אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למה הרשות למלחמה בסמים לא עושה משהו עם קנדי קראש?

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
נפסלתם בקנדי קראש 5 פעמים? תמצאו חיים!
תראו אותי, אני אמנם מכורה למשחק הזה (ואני אפילו חולמת עליו בלילות. LOL), אבל אחרי שהשתמשתי בכל הפסילות שלי, אני מוצאת לעצמי תעסוקה אחרת ואין לי שום עניין אחרי חצי שעה שוב אכנס למשחק ואז אבזבז את כמות החיים היחידה שקיבלתי. בקיצור, תעבירו את הזמן ואל תבזבזו אותו על לבקש פסילות מהחבר'ה - סיום הפסילות יכול להיות חיובי: שלא תתמכרו למשחק הזה יותר מדי.
אני | 08.08.13
5.
אוהדי הלינוקס לא מאוכזבים
לפני כשעתיים החברה הודיעה על הוזלה במחיר ל- $695 וגרף המכירות החל לזנק, ועובר את העקומה המציינת את קצב המכירות הדרוש על מנת לעמוד ביעד. http://ubuntu-edge.info/#change בינתיים החוף המערבי וקליפורניה עוד לא התעוררו, כך שבשעות הקרובות הרבה קונים פוטנציאלים שישבו על הגדר עשויים להצטרף.
א | 08.08.13
3.
"עם כוח גדול באה גם אחריות גדולה. "
נכון, כי תמיד עדיף לתת למישהו אחר את הכוח להחליט מה מותר ואסור לך לומר. הרי אי אפשר פשוט לייצר כפתור קסום שנקרא IGNORE או למחוק את הטרול מרשימת אנשי הקשר... אלא אם כן הכוונה היא לקבוצות לא פוליטיקלי קורקטיות שלא קשורות אליך אישית אלא סתם נתקלת בהם ואתה רוצה לצנזר את האינטרנט. אם כן- אז מדוע יש תלונות על אפל? היא פועלת על אותו עיקרון.
 | 08.08.13
2.
למרות שאובונטו פון נראית מעניינת
יש יותר מידי מערכות הפעלה סלולריות על המדף, אני לא חושב שיש סיכוי לשום מערכת מחוץ לשתי הגולייתים ולסטיב הקטן. בכלל, למה מעריצי לינוקס צריכים להתאכזב? למעט וינדוס פון, כל יתר מערכות ההפעלה הסלולריות מבוססות על גרעין יוניקסי.......
משה | 08.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת