחבר'ה שלנו - זוג אחד כבר בקנדה, חברה אחרת בברלין, קרובים-רחוקים שלנו עוברים לארה"ב גם כן בשנה הבאה. כתבות כאלה מבהירות לנו שאנחנו עושים את ההחלטה הנכונה - זו לא רק הממשלה, זה גם האנשים פה שחרא!
דליה | 29.07.13
12.
וזה שהייתם טייסי קרב לפני25 שנה הופך את עמדתכם לרלוונטית?
ראיון שנראה כמו ראיו תירוץ שכל תכליתו להציג את הטייס מהארץ הקודמת כאיש עסקים שעומד בשורה אחת עם אביב..בחלומות חמודי.. ואם אם היו נהג אוטובוס לשעבר הוא גם היה מבקש לציין זאת? לא להאמין שיש אנשים שחושבים שאם הם ייזרקו בנונשלנטיות ובדרך אגב הם החזיקו סטיק של מטוס לפני זיליון שנים זה יירגש אותנו וישר נראה לשים אותם מעלינו כאוטוריטה לכלום
טייס/רופא/מורה/נהג אוטובוס | 29.07.13
5.
הציטוט בכותרת הוא הציטוט הכי זחוח ויהיר ששמעתי לאחרונה
כשייך למה שנקרא המעמד העליון, אני חייב לצאת חוצץ כנגד הציטוט הזחוח הזה. ראוותנות שדורסת כל הבעת אמפתיה בימים כאלה היא רעה חולה. אולי הוציאו דברים מהקשרם ובכתבה הדברים אחרת (הציטוט מנע ממני להמשיך להתעניין בפרויקט שלכם והשאיר אותי עם טעם רע) אבל בנוסף ליהירותו הוא הצצה לאטימות שפושה בבני המעמד הגבוה ובמסדרונות השלטון לצעקת האזרחים. בזמן שהמעמד התחתון והביניים חשים שהם קורסים תחת הנטל הכלכלי (שזו תחושה סובייקטיבית וקצת מוגזמת, בעיניי) אי אפשר לנפנף את זה בכזו חוסר אמפתיה מעל סדר היום - אחרת זה יחזור כבומרנג לתוך הבטן הרכה של כולנו. אם צניעות, רצוי להיות צנוע באמת ולהבין את הקושי והתסכול שעובר העם.
מל | 29.07.13
1.
לגבי המחירים במכרזים
ספציפית, אין לי בעיה שעל מגורי עשירים בפרוייקטים שמראש מוגדרים לעשירים (כמו שרונה) המדינה תבקש מחירים גבוהים, שינפחו להם את המחירים והם שרוצים לגור בפרוייקט מבוקש ויקר במרכז העיר שישלממו הרבה מיסים. אין סיבה שהמדינה לא תרויח מזה, וכולנו נהנה. אבל מנגד, על קרקעות באזורי ביקוש אחרים, לא של עשירים אלא של מעמד הביניים, של זוגות צעירים דוגמת פ"ת, נתניה, רחובות וכ"ד אין סיבה שהמדינה תתנהג בחזירות. וזו כל התורה של צדק להמונים
הגיון | 29.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת