אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מעונות היום והמשפחתונים יתייקרו במאות שקלים בשנת הלימודים החדשה

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
הגזירה..
איזה יופי! לאט לאט אנחנו מגיעים לעשירון העליון...טוב לפחות כשיגדלו נוכל לספר להם שהשקענו בהם הרבה... הממממון כסף! מה יהי הצעד הבא? משכורות למטפלות מהכיס שלנו? לשלם בי"ס יסודי במחיר אוניברסיטה? תעדכנוני...שנאגור את כל האגורות שגם ככה אין לנו לגזירה הבאה....התיאשתי!
שילגיה+7 גמדים מהממים! | 25.08.13
36.
חז"ל כבר ידעו זאת מזמן
הם אמרו שבדור הזה יהיה יוקר מחיה לא הגיוני, כזה שמחשבים ומחשבים ולא מבינים לאן הכסף נעלם. אבל אתם מחפשים היגיון. הרי נולדתם להבין שלכל דבר יש היגיון הלא כן? טעות! נולדתם להבין מה שרוצים שתחשבו, לא מה שהגיוני. איך זה שעם שבמשך 3000 שנה התורה שמרה על זהותו, הולך נגד התורה ולימודה. אין כאן היגיון. ואם בזה אין היגיון אל תחפשו אותו במקום אחר...
סניף | 22.08.13
34.
תגובה 26 אומרת הכל
משפחה במעון שלא זכאית לשום הנחה (ובהרבה מקומות אם אתה לא זכאי אתה גם ככה לא נכנס - דבר שהוא בעיה הרבה יותר חמורה בפני עצמה והיא נושא לכתבות שער ורעש ציבורי) תשלם עוד 11-30 שקל לחודש. זה באמת לא כזה ביג-דיל וכמו שהוסבר בגוף הכתבה למי שקרא זו לא החלטה שרירותית של אף אחד, אפילו לא של השר, אלא פרי מנגנון עדכון מחירים אוטומטי. עליית מחייר הדלק הקרובה תעלה לכם אותו הדבר אם לא יותר.
 | 22.08.13
29.
השאלה בשביל מה תשמש ההעלאה
בחלק מהארצות המתוקנות בעולם בפעוטון יש 5 ילדים על מטפלת אצלנו 10 בחלק ניכר מהעולם לא מתקבלת לעבודה עובדת חסרת השכלה בסיסית בטיפול בילדים אצלנו עוזרות גננות ומטפלות לפעמים לא סיימו תיכון. אז אם רוצים להעלות שכר בבקשה לדאוג שנקבל תמורה הולמת לכסף היקר שלנו.
תמר  | 22.08.13
26.
אני יורד מהארץ
11-30 ש"ח לחודש לילד??? למשפחה עם 15 ילדים זה עד ***54,000*** שקל בעשור!! בהנחה שזה לפי הפגיעה הכי עמוקה וכל הילדים בגיל המעון וישארו כך במשך העשור. השרים בגדו בעם. 11 ש"ח לחודש זה לא אנושי. תודה ששמתם את הידיעה בעמוד הראשי!! אחרת בתור אבא לילדים בחיים לא הייתי שם לב ואיך היה נראה היום שלי??
א_הינתן | 22.08.13
22.
6, מאיפה את מביאה את זה?
אני מב"ב. שנה שעברה הבן שלי היה במשפחתון. כל חודש 1772 שח. עכשיו הוא במעון, 1730. ואחיו נכנס גם למעון, 2273. אז אם יש לך מידע שלא ידוע לי, אשמח לקבל. אה, אין לך? נכון. כי המחירים בבני ברק זהים. אם משלמים פחות זה בגלל דירוג שנובע ממספר ילדים, ולא משמירת מצוות או לא. תביאי הרבה ילדים, תרוויחי לא-הרבה לנפש, ותשלמי גם את רק כמה מאות שקלים. ואת יכולה להישאר ברמת-גן-תל-אביב-רמת-השרון-ערד-קרית-שמונה, איפה שבא לך.
יעל | 22.08.13
16.
הגיע הזמן שהורים יתארגנו בקבוצות ,ויעשו "גני הורים"
זה יצא הרבה הרבה יותר זול ,והרבה הרבה יותר גמיש מבחינת שעות בסכומים המטורפים האלו ,אני לא מבין למה הורים לא עושים את זה ? גם עם יש הורים שעובדים כל הזמן ,הם יוכלו לשכור גננת במקומם ,רק בימים שלהם בקומבינת גן הזאת להורים לא דתים ,אפשר להפעיל את "הגן" ,גם שישי שבת וחגים סך הכל מספיק 7 זוגות ,שכל זוג תורם יום אחד בשבוע ,או שמשלמים לזוג אחר לתת עוד יום כל זוג מאפשרים לו להכניס עד 3 ילדים ,במילים אחרות עד 21 ילדים ל"גן" כל יום בבית אחר וכל זוג מכין מראש אוכל לילדים שלו ילדים מגיל שנה עד 5 שנים ,כי מעבר לזה הם גדולים מידי פיזית ליצתופף בבית ממוצא תחשבו כמה חיסכון יצא מזה והרבה ימים יהיו עוד הורים פנוים לעזור במהלך היום ,ככה שזה לא בדיוק זוג בודד לרוב היום
קרירין | 22.08.13
8.
צודק
יש צדק בהעלאת תשלום המעונו,למה המדינה צריכה לסבסד את המעונות -שההורים יעבדו וישלמו בדיוק בשביל זה הם קיימים-לא להרים את הראש-רק לעבוד לא לראות את הטייקונים-נוחי דנקנר,תשובה וכו' ששודדים את הקופה זאת ממשלה שבאה להוריד לכל האנשים העובדים את הראש למטה
ביבי נתניהו | 22.08.13
7.
זה יממן את הורדת הוצאות החינוך הדתי
לפני חודש זכה בנט למכתבי תודה ומודעות בעיתונות על שהצליח להוריד את עלויות החינוך הדתי, כנראה בישיבות התיכוניות. אף אחד לא שאל ממה יבוא הקיצוץ ועל חשבון מי ולמה רק בחינוך הדתי. כשילדי למדו בישיבות התיכוניות אנו שילמנו שכר לימוד צלא -אף אחד לא היה חייב לנו על חינוך חריג של ילדנו.
ק.ר. | 22.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת