אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גמר חתימה טובה: כמה הרוויחו עורכי הדין שתמכו באלשיך?

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
שומרת הסף
1. כב' השופטת אלשייך היא שומרת הסף של האזרח הקטן והשקוף. כעת שמתקרב מועד הפרישה של השופטת הגדולה הזו, שכולם אוהבים לשנוא סוף סוף כתבה עניינית, המסבירה בצורה ברורה לשבט או לחסד את התנהלות השופטת וטיפולה בתיקים הקשים הכלכליים הקשים והלוא נעימים בלשון המעטה שהיא טיפלה ב-3 עשרות ישיבתה על כס השיפוט. שופטת מעניינת וצבעונית, עם ידע משפטי עצום, בשונה משופטים אפורים אחרים .היא מגינת העם, היא שומרת הסף של האזרח הקטן והשקוף, היא תתעמת עם אוליגרך או טייקון אך לא עם אזרח קטן ומסכן ושקוף שהמערכת רוצה לבלוע. בהצלחה לכב' השופת ורדה אלשייך, עוד הרבה שנות פעילות ובריאות.
moskovith | 22.08.13
20.
הציבור לא לגמרי מבין את עומק הסיאוב והשחיתות של מערכת בתי המשפט
בישראל. אמנם האמון הציבורי במערכת נמוך מבעבר, אבל להערכתי הציבור אינו מבין שזוהי מערכת חולה יותר מכמעט כל מערכת ציבורית בישראל. סחבת בלתי נסבלת ושופטים שלא קוראים תיקים במקרה הטוב ומקבלים ונותנים טובות הנאה במקרה הרע זה עניין שבשגרה. הסיבה שאין פה רעידת אדמה היא שרוב הציבור לא נזקק למערכת המשפטית.
פלוני אלמוני | 21.08.13
16.
לא יודע מה האמת אבל זה נשמע לא טוב ומריח לא טוב
כל פעם שאני שומע וקורא פרשה חדשה, לא משנה באיזה מגזר ותחום, אני מגלה כמה שאני תמים נאיבי מהפריפריה אולי זה טבעי (כמו שיש באוכלוסיה כל מיני סוגים של אנשים ותפיסות ) - יש כאלו שנולדו כרישים ויש כאלו שנולדו כבשים וברור שיש הרבה יותר כבשים - והכרישים פשוט עושים מה שבראש שלהם, צוחקים ולוקחים מה שבה להם מתי שבא להם :( ושהכבשים ימשיכו לפעות כמה שהן רוצות..
רונן | 21.08.13
12.
מזוויע,, שכזו היא שופטת שחרצה וחרצת גורלות של אנשים , זה מחליא להיחשף למעשיה
איך יתכן שהיא עדיין יושבת על כס המשפט וממשיכה לחרוץ גורלות , איך יתכן ששרת המשפטים לא נזעקת למשמע הדברים החמורים , זיוף פרוטוקול 36 פעמים , די בזה שאדם שכזה לא ישב על כס המשפט , בנוסף כל הדברים האחרים הנוראיים שנחשפים מידי יום על דרישה למסלול וי. אי. פי בנמל התעופה בן גוריון , על פסיקת שכר טרחה מופרז ומוגזם לעורכי דין שחתמו לה במכתב תמיכה איך יתכן שכבוד נשיא בית המשפט העליון משאיר אותה ולו שעה אחת נוספת על כס המשפט , איזה אימון יכול לתת בעל דין בבואו לאולמה , הרי הדברים נעשים במערכת יחסים של קח ותן , שמור לי ואשמור לך איך נציב קבילות השופטים לא עושה דבר הרי הוא היה בעבר שופט בבית המשפט העליון ואם אין לו שיניים ואין לו יכולת לעשות דבר , אז אנא שמשרה זו תבוטל
dory | 21.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת