אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בחינת הביקורת בחשבונאות בשבוע הבא אבל הלשכה טרם הוציאה את ספרי העזר

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
צו מניעה שמעתם על זה???
אולי שמישהו ירים את הכפפה ויעתור לבימ״ש כדי להוציא צו מניעה שימנע מהלשכה לשאול שאלות הקשורות לחוברת שלא סופקה. מדובר בכמות עמודים גדולה אל מול מספר הימים שנותרו עד למבחן, ברור כי הדבר אינו מידתי, אף הלשכה אינה עושה מאומה כדי להוציא החוברת והמועצה מצידה מטילה אחריות . אני בטוח שיש עו״ד שהוא נבחן כעת, לכו לבימ״ש!!!!!!!
עו״ד | 03.08.13
4.
כמה הערות
1. השולחנות בכתבה הם המחשה. בפועל משתמשים בשולחנות פי 3 יותר קטנים ומאוד לא נוחים. 2. הערה ל-1. יש רצון לשמור על רמה גבוהה ולכן סטודנטים נבחנים על חומר ש-90% ממנו הם לא יעסקו בו אלא אם כן הם עושים ביקורת לחברות ציבוריות אחרי הסטאז'. מרבית החומר אתה לומד תוך כדי כי אף מקום לא מכשיר אותך להתמודד מול מס הכנסה.
מישקפופר | 02.08.13
2.
את הספרים לא מקבלים ממוסד הלימוד. הם עולים כ-250 ש"ח
בעבר הלישכה הוציאה ספרי עדכונים לטובת מי שנכשל במועד קודם וצריך להיבחן שוב. השנה היא לא עשתה את זה ומכרה רק ספרים חדשים. בתור סטודנטית שצריכה לגשת שוב, נאלצתי לא לרכוש ספר חדש בגלל העלות. דרך אגב, חוברות העדכונים יצאו כ-5 ימים לפני הבחינה, כאשר ישנו גם סוף השבוע באמצע בו הלישכה סגורה. ז"א לנבחנים יש אפשרות לרכוש את החוברת במהלך יומיים עד לבחינה: חמישי וראשון. הלישכה נמצאת בת"א, כך שנוצרה בעיה לסטודנטים שלא גרים באיזור המרכז לרכוש את חוברת העדכונים. בנוסף, הגישה למבחנים הנ"ל היא יקרה: האגרה של המבחן היא כ-760 ש"ח, וגם ההכנה למבחן כרוכה בלקיחת חופש מהעבודה, הגורם לאובדן כספי. לסיכום, תודה לכם כלכליסט ותודה לאמיר על הסיוע. בזכותכם אני ועוד סטודנטים יגשו לבחינה כאשר סיכוייהם לעבור טובים יותר בגלל שיש ברשותם את חוברת העדכונים. אני מקווה שבעתיד נטפל בעוד ליקויים שיש בארגונים הנ"ל ויש לא מעט.
נבחנת | 02.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת