אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

Chromecast: הפריצה האמיתית של גוגל לטלוויזיה שלך

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
תהיה לו גם השפעה גדולה על תעשיית התוכן
באמצעות הכרומקאסט יש לגוגל אפשרות קלה מאוד לעודד פירטיות בהיקפים ענקיים. זה בוודאי מפחיד מאוד את חברות התוכן. זה בתוספת הפופולריות הענקית של הכרומקאסט יכול אולי לגרם לחברות התוכן לנטוש את מודל הכבלים בתמורה לכך שגוגל תהיה לצידם. כמובן נשאר הנושא הקריטי של ערוצי הספורט. איך לשכנע אותם להתנתק מהכבלים. חלק מהעניין יהיה מעבר של חברות התוכן האחרות, חלק מהעניין יהיה גישה ישירה לשוק הגלובלי, חלק מהעניין יהיה שהפרסומות של גוגל יכניסו יותר כסף, ואולי אפילו חלק מהעניין יהיה איזה שהיא אופציית פירטית לצפייה בשידורי ספורט.
משה | 30.07.13
7.
אין הבדל למעט הנושא שאם אתה רוצה לחבר מחשב לטלוויזיה הוא אמור להיות יעודי
כלומר אך ורק למען זה כי לחבר / לנתק כל הזמן זה רק מסרבל כפי שנכתב בתגובה 6. אך זה אומר שתצטרך למצוא גם למחשב מקום וכן הלאה על מנת שיראה הנושא אלגנטי ולא מסורבל. מקלדת אלחוטית, עכבר אלחוטי יהיו חלק מהציוד הנילווה. השאלה היחידה האם שווה את הנושא?
מחשב | 29.07.13
6.
ל-3
ההבדל הוא שזה קוץ בישבן לחבר את המחשב לטלוויזיה ורובם המוחלט של האנשים שונאים את הפיתרון הזה. טכנית, אתה צודק. אבל מבחינת הקלות בשוטף - זה לא עובד באמת. ול-1...גוגל שיחררו מוצר סופר בסיסי בקוד פתוח. כמו שהם תמיד עושים, המוצר הזה רק יהיה מגניב יותר ויותר עם הזמן. שווה לקנות ולראות איך מעדכון לעדכון זה נהיה אפקטיבי ורחב יותר מסתם דונגל עם דפדפן כרום.
 | 29.07.13
2.
המוצר הזה הוא carpet bombing של כל הסקטור של טלויזיות חכמות
רווח הם לא יראו מזה - אבל זו לא המטרה. המטרה להפוך את הרף שיצדיק קניית טלויזיה של אפל (או טלויזיה חכמה אחרת) לגבוה מאד, ולהרוס את תוכנית התמחור של אפל מתחילתה. תחשבו שמחר יצרן רכב מוביל היה מציע דגם בסיסי אבל שמיש של מכונית משפחתית ב-20,000 שקל לרכב חדש - זה היה משפיע על כל שוק הרכב כולל מכוניות היוקרה.
המטרה של גוגל לשרוף את השטח  | 29.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת