אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

80 מיליון שקל על ליגת העל, לא הגזמנו?

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
הכתבה הזויה והתגובות גם
אין בכלל מה להשוות בין האח הגדול לעונת כדורגל. עונת כדורגל היא לאורך כל השנה ויש כמה מפעלים לפעמים גם יש אירופה , הימורים חביבי הימורים זה כסף גדול. השתלטות הטוטו על הכדורגל הישראלי עשתה טוב לטוטו לעומת ה״טוב״ שעשתה לליגה שלנו. הייתי מצפה ליותר כספים אפילו לטובת קבוצות הליגה, שיוכלו להשקיע בעוד דברים חוץ מלהשקיע ברכש. קבוצה בליגה הגרמנית מקבלת 18 מליון יורו רק על זכויות שידור! איך נתקדם אם לא נצמצם פערים? כמובן שכסף יש והענף רק צובר תאוצה בזכות מתקנים חדשים ונהדרים. אם מכבי תעשה 2 עונות בליגת האלופות וחיפה וב״ש יצליחו להיכנס לליגה אירופית הרווחיות תעלה במאות אחוזים. מקרה נתניה לא היה קורה אילו הטוטו היה מתקצב את הקבוצות כמו שצריך. קבוצה כמו נתניה עם מתקן כזה ואוהדים כאלו יכולה להתאזן ולהגיע לפליאוף תוך שנה אחת אם רק היו מתקצבים כמו שצריך. תארו לכם 7 קבוצות עם מגרשים מלאים איפה אנחנו ואיפה האח הגדול!
צהוב | 16.04.15
4.
15מיליון? על מה? הכדורגל פה צריך להיות חינמי אחרי הכל יש רק חובבנים
כדורגל פח, כבר שנים אני לא הולך לראות קבוצת עצלנים שלא מתאמנת ומחפשת איך להיות סלב והלהרוויח מהפרסום. כל שחקן שעושה חצי מסירה וקצת רץ עושים ממנו כוכב מאגדות הכדורגל ("הוא יכל להיות כמו מראדונה, רק הוא יותר רזה")
בועה | 11.08.13
3.
הטוטו משחית
קבוצות ושחקנים מקבלים המון כסף. לא צריך להציג כדורגל יפה, אין צורך במתקנים נאותים וכו' - הכסף יזרום ממילא. (גם ענפי ספורט אחרים כמו כדורסל - נהנים באופן דומה). מנגנון הטוטו חייב למצוא תגמול שישקלל קהל שיגיע למגרשים - מוטיבציה לשחקנים ולקבוצות.
נעדר מהמגרש | 08.08.13
2.
את הדבר הכי חשוב לא ציינת בכתבה -
האם לפי חוק מותר לטוטו להשתמש במשחקים בליגת העל בטפסי ההימורים אם אין לו הסכם מול ההתאחדות לכדורגל ? כי אם כן אז כל הדוגמאות שלך על בנק מזרחי או על בזק והאח הגדול אל רלוונטיות . אם הטוטו "מפוצץ" את הכדורגל הישראלי בכסף בשביל שליטה בקביעת זמני משחקים , כמות משחקים וכמובן בשביל האפשרות לאפשר ללקוחות שלו להמר על המשחקים אז ברור שאין מה להשוות את זה להסכם חסות מול כל גוף אחר .
האגרסיבית | 08.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת