אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה הופעה של שלמה ארצי מרגיזה את העובדים המאוגדים באלביט?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
הנהלת אלביט מוסרת חצאי אמיתות
בהתייחס לכתבה הרי שהאמת היא שהעובדים הלא מאוגדים באלביט אבן משלמים כל חודש לרווחה. אין הדבר נכון בחוזים האישיים של החברות הסנות. שם לא משלמים ובכל זאת עובד בחוזה אישי לא משלם על ההופעה ואילו עובד מאוגד כן. אז אנא נא לדייק.. לגבי התגובות וההטבות של העובדים המאוגדים הרי שגם כאן נאמרו דברים לא מבוססים. עובד מאוגד מקבל 2.5. אחוז תוספת אחת ל-3שנים (ולא 5 אחוז) כפי שנטען כאן על מי המגיבים. ההנהלה מבקשת לנטרל את העובדים המאוגדים ולהפלות אותם ביחס לעובדים הלא מאוגדים. חבל שכך . החברות לפני עידן אלביט היו חברות שהתאפיינו ביחסים טובים עם ההנהלה ותחושת השייכות שלהם לחברה היתה כשל משפחה.
עובד מאוגד | 07.08.13
12.
אשרי החזירות...
העובדים המאוגדים זכאים להיכנס להופעה בחינם- 100 ש"ח זו עלות כרטיס לבן/בת הזוג... ועם כל הכבוד- כשהמאוגדים יוצאים לטיול בחו"ל כל שנה (!), אף אחד לא מקים קול זעקה... וכשהמשכורת של המאוגדים עולה ב4.2% כל שנה (!), ללא קשר לתפקיד ולאופן הביצוע, כל הלא מאוגדים פה חורקים שיניים, אבל ממשיכים בשקט... אז, די לחזירות.
עובדת לא מאוגדת | 06.08.13
2.
לא לטעות: התאגדות עובדים אינה מסתכמת במופעים מוזלים
עם כל הכבוד לשלמה ארצי, התאגדות עובדים נועדה להגן על זכויות בסיסיות וחשובות יותר ממופעי רווחה. אם הוועד הוא שוויוני והגון, עליו להגן על עובדים מפני הרעת תנאים, ניצול בלתי הוגן או פיטורים בלתי מוצדקים. הגנה זו צריכה להינתן לכולם יחד ולכל עובד לחוד.
סקפטולוג | 06.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת