אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

גוגל מרחפת אל העתיד: הפרויקטים המיוחדים של ענקית החיפוש

25 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
העולם לא באמת יהיה טוב יותר - אלא ההיפך הגמור מכך!.
אם תבדקו את אחוז האנשים הלוקים היום בדיכאון וחרדות, תמצאו שהוא גבוהה אלף מונים ממה שהיה בעבר - ורק ממשיך ועלה בהתמדה. אני לא זקוק אגב למחקרים סטטיסטיים כדי לדעת זאת - אני פשוט זוכר. העולם הממוחשב שמתהווה פה, בו אין לאדם אפילו פיסה זעירה של פרטיות, והא נמצא במעקב מתמיד, הוא לא באמת עולם טוב יותר - אלא ההיפך הגמור מכך. אחת הבעיות היא שאנשים צעירים כבר אינם יודעים על האלטרנטיבות, הם נולדים לעולם הממוחשב, ולא מכירים אפשרות אחרת. עצוב.
אזרח-1 | 28.08.13
22.
תשובה ל14
הרוח יכולה להרים דאונים גדולים ולהשאיר אותם שם הרבה מאוד זמן [תאורתית כל עוד יש רוח מתאימה הם ישארו באוויר ] הרעיון הוא שאותם דאונים ענקיים יהיו קשורים בחבל לקרקע מה שישמש נקודת עוגן שתאפשר לדאון להישאר באוויר ולנצל את הרוח בצורה מקסימלית , כמו שאתה מעיף עפיפון בגבהים מסויימים ישנה יותר רוח ולכן אפשר עם פלופלורים מסויימים להפיק לא מעט חשמל אין אפשרות להיתקדם עם דאון או מטוס ספציפי שכן הרוח רנדומלית , מה שלא מפריע להעיף עפיפון כל עוד הוא קשור בחבל אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי
אבישי | 26.08.13
21.
הכי קטע זה אלו שאומרים "מה אכפת לי שיידעו עלי"
נכון, היום גוגל יודעת עליך רק איפה את\ה נמצא\ת בכל רגע כמעט, מה מעניין אותך, מה כתבו לך, מה כתבת לאחרים (ולא רק אם יש לך gmail), מה קנית, ועוד הרבה דברים. אבל זה בעיקר למי שיש לו אנדרויד או חשבון בגוגל. אחרי בעלי אייפון קצת יותר קשה לגוגל לעקוב (אל דאגה, אפל עושה זאת במקומם). אבל לא לטעות - אולי עכשיו "אין לך מה להסתיר" אבל יבוא היום ותרגיש\י כאילו מישהו תמיד מקשיב לך ורואה אותך (כבר היום אפשר לפתוח את המיקרופון של המכשיר מרחוק, ומי אמר שהמצלמה לא עובדת?). אז כבר לא תוכל\י להסתיר. המטרה של גוגל פשוטה - כמה שיותר שליטה=כמה שיותר כסף=כמה שיותר שליטה. מה אפשר לעשות? לשים לב טוב טוב מתי זה מתחיל להיות מוגזם, ולא לגלוש אל תוך זה בצורה עיוורת. בשלב מסוים כבר יכול להיות קשה מאוד להחזיר את הגלגל לאחור.
יגאל | 26.08.13
18.
לכל מי שעוד לא הבין - תגובה ל-10
גוגל אכן לא רוצים ולא צריכים עוד כסף, הם רוצים שליטה. שליטה מוחלטת בכל תושבי הפלנטה היפה שלנו. למעשה האנשים שרוצים לשלוט בנו - "פשוטי העם", לא נמצאים בגוגל אבל הם אלו שמפעילים את גוגל שהפכה כבר מזמן לזרוע המבצעת בשירות האח הגדול. גם לאסירים בבית סוהר נותנים מיטה לישון בה ואוכל לאכול. השאלה אם אתה רוצה לחיות בבית סוהר....
אחד | 26.08.13
13.
נמאס מהאילומינטי שרוצים לשלוט בנו! שום שבב תת עורי לא יקום ולא יהיה
לא שבב תת עורי, ולא שירותי פייבסבוק ולא מיינד קונטרול, את הגלולה האלקטרונית והשבב האלקטרוני הם יכולים לדחוף לעצמם. פה זה לא גרמניה של הרייך השלישי שעושים ניסויים בבני אדם והופכים אותם לעבדי כפיה עד ששורפים אותם. שאף ארגון גלובלי בין לאומי לא יעיז לשעבד את האנושות לצרכיו.
AntiMason | 26.08.13
11.
למספר 7
לוויני תקשורת הרבה יותר יקרים לשיגור. כמו כן יש עניין קטן של עוצמת שידור ולא לשכוח את מהירות האור - לוויני שידור במסלול גיאוסינכרוני נמצאים יחסית רחוק מה שמשפיע על קצב התעבורה באופן דרמתי ומונע מתן שירותים מסויימים כי הפינג מאוד גבוהה. גם לוויני תקשורת ברום נמוך סטייל אירידיום לדוגמא הם יקרים מאוד לפריסה.
ירושלמי | 26.08.13
8.
לכל שעוד לא הבין
מייסדי גוגל לא רוצים ולא צריכים עוד כסף. הם שמו להם למטרה להפוך את העולם שלנו לעולם טוב יותר, וכל הטעונים שהם מונופול אולי נכונים אבל זה רק בגלל שהם הכי טובים, והם הרוויחו את התאור הזה ביושר. בישראל נהרגים בכל שנה מעל 300 איש בתאונות דרכים, זה לא מזיז לכם ? ואז באה גוגל ומוציאה מכונית ללא נהג, אשר תוריד באופן דרמטי את מספר ההרוגים בדרכים. אז מה יותר חשוב עכשיו, לומר שגוגל זה מונופול ולבכות אכלו לי שתו לי, או להצדיע לאנשי גוגל על עבודת הקודש שהם עושים ?
רוני | 26.08.13
6.
מאחל לגוגל לקרוס. עוד מונופול אמריקני מגעיל
למייסדים אני מאחל שהכסף יישאר אצלם-לא שיפשטו רגל. אבל לחברה כחברה-טוב שתיסגר ומהר. יש לי חבר מתמטיקאי גאון של ממש שהוגדר על ידיהם כאחד המועמדים הכי חזקים שהם ראו אי פעם -שסירב להצעת עבודה שלהם, אמנם לאחר שעבר את כל הראיונות, על רקע אידיאולוגי.
בטשו הצב | 26.08.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת