אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מין אוראלי יכול להכניס אותך לכלא

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
יש באמריקה יותר אפשרויות, מגוון, חופש, סובלנות וסבלנות מבכל מקום אחר בעולם
לא שאין בעיות אבל בממוצע באמריקה אנשים יותר חופשיים לחיות את החיים שלהם והשלטון המרכזי מתערב בחיים של הבן אדם הרבה פחות מרוב המקומות בעולם ובטח שפחות מבישראל. אפשר גם להבין את האמור בכתבה כדוגמא לכך שבמקומות ספציפיים לאנשים ניתן החופש לחוקק חוקים שמתאימים לאורך החיים שלהם. המערכת הפדרלית משאירה למערכות הלוקליות הרבה חופש כל עוד אין סתירה לחוקה האמריקאית או לחוק הפדרלי. כל אחד יכול לבחור לעצמו את הסביבה שהכי מתאימה לאמונות ולאורח החיים שהוא רוצה ומספר האלטרנטיבות הוא עצום. אם אתה לא אוהב את החוקים ביוטה ונואשתה מלשנות אותם דמוקרטית אז נשאר לך לבחור רק מתוך עוד 51 מדינות וכמה מאת אזורים ששונים אחד מהשני באופי ובחוקים. הבעיה שלנו מאז שעברנו היא שיש יותר מדי אפשרויות והבחירה פשוט קשה מדי.
אחד | 29.08.13
33.
ההבדל הוא שפה המערכת סומכת עלייך ונותנת חופש
יש פה חוקים טובים יותר וחוקים טובים פחות אך המגמה הרווחת היא שכל המערכת באה לקראת ולטובת האזרח הישר. הדת לעולם לא תשפיע על המדינה פה,כפי שקורה בישראל. פה יש חופש לכל אדם לעשות כרצונו וזה לגיטימי כל עוד הוא שומר על החוק הישר
צחי  | 26.08.13
32.
כמה הערות
1. הנתון על התמיכה במפלגת התה הוא מטעה כי ניתן לראות בפירוט של הסקר שרק 10% תומכים בה באופן גורף ו30% רק במידה מסוימת. 2. תגובה ל 6: אין ספק שלהורים יש חזקה מסויימת על הילדים שלהם אבל היא לא מוחלטת וגם לילדים יש זכויות. המדינה בהחלט יכולה להתערב ולקבוע שילד זכאי לטיפול נאות, כולל תזונה בריאה, מקום מגורים הולם, הגנה מפני פגיעות גופניות ומילוליות וגם חינוך הולם. לינוך חובה נועד להגן על הילד ולאפשר לו את היכולת להחליט על דרכו באופן עצמאי. להורה בהחלט יש זכות להשפיע על אופי החינוך אך המדינה בהחלט יכולה לדרוש שחינוך כזה יינתן, תוך כדי פיקוח על רמת החינוך וקביעת נושאים חיוניים אותם יש ללמד כל ילד (כמו מתמטיקה או שפה). 3. ל 9: העובדות לא תומכות בדבריך. הנתונים מראים שבמקרה של ארוע פלילי בבית בו יש נשק הסיכוי של חפים מפשע להפגע גבוה הרבה יותר. 4. ל 16 ו 17: הפלה זה רצח אבל הוצאה להורג לא? לגבי פגים, סיכויי השרדות סבירים, יחסית יש רק לפג מגיל 25 שבועות המשקל של כ 500 גרם, פחות מזה והסיכויי להשרדות קלוש ובכל מקרה בשלב כל כך מוקדם גם אם הפג שורד יש סיכוי גבוה שהוא יסבול במהלך חייו מבעיות התפתחויות קשות, הן גופניות והן שכליות. לידיעת שניכם, מתנגדי ההפלות מתנגדים לכל הפלה (גם אם זה בשבוע הראשון) ורובם גם מתנגדים לכל אמצעי מניעה (תוך התיחסות גם לזה כרצח). 5. ל 24: מפלגת התה צודקת? לממשלה אסור להתערב בכלכלה? אני יודע שאתה, כמו חברי מפלגת התה, אוהבים להתעלם מהעובדות ונראה שכבר שכחת שהמשבר העמוק בו נמצא העולם הוא תוצאה של חוסר התערבות ממשלתית ומתן יד חופשית ל"שוק החופשי". ההסטוריה, אגב, מראה זאת שוב ושוב כשכל משבר בה אחרי ביטול פיקוח ממשלתי ומתן יד חופשית לשוק בעוד שבתקופות בהן היה פיקוח הדוק המצב הכלכלי של כולם היה טוב. גם כיום המדינות שמצבם הכלכלי טוב ושהמשבר לא משפיע עליהן באופן קשה הן המדינות בהן הפיקוח על גורמי ה"שוק החופשי" היה הדוק וכל זאת מבלי למנוע את קיומו של השוק. הגיע הזמן להבין שקפיטליזם וקומוניזם זה אותו הדבר, בשני המקרים מדובר על תאוריות מעניינות ש"על הנייר" נשמעות מצויין אבל בפועל הן כישלון חרוץ שמביא למצב בו הרוב סובל ובודדים נהנים מהפירות. הסוציאליזם המודרני, המשלב שוק חופשי ודמוקרטי ביחד עם פיקוח ממשלתי הדוק על החברות הפרטיות זו הדרך הנכונה. גם היא לא מושלמת, אין דבר כזה "מושלם" אבל זו הדרך הטובה והמאוזנת ביותר.
אמיר | 26.08.13
30.
מפלגת התה
אכן מייצגת הרבה אנשים ועשתה עבודה טובה בלאגד אותם, אבל כפי שראינו בבחירות האחרונות זה לא מספיק.. הדור מתחלף בארה"ב והרבה מהאנשים עם דעות המאד שמרניות פשוט הולכים לעולמם. הדור הצעיר הרבה פחות סבלני להגבלות על הפלה ויחס להומואים כאל חיות (סקר שנערך לאחרונה הראה שלראשונה יותר מ-50% מהחברה האמריקאית מקבלת את הקהילה, בישראל אגב 40%). תוסיפו לזה כמה סנטורים שפולטים שטויות מהפה ("אונס לגיטימי" וכיו"ב) בתדירות גבוהה, מסמוס כל נסיון להגבלה על נשק (כולל בדיקות רקע, ש-90% מהציבור האמריקאי תמך בו) ותקבלו נצחון של הדמוקרטים בכל מערכות הבחירות מכאן והלאה, אלא אם כן הרפובליקנים יחליפו דיסקט או שהדמוקרטים ממש יפשלו.
איל | 25.08.13
26.
למרות כל זאת, עדיף להיות אמריקאי מאשר ישראלי.
האם מישהו בממשלה או בסוכנות היהודית נלחץ מגל הירידה שמתגבר לאחרונה? אם אתם רוצים שישארו פה אנשים שיש להם ברירה, ולא רק חרדים ערבים ונכים, פשוט תדאגו שיהיה טוב לחיות פה. זה יותר אפקטיבי מאשר ללכלך על ארה"ב. אובאמה מוסלמי, זה ידוע, ואף יהודי שפוי לא ילך לגור במדינות הדרום, בטקסס המופרעת או ביוטה הנוצרית קיצונית.
 | 24.08.13
25.
אין התחממות גלובאלית
היה כמה שנים התחממות קלה - במובן של עליה לפני ירידה. עכשיו יש התקררות וזה סופי - הקנוניה של ההתחממות הגלובאלית נחשפה. מקשרים באמריקה בכוונה את עניין מתנגדי ההתחממות הגלובאלית עם חוקים טיפשיים בשביל ליצור קשר פסיכולוגי של אנשים פרימיטיביים עם מתנגדי התחממות גלובאלית.
מומחה | 24.08.13
24.
מפלגת התה צודקת
ברור שהם צודקים, לממשלה אסור להתערב בכלכלה, ממשלה לא משקיעה ולא פועלת למטרות רווח. בקשר להומואים, בניגוד לנאורה כמוך, הרוב בארץ ובארה״ב סולד מהומואים, למרות הרעש שהם עושים בתקשורת. מין אוראלי? נתת דוגמא בקשר לחיות... חוקים מוזרים יש בכל מדינה, יש מי שיראה בחוקי הכשרות דבר מוזר, וגם בכך שאין אוטובוסים ורכבות כל שבת וחג. בארה״ב גם אין תעודות זהות ואין תעודות בגרות, האם גם זה מוזר?
דני | 24.08.13
20.
לא מדויק ת'אמת נכון יש במה שאתה אומר
אבל למה לא לפרגן למזרח התיכון לשם שנוי , אני נתקעתי עם ידיה אמריקאית באוטו שלה שנגמר לה המצבר . נגשתי להרבה אנשים שינסו ויתנו לנו כבלים ....... או שהם ענו בנמוס סוריי או שהתעלמו כאילו אני לא קיים ו יש את הווויט תראש שזה סיפור אחר בכל מקרה יש את הנחמדים . הילדים שלהם עד גיל 13 לפחות לזכות האמרקאים יאמר מאוד מנומסים . כי בתקופתי בארה"ב עבדתי עם מחנות של ילדים .....
ל 13  | 24.08.13
19.
גם חופש הביטוי קיים רק לכאורה. פעם התלוננתי על החברה שניהלה את
בית הדירות היוקרתי שבו התגוררתי בגין רעש לא סביר שעובדים של החברה הקימו. לא תאמינו כמה קשה היה לי אחר כך למצוא מקום מגורים אחר כי מיד הכניסו אותי ל״רשימה שחורה״ ונתנו לי ״המלצה שלילית״. התלונה אגב היתה לגיטימית ומוצדקת ביותר. לא האמנתי שאני חיה באמריקה.  
 | 24.08.13
13.
לא מבין בחוקים אבל מבין בהתנהגות בני אדם במקומות ציבורים ,כמובן אמריקה גדולה אבל
הלוואי עלינו וברחובותינו התנהגות של בני אדם כמו שראיתי באמריקה ,לא מעשנים ברחובות ,לא נדחפים לעולם בתורים ,נוהגים בכבישים כמו בני אדם ,במקומות רבים מברכים אותך לשלום ברחוב ,אף אחד לא מבקר אותך אחרי חמש דקות ,אין ערסים בכל מקום ,כל אחד יודע את מקומו
יואל | 24.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת