אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל טיים וורנר: אחוז הפיראטיות של "משחקי הכס" עדיף על זכיה באמי

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
מוזר בעיני כמה מכירים את הספרים בע"פ ולא טורחים לפתוח ספר הסטוריה אמיתי
למעשה מרטין כלל לא אוהב את הגיבורים שלו. הוא מבין שהם חיים בעידן אכזרי בו רחמים, חמלה, אהבה אמיתית הן מותרות שאף אחד לא יכול להרשות לעצמו. אפשר לראות את הסדרה (ואת ההסטוריה עליה היא מבוססת בצורה די מדויקת) כשיר הלל חתרני לעולם המודרני ולקדמה - כי כמה שגרוע היום, זה גן עדן לעומת הקיום האנושי לפני רק כמה מאות שנים. כל הדרקונים והקסמים - נו שוין, העיקר שתלמדו קצת על העולם שלנו.
הרי אפילו מרטין הודה שרוב הרעיונות מבוססים על ארועים הסטוריים | 12.08.13
4.
רועי, 3 הספרים הראשונים מבריקים
אבל ההמשך למי שבקיא בפרטים כבר די צפוי, והספרים הרביעי והחמישי איומים ונוראים, נאבקתי לסיים אותם. הסופר איבד את המוזה ולדעתי בקרוב הוא גם ככה ימות ולעולם לא יסיים את הסדרה. התחלתי לקרוא בתור נער בתיכון ואני היום בן 31. בקיצור, חבל על סדרה שהיתה יכולה להיות משהו הרבה יותר גדול ואפי אם לסופר לא היה מתייבש מאגר הרעיונות ו\או היתה לו נטיה לתאוות בצע.
ד"ר רשע | 09.08.13
3.
סוף סוף מישהו שמבין איך להתנהל
הם צריכים להבין שאנשים יעדיפו תוכן נגיש שמולה מעט (הורדת פרק תמורת פחות מדולר), לעומת תוכן לא נגיש ויקר (מנוי לכבלים/לווין) שמכתיב את שעות הצפייה והתכנים. אם במקום להלחם במודל הראשון (זול וזמין), יאמצו אותו, הם יוכלו להרוויח הרבה יותר.
 | 09.08.13
2.
האנשים האלו באים עם גישה מטומטמת לכאן או לכאן
פשוט לא יאמן. תספק לנו להורדה עונה מלאה + תרגום במחיר סביר (דולר לפרק), הורדה במהירות גבוה ואפשרות להוריד את כל העונה במלואה במכה אחת וכך תרוויח מכאן ומכאן. הם אפילו יכולים להמציא תוכנית שיתוף של HBO וכך לא יצטרכו לשלם על שרתים בכלל. או שהם שונאים הורדות לא חוקיות או שהם אוהבים את זה. פשוט הזוי.
 | 09.08.13
1.
תמיד מוזר בעיני...
שכולם מדברים על הסדרה (שחיכיתי לה שנים) אבל שוכחים את מה שבאמת חשוב: העלילה טובה כי היא מבוססת על סדרת הספרים המעניינת (דעה אישית) ביותר שקראתי בחיי בתחום הפנטזיה הפוליטית. נקודה. ההפקה מרשימה אבל ללא תוכן (הטקסט השנון, משפחות האצולה, התככים, הטוויסטים והעולם העשיר ש"הומצא") אין לשום סדרה בשר. בכלל, אני עדיין מעניק לספרים (טוב, חוץ מהרביעי, זה היה קשה...) ניקוד גבוה מעל הסדרה. הרבה יותר טקסט בין הדמויות, סיפורי רקע על העולם, סאב-קונטקטס של הפנטזיה ודתות. בקיצור, תחזרו לקרוא, חברים, והדמיון כבר יעשה את שלו (וגם תלמדו קצת עברית / אגלית על הדרך ותחסכו מאתנו את העלגות שראוים בכל תגובה כמעט היום). בכלל, אני מצפה יום אחד מהיפנים להרים את הלפיד ולעשות אנימה אכזרי ואיכותי של הסדרה, אני בטוח שהם לא יחסכו מהצופה כלום :) ההפקה הבאה על הפרק: The Night Angel Trilogy
רועי | 09.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת