אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפסדתם את כספכם בהשקעה לא זהירה? גם לבנק יש אחריות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
פקידי הבנק - אוכלי נבלות
החלטה יוצאת דופן והולמת את המצב הכלכלי היום. בנקים שוכחים כי הם לטובת הציבור ודואגים לאינטרסים שלהם. הם ידידותיים בהתחלה , מציעים הלוואות ומתן אשראי, אבל הם סוג של מוכרים- אוכלי נבלות. מחכים לך מעבר לפינה שתיפול ואז לא מוכנים לבוא לקראתך. הוריי נכוו באופן אישי, לאחר שלכ חייהם נזהרו מלקחת הלוואות. מסע שכנועים של הבנק הפיל אותם בפח. כתבה מצוינת, החלטה נבונה של בית המשפט ונהניתי לקרוא. קראתי על העורך דין באינטרנט והוא יודע להלחם מול הבנקים. כן ירבו לוחמי צדק שכאלה
אירית | 05.08.13
7.
פסיקה משונה, אבל מתישבת היטב עם רוח הזמן
אנו חיים בתקופה בה לאשנים יש אחריות מופחתת (אם בכלל) על החלטותיהם ומעשיהם. הפסיקה שמקטינה באופן קיצוני את האחריות האישית של הבן משתלבת היטב בענין: מתיחסים לרוב האנשים כאל תינוקות מגודלים שאינם מבחינים בין טוב לרע. האיש לא ידע שהשקעות באופציות מעוף הן ענין מסוכן? הרי זה כתוב ומוסבר בכל מקום ואתר שעוסק בזה! הוא לא ידע, לא שמע, לא קרא, לא התייעץ עם איש?? אכן תינוק בן יומו.
אחד מהעם | 05.08.13
5.
שופט צדיק בסדום
מרבית השופטים לא היו פוסקים באופן כה שקול ונבון ומתיישרים על פי בעל הממון, ראוי לציין לשבח את השופט הזה, לאור היושרה שבפסק הזה שהוא התגלמות של תבונה רגישות ותחושת שליחות וצדק אמיתית. נדיר מאוד במקומותינו, וחשוב להעלות זאת על נס! וכמובן את השופט הנהדר הזה! עלה והצלח!
שמשון | 05.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת