אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיקרוסופט תרכוש את חטיבת המכשירים של נוקיה ב-7.2 מיליארד דולר

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
נראה שהמנכל קימבן את נוקיה בצורה אלגנטית
ראשית נוקיה חפרה לעצמה בור והחלה בהתרסקות כשהתעלמה מאפל ואנדרואיד. המנכל החדש שבא ממיקרוסופט להציל את החברה הכי גדולה בסלולר (אז), עשה תרגיל יפה ושיכנע את הדירקטוריון ההיסטרי לעבוד אך ורק עם מיקרוסופט וזה שחט את החברה. בטח יקבל בונוס שמן כנהוג...
רונית | 03.09.13
9.
העסקה הכי צפויה בתזמון הכי צפוי.
באלמר פורש, נחשו עכשיו מי המחליף שלו. בטח יודיעו עוד שבוע על המנכ"ל החדש סטיב אלופ. לפי דעתי צעד זה יכניס את השותפות לבעיות חדשות, המהלך הזה לא דומה ולו במעט לצעד שעשתה גוגל כשרכשה את מוטורולה. סיבות אפשריות: 1. כבר מהתחלה ועד עכשיו היתה למיקרוסופט העדפה ברורה לנוקיה. 2. שאר היצרניות הגדולות כבר חודשים בנסיגה ממערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט. לכן לפי הצפי שלי זה יסגור לה עוד יותר את השוק.
 | 03.09.13
8.
סוף סוך, נפל האסימון (ובחיר מציאה):
(זוכרים שנוקיה היתה שווה פעם 150 מיליארד דולר?) רק מי שמסוגל לספק את החבילה הכוללת: תשתית, מכשירים, מערכת הפעלה, תוכן (או לפחות חלק מהחבילה הזאת) יצליח להיות רווחי בשוק הסלולרי היום: אפל עושה זאת (דה). יש לה את כל החבילה. לכן היא גם הכי רווחית. סמסונג עשתה זאת - לאחר שניכסה לעצמה את אנדרואיד (האם יש עוד יצרנית אנדרואיד רווחית? לא. כי אנדרואיד הפך למעשה מערכת הפעלה של סמסונג). אין לה עדיין תוכן ולכן היא אינה רווחית כמו אפל. עכשיו מיקרוסופט עושה זאת. ולאחר שהעיפו את באלמר, אולי הם גם יצליחו לעשות זאת כמו שצריך. כל שמיקרוסופט צריכה עכשיו הוא תוכן, ואז יש לה סיכוי להיות רווחית כמו אפל.
דרום לבנון | 03.09.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת