אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נגמרה החגיגה: פייסבוק תתחיל להציג פרסומות וידאו בפיד שלכם

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
פייסבוק שוכחים דבר אחד חשוב
רשתות הטלויזיה מייצרות בעצמן את התוכן, ולכן ככל שהתוכן המשודר טוב יותר, אנשים יתעלמו יותר מאופיין המעצבן של הפרסומות. בפייסבוק המשתמשים מייצרים את התוכן, והם ימצאו מקום אחר לייצר אותו. לינקים לכתבות שמעלים אחרים מול צפייה בסדרה משובחת? לכל דבר יש מחיר, ולא נראה לי שאנשים ישמחו לשלם אותו בפייסבוק.
 | 31.07.13
15.
ועוד מעט גוגל תתחיל להריץ סרטוני פרסומות בסמארטפון שלך
ועל כל ההתקנים מבוססי אנדרואיד. כל השוק החינמי הזה של אפליקציות ומסירת המידע האישי לכל מי שמציע משו חינם, נראה בלתי מזיק, בינתיים. זה חייב להיפסק. חייבת להיות רגולציה יותר נוקשה על כל נושא התוכנות והתוכן החינמיים. חייבות להיות הגבלות על מה שאלה יכולים לבקש בתמורה. למשל, אתה מגלה שהתחלת לקבל פרסומות. המצב הוא שכל פרטי התקשורת שלך ומידע אישי שלך מסתובב בבסיסי נתונים בשרתים של כל מיני חברות, וזאת למרות שלא הסכמת להתקין תוכנות חינמיות שדורשות גישה לספר הטלפונים. אבל מספיק שאחד החברים שלך מחזיק את פרטיך בנייד שלו, והסכים לתת גישה לאיזה whatsup חינמי, לספר הטלפונים שלו. אין דרך חזרה, ואין דרך לדעת.
 | 31.07.13
8.
הם גם ככה מאבדים משתמשים
התנועה שם כבר לא מתקרבת למה שהיתה לפני שנתיים. זה נהיה אתר איזוטרי שנכנסים אליו כבר יותר מתוך הרגל, וכדי לא להעליב את ה-5% מהחברים שכן כותבים תוכן. העליה במניה שלהם כרגע זה רק כדי ליפול בגדול. השאלה הגדולה - עדיף להציג 1000 פרסומות ל-5 גולשים או 20 פרסומות למליארד גולשים??? התנועה באתר הזה יורדת ביחס ישר לכמות הפרסום.
גושקי | 31.07.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת