אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תעשיית העוני

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
אתה לא רוצה לחלק חכות, אתה רוצה לחלק דגים בחינם
שורש העוני הוא פחות משאבי טבע לנפש , פערים כלכליים וגידול של האוכלוסיה. אם תשאיר את הגורמים האחרים קבועים ורק תגדיל את האוכלוסיה מה שתקבל הוא עוני מעמיק. כי לכל 1000 אנשים יהיו פחות משאבי טבע , וכאשר יתחרו עליהם הפערים יגדלו ואיתם גם השחיתות - ובעקבות כל זה עוד עוני. אין דרך טובה יותר להגדיל את העוני מאשר להרבות בילדים. תסתכלו על מצרים ותבינו למה. כמובן שאפשר להוסיף עוד משתנים כמו צמיחה כלכלית אבל זו אינה משנה את הבעיה באמת שכן היא תלויה בהספקה שוטפת של אנרגיה ומשאבי טבע. כשאתה מספק מזון חינם זו דרך טובה להגדיל את גודל האוכלוסיה - להגדיל את בעיית העוני בהמשך ,
דרור | 23.10.13
5.
הממשלה מתעשרת על חשבון האזרחים
כשהממשלה סוגרת את הגרעונות שלה על ידי הגדלת הגרעונות הפרטיים של האזרחים היא במו ידיה גורמת לעוד עוני. אחת הסיבות שהכל יקר פה זה בגלל המע"מ הלא דיפרנציאלי. יש לתת פטור מלא ממע"מ על מזון ותרופות כפי שיש בהרבה מאוד מדינות בעולם. יוקר המחיה בלתי נסבל בצרכים הבסיסיים: מזון, דיור, חשמל, מים, רכב, דלק. אחת הסיבות ליוקר המחיה הזה הוא המיסים שעולים ועולים. מצד שני המשכורת לא עולה - רק יורדת והנה לכם מתכון לעוני שהממשלה מייצרת. אחר כך היא זורקת את העניים לכלבים ולא מודה בעובדה שהיא במו ידיה יצרה אותם.
מירית | 11.09.13
1.
הדברים אינם סותרים, ראוי גם לתרום לארוחת החג וגם לעשות שינויים יסודיים.
גישת ה"הכל או כלום" של הכותב מזכירה קצת נאומים מתלהמים של פוליטיקאים מסוימים. העובדה שבטווח הארוך צריך להגיע לתועלת גדולה לא אומרת שצריך לוותר על התועלת הקטנה בטווח המיידי. תמשיך לזרוק סיסמאות לאוויר, חלקנו נמשיך לתרום בינתיים.
 | 05.09.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת