אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היעד הבא של כחלון: מהפכה צרכנית במערכת הבנקאית

134 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

132.
אסור לעשות את הרפורמה הזו
עד שלא מטפלים בשוק הדיור כל רפורמה תביא רק לנזק. רפורמת הסלולר נתנה לאזרחים יותר כסף שבאמצעותו הם הגדילו את המינוף שלהם במשכנתאות והעלו שוב את מחירי הדיור. כמו כן פגעה בפנסיות שלנו שנשענו בין היתר על רווחי חברות הסלולר. אז מה קיבלתם? חשבון סלולר יותר זול במחיר של דיור יותר יקר ופנסיה יותר קטנה. אה, ולא נשכח שגם פיטורים ...
דני | 12.09.13
129.
הרפורמה בסלולר בסוף פגעה בנו
היא נעשתה בסביבת ריבית נמוכה שתרגמה את הכסף הפנוי שנוצר לאזרחים להשקעה נוספת בנדל"ן ובכך ניפחה שוב את מחירי הדיור. בנוסף היא גרמה לדנקנר לקשיים מה שפגע לנו בפנסיה. אז יש לנו סלולר יותר זול, אבל בעקבות כך דיור יותר יקר ופנסיה יותר קטנה. העם מטומטם ולכן העם ישלם.
יוני | 11.09.13
122.
הוט ו yes
לאן הלכה יוזמת הטיפול בהוט וyes . מה עם עידן+ יוזמה שבקה חיים שהיתה צריכה לתת , תקוה לכל אדם להנות מטלביזיה ומערוצים רבים במיוחד כשלהרבה אנשים אין כסף לצאת להצגות וכולי. וזה הדבר היחידי שמאפשר להם להנות. כמו זקנים למשל שאין ביכולתם להוציא מאות שקלים על צפיה בטלביזיה . מדוע לא להתמיד וללכת עד הסוף זה היה מאפשר הורדת מחירים בהגופים שהזכרתי שגורפים מהציבור מליוני שקלים ומתעשרים עוד ועוד. אנא הגיבו ועל תתנו לענין החשוב הזה לרדת מהפרק
אריה | 10.09.13
119.
כחלון איש יקר , מה עם קלאב הוטל ו-35000 המשפחות המסכנות שתקועים איתם :(
כחלון איש יקר , מה עם קלאב הוטל ו-35000 המשפחות המסכנות שתקועים איתם :( כחלון איש יקר , מה עם קלאב הוטל ו-35000 המשפחות המסכנות שתקועים איתם :( , לוביסטים שכנעו כנסת מושחתת , וקלאב הוטל נצחה גם אותך ???
ישראלי בן 80 שסובל 20 שנה מקלאב הוטל | 10.09.13
118.
יש לבצע הפרדה מוחלטת בין חסכונות להשקעות,
כך שבנקים לא יכולוו להלוות כספי פקדונות. יש לבצע מעקב שוטף על השטרות פעם ביום על ידי הבנק, המדינה, ונציגות ציבורית אזרחית. מהלך כזה יפחית דרמטית את כוח הבנקים, ויפתח לתחרות אמיתית את שוק ההשקעות. הוא יאפשר לבעלי חסכונות להשקיע כספים קטנים ולהיות מוטבים ישירים של התשואה, שלא בתיווך הבנק. הוא יהפוך את הבנק לישות קטנה, תחרותית ושויונית.
יעקב | 10.09.13
114.
מינימום פעולות ועדיין שלמתי בדיסקונט קרוב ל400 ש"ל לחצי שנה
בארה"ב לא תשלמו סנט (מניסיון אישי). חשבון העובר ושב ללא עלות, כרטיסי האשראי כשמם כן הם ולא כרטיסי חיוב (בכל מקרה מרביתם מוצעים ללא עלות חודשית או שנתית כלשהי), ואתם מחליטים אם לשלם את מלוא החיוב לאחר 30 יום או לפרוס אותו - חלופה לאוברדראפט שגם ניתן לפתוח בבנק אבל אז תשלמו אם תחרגו. בארץ משלמים כל רבעון אלא אם חורגים וזה מעוות. ועדיין הבנקים מרוויחים מיליארדים. כיצד? על ידי מתן הלוואות לרכישת בית, רכב, לימודים, עסק, שיפוץ הבית וכדומה. מדוע זה לא קיים בארץ? כי אנו פריירים ומתנהגים כמו לקוחות שבויים מחד וכי המחוקק עד עתה לפחות, "עובד" עבור הבנקים, כי יום אחד הוא עשוי להתדפק על דלתם לצורך משרה בכירה.
 | 10.09.13
113.
כחלון הבנקים נהיו פרונאידים תמשיך במהפכה העם איתך
מילונים מודים לך וזה לא הגזמה,על ששחררת אותנו .משלטון האימים של סלקום.אורנג' ופלאפון. אתה ראש הממשלה הבא מי שלא קיבל אותך כשר אוצר,יקבל אותך כראש ממשלה. ביבי שפן ופחדן וכמו ארדן ויאיר לפיד.ראה את החוסר תחרותיות בטלויזה בכבלים. ובבנקים.הממשלה דואגת לאינטרסים של הבנקים במקום לדאוג לאזרחיה.בנק אינטרנטי אחד.יצית את אש המפכה.בנק ירושלים התחיל.ונקווה שגם בנק הדואר. אנחנו משלמים לבנקים הרבה יותר ומקבלים שירות על הפנים ללא מענה אנושי הכל הפך לאס אמ אס תא קולי קוד גישה ועוד כל מיני מרעין ובישין.
יצחק | 10.09.13
105.
ל 64
אם אתה קונה טונה בסיטונאות ,מחיר כל קופסה יהיה יותר זול ממחיר קניית קופסה בודדה בסופר או במכולת. תשובה לאם החד הורית שמרוויחה8000 ש"ח. לפי הידוע לי 48% מהעודים בישראל משתכרים 4000שקלים או אפילו 3500 בלבד ולזוג 8000 המשכורת שלך.למה את חושבת שצריך לעזור לך ולא לעזור ל48% מהעובדים בישראל? ואם נעזור לכל אלא שלא משלמים כברכל מס הכנסה,מי הולך לעבוד בשביל זה?הרי המדינה לוקחת מכיס פרטי ונותנת לכיסך
אליאן | 10.09.13
102.
כותרת פופוליסטית
אין ספק הכותרת מרשימה, העולם הפיננסי אינו כמו העולם הסלולרי. ראו מה קרה כשהעבירו את קופות הגמל וקרנות ההשתלמות מהבנקים לגופים שונים. היום ברור כבר שזו התיתה טעות אבל אין ספק שבזמנו זה היה פופוליסטי. גם את שוק הסללור עדיין מוקדם לשפוט, בשנה שנתיים הקרובות נגלה מי שרד. יציבות פיננסית של בנק לא יכולה להיות משתנה מיום ליום. להקים בנק אמיתי שיתן שירותים בנקאיים לוקח זמן וכסף. הרגולציה סמערכת הבנקאית בישראל היא מהמחמירות בעולם ולהקים ולהחזיק מערכות מיחשוב שיתמכן בכך זה לא סיפור פשוט.
משה כחלון | 10.09.13
100.
שורש הבעיה
שורש הבעיה עם הבנקים היא שאנו כאזרחים כבולים לכל הבנקים אין היום רגולציה שמחייבת את מקומות העבודה לשלם לשכירים מזומן (או צ'ק שאפשר לפדות בבנק דואר), היום כדי להנות מהמשכורת שכל אחד מאיתנו מזיע בשבילה אנו צריכים לשלם עמלה! רק בשביל למשוך את הכסף מהכלא שלו בבנק! ביום שבו נשוחרר מכבלי הבנקים תהיה אופציה לתחרות. ---לא ייתכן שהמדינה תחייב אותי להשתמש בשרותי בנק פרטי כדי לחיות--- אם יש צורך בסיסי להחזיק חשבון בנק אז המדינה צריכה לספק שרותי בנקאות ציבוריים. הכל נכון גם לכספי הפנסיה, המדינה יכולה להכריח אותי לחסוך לפנסיה - אסור לה להכריח אותי להשתמש בשירותי חברה פרטית.
מיקו | 10.09.13
97.
מר כחלון מסתמן כאלטרנטיבה ראויה
לאחר שנים רבות מאז יש לי זכות הצבעה שבכל בחירות פסלתי את קולי בכוונת מכוון בקלפי, אני בהחלט מתכוון לשלשל פתק כחלוני במידה והוא יתמודד על ראשות הממשלה. אני מאמין שמה שמוביל אותו הוא הנסיון האישי כבן למשפחה קשת יום ממוצא מזרחי. הבית החם והמשפחה הגדולה הם מקור כחו ומשם הוא שואב את האמביציה החברתית שלו. לאדם כזה אני בהחלט מוכן להצביע ובלב שלם, גם אם אני מסתכן באכזבה מסוימת שצפויה מצד כל אישיות פוליטית. כל המלעיזים והגזענים למיניהם עוד יאכלו את הכובע. אני מאחל למר כחלון שנה טובה מלאת פעילות ויוזמה, ברכה והצלחה בכל מעשה וענין שיוביל לשיפור פני החברה הישראלית. ראה ברכה בעמלך ולך מחיל אל חיל ב"ה.
אזרח מן השורה | 10.09.13
83.
הכל התחיל ממהפכת הסלולר
בואו אני יסדר לכם את העניינים: הורדת מחירים -> הקטנת קופת המיסים -> מחקרים הראו שהמדינה הפסידה (אתם יושבים?) כ 80 מיליארד ש"ח!!!! עקב 'המהפכה' -> ה40 מילארד פלוס שהיו בקופת המדינה נהפכו למינוס (מחטף שנעשה מתחת לאפו של ד"ר יובל שטיניץ) -> העלאת המיסים וקיצוץ הקצבאות אז ההנחה של 5 שקל בחודש בסלולר הייתה שווה את כל זה? תגידו לי אתם.
תתעוררו | 10.09.13
78.
לטליה מתגובה 37
הבזק חדשות בשבילך: על ההחלטות הגרועות שלך אנחנו משלמים. מי לדעתך יממן לך עוד נקודת זכות? אני, ומשלמי מיסים כמוני, שלא הביאו ילדים מעבר ליכולתם הכלכלית. לא, בהחלט לא מגיעה לך נקודת זכות נוספת או קצבאות או כל תוספת אחרת המגיעה מכיסי האישי. בגלגול הבא חשבי פעמיים לפני שאת מביאה 3 ילדים על משכורת של 8,000 ש"ח. שנה טובה.
ענת | 10.09.13
73.
כרגיל כחלון שולח יד לכיס שלי כדי שאני אממן את ה"רפורמות" שלו
בדיוק כמו ב"רפורמת הסלולאר" בה המדינה (ז"א אנחנו) נתנה מתנה של מאות מליוני ש"ח למתחרים החדשים ובפועל מימנה את התחרות ופגעה בחברות הקיימות גם כאן דבר ראשון המדינה תיתן מתנה של 35 מליון ש"ח לכל חברה, ככה רק כדי שתתחרה בבנקים הקיימים, ואח"כ המדינה גם תיתן ביטוח לכסף שמופקד אצל הבנקים החדשים ז"א המדינה (שוב אנחנו) תקח על עצמה את הסיכון כדי שתהיה "תחרות" בבנקים. אז כמובן שלא תהיה תחרות, כי בנק אינרנטי פונה לפלח לקוחות שלא נראה לי שיעבור, גם היום לקוח שעובד רק דרך האינטרנט ולא לוקח אשראי בנקאי משלם מעט מאוד על שרותי הנק שלו.
אריק | 10.09.13
64.
צריך חוק שפוטר את משקי הבית מעמלות בכל הבנקים
אפשר בקלות לזהות חשבון שהמחזור השנתי קטן מ-100000 שקל ולפתור את כל החשבונות האלה מכל עמלה, היום המצב הוא הפוך, כי כל העשירים יש להם כח על הבנקים והרבה כסף ולבנק יש אינטרס להשאיר אותם אז מוותרים להם על עמלות אפילו שזה כסף קטן בשבילם ואילו את החלשים עושקים, ואת זה חייבים להפסיק בחוק
ישראלי | 10.09.13
63.
עמלות סילוק מוקדם של הלוואות
שיא האבסורד שקיים עדיין בהלוואות בנקאיות, בדומה לקנסות עזיבת מסלולי סלולר שהיו בחברות הסלולר. משום מה, בעבר מצא לנכון המחוקק לקבל את טענות הבנקים ולאפשר לבנקים לגבות עמלות פרעון מוקדם על הלוואות שנפרעות טרם זמנן. לרוב מדובר בהלוואות בריבית לא אטרקטיבית וקבועה שלקוחות מבקשים לסלק כדי לחסוך מעצמם עלויות ריבית מטורפות. מדובר בעמלות שהמסתכמות לעיתים בעשרות אלפי שקלים אם לא מעבר לכך. הסיבה לעמלה? מניעת רווח עתידי צפוי לבנק.... זהו הנימוק. ללא בושה. בשום תחום אחר הדבר לא היה מתקבל על הדעת. הגיע העת לשים לכך קץ. שהבנק יגלה גמישות יתירה ויתאים את פעילותו ולא יקנוס לקוחות בגין פרעון מוקדם. צריך לשנות זאת ויפה שעה אחת קודם
גיא | 10.09.13
60.
אדון כחלון הגיע זמן לרפורמה בכבלים!!!!
אדון כחלון השר הנכבד. השינוי שביצעת לגבי טלפונים סוללרים לא יישכח לעולם!!!! רק אתה יודע לבצע ולא רק לדבר!!! אנחנו מצדיעים לך ומשבחים את הנחישות והעמדה איתנה לביצוע המסימה שבוודאי לא היתה קלה. עכשיו היע זמן לבצע רפורמה בכבלי הטלויזיה שפשוט "סוחטים" אותנו בצורה בוטה ובלתי הגיונית. גם עבור התקנה וגם עבור ערוצים בסיסיים וסרטים פשוט אי אפשר לעמוד בדרישות שלהם. אנשים מבוגרים שנמצאים רוב הזמן בבית מעונינים לראות קצת סרטים בינהם וויוה וערוצי בריאות והכול עולה כסף יקר . לא יתכן שיהיה סחר כזה מבלי התערבות להקטין את העושק שלהם. יש להמריץ חברות נוספות לתחרות הוגנת ולהוריד בכלל את תשלומי ההערוצים והכבלים. אנו רואים בך את היכולת להביא לשינוי ולא מדובר על "עידן" אלא לערוצי הכבלים של הוט ויס פשוט לערוך ראורגניזציה ולהגביל אותם בגביית תשלומים מופרזים לערוצים למיניהם. יישר כוחך השר כחלון ואנו מחזיקים אצבעות ל"קסמך" ולרצון לשנות את כל המערך הכבלים. חג שמח.
עופר | 10.09.13
59.
זו ההנהגה שצריך שפשוט תדאג לנו
איש יקר רציתי לומר לך שמה שעשית בתחום הסלולר חסך לי כ 1300 שח נטו בחודש למשפחתי דבר כזה עוד לא זכיתי לקבל משום רפורמה היה לך את אומץ הלב המיקצועי שכל כך חסר בהנהגה שלנו . המהפכה שאתה מתכנן עכשיו תעשה את אותו הדבר ורק אדם כמוך שלא מחויב לאף אחד,אלא רק לבוחר יכול להצליח ,אני מאחל לך שנה טובה ושתצליח למרות כל רודפי הבצע להשים את משאלותינו לשנה החדשה ואולי "הלפיד" ילמד סוף סוף את מי הוא אמור לייצג ושיבין שהוא כבר לא בערוץ 2
simon | 10.09.13
53.
3 השולטים במדינה ביבי יאיר ונפתלי שוים כל אחד 30 מיליון ש"ח. הם לא יתחשבו במעמד העובדים
רפורמה בחברת חשמל, נמלים, רכבות, בנקים, מורים, רופאים, אחיות, תעשיות בטחוניות, צה"ל.בשבוע אחד קיצצו לנו 20% מהפנסיה של הורינו.כולנו ברשימת הכיסוח. זה לא אנחנו והם. זה אנחנו. יהפוך את כולנו לעבדים שעל הנייר מקבלים פנסיה מגיל 67 ומוצאים מחוץ לשוק העבודה למעט עבודות אבטחה בגיל 45. תהיו טפשים. זה לא אין להצביע למפלגת העבודה.
יוסי | 10.09.13
46.
פתיחת חשבון
כל מי שפתח חשבון ונאלץ לחתום על חוברת בת 20 עמודים ועל עוד 10 טפסים שהפקיד מפיק ממחשבו מבין שבפיקוח עח הבנקים עןסקים בטפל -במשפטיצזיה שאין לה כל משמעות ודורשת מהבנקים להעסיק אלפי פקידים מיותרים ואחסון של מיליוני טספים מיותרים גם הם . אם יצוצו בנקים חדשים יש לדאוג לפישוט הטופסידיה היקרה והמאוד מיותרת
מ.ב. | 10.09.13
45.
הכלב קבור בנושא האשראי
ניהול תיק אשראי דורש התמחות מיוחדת ומאגר מידע שנבנה לאורך שנים. לשחקן חדש בשוק יש נחיתות מובנית לעומת השחקנים הוותיקים. בארה"ב פתרו זאת על ידי הוצאת ניהול הסטורית האשראי לגוף חיצוני לבנקים. אפשר גם להכריח את הבנקים לשתף את כל שחקני השוק במידע (גם היום יש להם שיתופי מידע קרטליסטיים בנושא).
יש שם מונופול על המידע | 10.09.13
44.
הבעיה לא בעמלות- אלא בריביות חסרות הפרופורציה
ללא מנגנון רגולטורי שיקבע בחקיקה (לא ב"שוק חופשי" של מונופוליסטים) כמה ריבית מותר לקחת ובאילו מצבים לא יהיה שום שינוי אחרי המהלך של מר כחלון היקר. הריביות הן לב הבעיה. אם למשל המיסוי שהבנק היה משלם על גביה מריבית היה עולה ככל שהריבית ללקוח עולה, היה יוצא עז ממתוק. נניח שבנק רוצה "לקרוע" לקוח ולקחת לו 25% ריבית (ויש מצבים כאלה כל הזמן,אחרי פריים, ואחרי ריבית דריבית כי ההלוואה נמשכת מהמינוס הגדל ממילא) אזי הבנק ישלם מההכנסה הזו 75% מס, פתאום תראו שני דברים 1. הכנסות המדינה יגדלו במיליארדי שקלים 2. הריביות יקטנו בעשרות אחוזים. וכך גם לגבי משכורות הבכירים, למה להגביל? שיתנו להם 100 מיליון שקל לחודש, רק שישלמו 80% מס.... וגם כאן, מיד יקרו 2 דברים: 1. הכנסות המדינה יקטנו. 2. המשכורות יקטנו בעשרות אחוזים. רן
רן | 10.09.13
40.
כחלון איש אמיץ ונדיר.
הוא בעצם קורא תיגר על הסדר הישן , ובכך מסכן את כל החונטה הפוליטית העבישה שזמנה תם לפני עידן. אין זה מקרי שהוא לא נמצא בכנסת. אין לי ספק שבספרי ההיסטוריה תיכתב הסיבה האמיתית "לעזיבתו". הוא אויים על ידי בעלי הון שהפסידו הון עתק. אנחנו כמובן הרווחנו, גם כלכלית, אך בעיקר את התודעה הבלתי נמנעת שישראל כיום מנוהלת ע"י חונטה המסכנת את קיומה. מרתק !. צריך רק לקוות שהגג לא יקרוס עלינו, עד שנגיע לימים טובים יותר. שנה טובה לכל עם ישראל.
חיים | 10.09.13
37.
פנייה אישית
לכבוד יום כיפור מכתב אישי ל משה כחלון וגם שר האוצר ושר הרווחה אני פונה אלייכם כנראה כנציגה של הרבה אזרחים בעלי חוב . הרבה מאד . אזרחים שקורסים . אמהות חד הוריות שנקלעו לקשיים . יש עוולות שפוגעות באזרחים חלשים ואין לנו למי לפנות על מנת להוריד את הנטל . 1. לאמהות חד הוריות וגם אמהות עובדות מגיע קצת יותר . – נקודת זיכוי נוספת . הכרה בהוצאות צהרון . הנחה נוספת בארנונה . הנחה בתשלום לרשות השידור . 2. להוציא חוק להפסיק את חלוקת המזון במשאיות שמשפילות את הנזקקים . לאפשר לאנשים אלו לקבל רק תווי קנייה . כמו כן . למי שבכל זאת צריך להגיע אליו עם חלוקת מזון . להוציא חוק לא לתת רשות למודעות פרסום על משאיות – חלוקת מזון . זה משפיל ומבזה את המקבל . 3. קנסות משטרה יש כאלה שאינם יכולים לשלם קנסות. צריך לאפשר לנו לתת עבודות שרות במקום תשלום הקנסות . לבחור עמותות .שמאושרות בחוק לקבל מתנדבים . להתנדב . 4 כל מי שיש עיקולים בבנק . צריך לאפשר למשוך משכורת נורמלית . לא ייתכן ובתור אמא חד הורית אמא לשלושה . בקושי מקבלת דמי מזונות . עובדת בפרך . ירשו לי למשוך רק 4000 שח מתוך 8000 שח משכורת שלי . ואני עוד משלמת שכר דירה . וחובות כל חודש . שלא לדבר על הוצאות ילדים . והוצאות של היום יום . סיוט .
טליה  | 10.09.13
34.
איזו דמגוגיה, האזרח רוצה לדבר עם אדם, להתייעץ ולא עם משהו וירטואלי
בנוסף במקום בנקים למה שלא תבדוק את כמות המיסים במדינת ישראל והתמורה המתקבלת, שלא עומדת קנה מול קנה. כמה כסף אנו משלמים מס הכנסה, מס בריאות, מע"מ, מס רווחי בורסה, מס רווחי פקדונות, והכל הולך לקומבינות במשרדי הממשלה והכסף נעלם ביחד עם ההבטחות של לפיד.
כלכלן | 10.09.13
33.
יפה.. אבל ממש לא מספיק
כבר מחר בבוקר צריך להפעיל מכבש על הבנקים, ליצור תחרות אמיתית שתביא להורדת מחירים צמצום התלות של הלקוח בבנק, והקטנת יכולת השליטה של הבנקים בחיינו. לא ייתכן שהם ימשיכו לחיות על חשבוננו בתנאים מופרכים כאלה, רק כי הכח בידיהם... איפה הרגולטור. ??? אה... מחר הוא עובר לעבוד שם... הבנתי !!
ממשלמי העמלות  | 10.09.13
31.
מהלך מצויין - ובמקביל לבטל את העמלות לבנקים 3.6 מליארד שקלים הכנסות מעמלות
שיתחילו להתפרנס מביצועים כלכלים ולא משוד הציבור. גם להגביל את יכולת דרישת הרבית שלהם ל 2-3 אחוז שלא יגיעו ל 15% ויותר כמו שקורה כיום. אין שום סיבה שבנקים ירוויחו מליארדים, הבנקים הם של הציבור אבל בפועל הכסף מתגלגל לידים פרטיות בדמות שכר למנהלים ודירקטורים. בכל מקרה כל מהלך מבורך!
 | 10.09.13
29.
הצעת כחלון
אין ספק, כחלון מתאים להנהיג את המדינה. ניכר שמדובר באיש חכם וישר. ישנה כאן החמצה גדולה שהוא לא נשאר בממשלה הזו שקמה. היה מתאים לו מאוד להיות או שר האוצר או שר הרווחה. אכן איכפת לו מאזרחי המדינה. הוא היחיד שעד היום שמענו אותו מתעניין, דואג ובעל הצעות שונות ומגוונות. אין ספק שהוא יגיע רחוק ואין אנו פוסלים שעוד יהיה ראש ממשלה אשר יטיב עם העם. הגיעה העת הזאת. כל הכבוד לו. יש לו עתיד, רק שיחזור וכל העם יבחר בו, ללא . מחכים לו.
יוכי | 10.09.13
25.
הוא גדול.. הוא גדול ..זה מר כחלון שכופף החברות הכי חזקות לטובת הצרכנים ולחסכון לכיס של כולנו
הוא גדול.. הוא גדול ..זה מר כחלון שכופף החברות הכי חזקות לטובת הצרכנים ולחסכון לכיס של כולנו. אז לילדה בת !17 שיושבת בלי חברים בכנסת!! תלמד מכחלון ותוריד גרעון בלי לגמור אותנו ממסים .
סהר | 10.09.13
24.
צפו להתקפת ליכלוכים על כחלון
ברגע שהוא מהווה איום על השליט BB (והוא אכן איום ממשי) יתחילו הליכלוכים וההשמצות. כל הדרכים יהיו כשרות כדי לסקל את הצלחתו שהיא הצלחתנו. או לחילופין נסיונות והבטחות לכל מיני ג'ובים והטבות. המלחמה תהיה קשה, והאויבים יהיו אכזריים ולא יבחלו בשום אמצעים. כחלון תהיה חזק. אנחנו צריכים אותך. אזרחית מודאגת
אזרחית | 10.09.13
23.
שני דברים
1. לעבור לבנק אחר - לא קשה כלל. דואגים לפתוח בבנק שנבחר - ואת מספר החשבון שמקבלים - מעבירים למקומות מהם מקבלים כספים , והחיובים - בהם הוראות קבע, כרטיסי אשראי - את כל זה עושים הפקידים בבנק החדש. 2. אני עברתי מהבינלאומי (5 שנים - מיותרות) אל בנק איגוד. לא משלמת שום עמלה שהיא. לא מבינה איך הם מסוגלים להתנהל כך - אבל הם גובים עמלות ומזכים את הסכומים שגבו.
אביטל | 10.09.13
20.
רפורמה יפה וחשובה. חברי הכנסת שימו לב: לקראת ובמהלך הדיונים על החוק
הבנקים יפעילו צבא של לוביסטים ויחצנים למיניהם על מנת לטרפד אותה. הם יגידו שאין להם בעיה עם תחרות אבל "צריך לתת לנו אותם תנאים שנותנים לחדשים..." בלה בלה בלה. אל תכנעו ללוביסטים ולכל הרני רהבים שמסתובבים פה והורסים כל חלקה טובה. תעמדו על שלכם, ותזכרו שאנחנו צופים בכם מהצד. מי שימכור את נשמתו לשטן עבור בצע , יכול להתחיל לחפש עבודה חדשה מכיוון שלכנסת הוא לא ייבחר יותר.
גיא | 10.09.13
16.
זה רעיון מעולה, גם היום אני רואה את הבנק שלי פעם בשנתיים
וגם על זה אפשר לוותר ... (איסוף כ. אשראי וכו) בנק מקוון לגמרי יכול להיות פתרון להרבה אנשים שאין להם בעיה לעבוד און ליין. בנקים כאלו לא צריכים לתחזק נדלן במרכזי הערים ולא צריכים דיביזיות של כ"א ולכן אם המודלים יהיו צנועים - יכולו לתת פתרון נהדר לשוק הפרטי ובמרכזו מעמד הביניים.
מ | 10.09.13
12.
הנה ההוכחה שמי שרוצה לעשות - עושה. קחו דוגמה כל הבטלנים בכנסת
יש המון אנשים בכנסת ואפילו בממשלה שאין לך מושג מה הם שונים. שנים הם בעמדות מסוימות ולא מראים שום תוצאות. כלום. הגיע הזמן שנמדוד את הנבחרים שלנו לפי תוצאות. כחלון הוכיח - כשיש יכולת ויש רצון - יש תוצאות
רותי | 10.09.13
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת